Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan legyünk "megértő" barátnők?! Beszéljük ki, adjunk tanácsokat egymásnak! Fiúk tanácsai is jöhetnek! fórum

Hogyan legyünk "megértő" barátnők?! Beszéljük ki, adjunk tanácsokat egymásnak! Fiúk tanácsai is jöhetnek! (beszélgetős fórum)


16. 43d4d69400 (válaszként erre: 13. - 2cb29de033)
2010. júl. 7. 20:14
mert attol égnek áll a haja... már mondtam neki.... de akkor dafke sem ir....
15. 43d4d69400 (válaszként erre: 14. - Dorkinc)
2010. júl. 7. 20:13

van egy diplomám két nyelvvizsgám, és másoddiplomás képzésre járok:D

még mit tanuljak?:D

14. Dorkinc (válaszként erre: 3. - 90b0cfb141)
2010. júl. 7. 18:59
iratkozz be tanfolyamra v okj-s képzésre, képezd tovább magad vagy tanulj nyelvet és el is foglalod magad, új emberekkel ismerkedsz meg, és nem utolsó sorban az álláskeresésben is hasznát veheted!!
13. 2cb29de033 (válaszként erre: 7. - 43d4d69400)
2010. júl. 7. 15:05
ez teljesen érthető, hogy várnál tőle szép szavakat. miért nem beszéled meg vele?
12. 43d4d69400 (válaszként erre: 11. - Db78bacc4f)
2010. júl. 7. 11:57

áhh ha mondom neki akkor dafke nem. skorpió....:D

ő olyan , hogyha békénhagyom és hagyom h dolgozzon meg minden, akkor szerez meglepetést, meg akkor gügyög, meg kedveskedik amikor van egy kis ideje. DE! ha mondom neki, h jólesne, vagy emlegetem neki, akkor dafke azért se...:)

De ezt meg is mondta, h ő ilyen.

szóval bonyolult lélek. de pl vasárnap is meglepett, és olyan aranyos volt, hogy megtudtam volna zabálni:) Olyankor mindig rájövök, h azért jo h ritkán vagyunk együtt meg ritkán megy a gügyögés mert akkor igazán nagyon örülök neki:) csak sztem kezdek már megmakkanni a munkanélküliségben. 200 helyre küldtem e-mailt 4 interjúm volt..... sztem mindenki meghülyülne:D

2010. júl. 7. 11:52
Hehe, milyen jó is az. Úgy könnyebb ha "kényszerítenek", ráadásul profik. Értelek, hogy a lelkednek szüksége van rá, én is ilyen vagyok. Próbáld meg elejteni neki, hogy milyen jó lenne néha kapni egy ilyen smst. Persze olyankor amikor nyugodt és együtt vagytok, mert a napi pörgésbe ezt a mondatot meg sem fogja hallani.
10. 43d4d69400 (válaszként erre: 9. - Db78bacc4f)
2010. júl. 7. 11:43
Mikor együtt vagyunk igen. Csak néha hiányzik a lelkemnek:) Mozgás az van... főleg h ő személyi edző.... igy aztán bele vagyok "kényszeritve" a mozgásba:)
9. db78bacc4f (válaszként erre: 7. - 43d4d69400)
2010. júl. 7. 11:36
Az sms-eket kívül egyébként érezteti hogy szeret és hogy hiányzol neki? Mert ha igen, akkor egyszerűen ő nem az a "mindig mondom és leírom" típus.
2010. júl. 7. 11:34
Szerintem is jól kezeled így ahogy leírtad. Esetleg ajánld fel a segítséged, hátha lesz olyan munka amit együtt is meg tudtok csinálni és az is közös "program" lesz. Ja igen, tényleg keress magadnak is elfoglaltságot. Szerintem valami kis mozgást.
7. 43d4d69400 (válaszként erre: 5. - 2cb29de033)
2010. júl. 7. 11:26
Igazából nagyjából jól kezelem, csak ő olyan... hogy is mondjam. Nem egy romantikázós tipus. ÉS ha ir üzenetet, akkor mindig úgy teszi, h tőmondatokat ir, vagy h nézzek meg neki ezt vagy azt, és tudod hiányzik az h irjon egy olyat h . hiányzol... vagy imádlak:) Lehet talán ezért pörgöm túl ezt a dolgot....
6. 43d4d69400 (válaszként erre: 3. - 90b0cfb141)
2010. júl. 7. 11:25

Ő 34 én 24.....

Bár én egy picit koravén vagyok, ő meg picit lököttebb.... szóval... egész jól megértjük egymást. nagyjából ugyanaz a véleményünk a dolgokról:)

5. 2cb29de033 (válaszként erre: 1. - 43d4d69400)
2010. júl. 7. 09:36
Szerintem teljesen jól kezeled, ne telepedj rá, támogasd, és ahogy te is láthatod meghozza a gyümölcsét. :) Nem hinném, hogy tanácsra lenne szükséged. :)
4. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - 43d4d69400)
2010. júl. 7. 08:35
Szerintem jó úton vagy, hogy már nem "lógsz" úgy rajta, azt pedig ő úgyis érzi, hogy lehet e rád számítani vagy sem. És ha veled akar lenni, akkor ez azt jelenti, hogy igen! Tehát ne csinálj semmit, csak szeresd, ha nincs veled és hiányzik akkor küldj neki sms-t amiben ezt leírod, így mindig tudni fogja hogy szereted!
2010. júl. 7. 08:32

Szia!

Keress magadnak elfoglaltságot. tornázz, sportolj, vagy csak találkozz a barátnőkkel. Ha lefoglalod magadat -bármivel - akkor sokkal gyorsabban telik majd az idő nélküle. Muszáj toleránsnak lenni, ha beszéltek érdeklődni, hogy van, mi történt vele. Támogatni, megérteni, hogy ennyire elfoglalt, és megértetni vele, hogy t emég ennek ellenére is mellette vagy, és szereted. Amugy hány évesek vagytok?

2010. júl. 7. 08:13

Szerintem az nagyon fontos, hogy amikor szüksége van rád csak vele legyél.

Hallgasd meg, a gondjait örömeit.

2010. júl. 7. 07:58

Sziasztok!

Nos.... Elég régóta párkapcsolatban élek, ami azt jelenti, hogy már másfél éve. Ebben mondjuk volt egy kis szünet 1.5 2 hónap, de utána kibékültünk. Az első probálkozásnál az volt a baj, hogy állandoan a párommal akartam lenni... megfojtottam.... állandoan ellenőrizgettem....

Mióta kibékültünk sokkal jobbá vált a kapcsolatunk, megértőbbek vagyunk egymással. Jól működik minden terület..... De! Nehezen kezelem , hogy keveset tudunk találkozni, mert rengeteget dolgozik. Munka mellett, még foglalkozik mással is, igy állandoan jön megy. Az alapvető probléma az , hogy én munkanélküli lettem, és nagyon sok a szabadidőm, mert az álláskeresés és az állásinterjúkon kivül, nem sok dolgom van. Nem hivogatom, nem irogatok, nem akarok rá telepedni, és úgy érzem ez működik, mert alig várja h lásson, és hétvégén is meglepett egy kirándulással. Szeretném, ha ez továbbra is így maradna, sőt erősödne, mert még pár hétig sajnos elfoglalt lesz mert neki szezon van. Adjatok tanácsot, ti hogy kezelnétek ezt, mivel támogatnátok, vagy támogattátok párotokat abban amit csinál, és hogy éreztethetem , h rám számithat attól függetlenül, hogy ennyire elfoglalt. Várom a jó tanácsokat, saját életből vett tapasztalatokat......


:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook