Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan legyen az evésem, ebédem? 2 hetente ilyenkor érek haza munkából, illetve utána való edzésből. fórum

Hogyan legyen az evésem, ebédem? 2 hetente ilyenkor érek haza munkából, illetve utána való edzésből. (beszélgetős fórum)


2011. jan. 12. 19:01

Köszi! Megpróbálok ilyesmiket enni. Ma csirkecombot ettem kevés savanyúsággal és egy szelet teljes kiőrlésű rozskenyérrel. 4 kisebb combot faltam be, mert sokat sütöttem tegnap és nem szeretnék pazarolni. :) Következő kajám majd holnap párolt zöldség lesz kefirrel. :) Hétvégére meg csinálok valami levesfélét. Már 1 éve több zöldséget eszek és ezt a fajta kenyeret eszem, persze, ha veszek egyáltalán. Nem vagyok kenyérmániás és nem is voltam az. Az édességért sem vagyok oda. Ha kapok ajándékba megeszem, de az utóbbi alkalom kivételes volt. Szaloncukor, márkás csokik itt állnak a szekrényben. :) Édességnek max. a túrórudit eszem meg, de csak a pöttyöset, ezt is néha melóhelyen veszek. Joghurtokat jobban szeretem.

Vacsoraszerűségnek almát fogok enni ma, de az sem biztos. :)

6. 9c8432d068 (válaszként erre: 4. - Evawitch)
2011. jan. 12. 18:04

Akkor csak olyasmit egyél,ami kalóriaszegény,pl. saláták,párolt zöldségek,sovány húsok,stb.

Attól nem fogsz hízni. Vagy nagyon jó a leves sok-sok zöldséggel és hússal.

2011. jan. 12. 18:04
Fogyni szeretnék, utána izmosodni, nem hájasodni. :)
4. Evawitch (válaszként erre: 3. - 9c8432d068)
2011. jan. 12. 18:02
De az vagyok, ezért is kezdtem el ,megint edzőterembe járni...
3. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. jan. 12. 18:01
Ha nem vagy hízásra hajlamos,akkor nem probléma.:)
2011. jan. 12. 17:35
5 előtt érek haza, egyből eszek.
2011. jan. 12. 17:34
2 műszakban dolgozom. Ha délelőttös vagyok, meló után egyből megyek edzeni. Kb. ilyen körül tudok normális ebédet enni. Ez nem túl késő? Csak így tudom megoldani a dolgot, mert busszal közlekedek. Ha hazajönnék és utána mennék, kiesne egy halom idő. Itthon is van dolgom, házimunka, macskám, akit nem szeretnék sokat egyedül hagyni, a barátom is szokott jönni. Baj, ha ilyenkor ebédelek? Nem viszem túlzásba a kajálást, de főtt ételt szeretnék. Este nem eszek már, csak most. 8-9 óra körül fekszem le aludni. Már nem mozgok annyit, túl álmos vagyok hozzá. Ma nincs dolgom, de szeretek időben itthon lenni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook