Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan legyél "Jó csaj?" fórum

Hogyan legyél "Jó csaj?" (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4
68. Boszika03 (válaszként erre: 56. - Swordgirl)
2008. aug. 17. 11:44

Szia! Én próbáltam!(Megjegyzem nem azért mert szükségünk volt rá, csak úgy kiváncsiságból). Nem volt hatása!

De ha valakinek van pozítiv tapasztalata az engem is érdekelne!

Szép napot Mindenkinek!

2008. aug. 17. 10:28
Szerintem az jó csaj, aki azt hiszi magáról. Ez kisugárzik...és mindenki elhiszi :)))
2008. júl. 23. 18:06

mindig add magad és ne legyél az aki nem vagy az én barátom mindig ezt mondja

üdv

2008. ápr. 24. 11:45
Mondjuk,ha önmagamat adom...és nem próbálom eljászani azt,ami nem vagyok...
2008. ápr. 24. 11:04
Ne legyen rajtad sok ruha!
63. b9ad431c07 (válaszként erre: 62. - 4fb920abf7)
2008. ápr. 11. 07:26
Oké!
2008. ápr. 11. 07:19
Vegyetek fel egy dögös cuccot, a melleitekből mutassatok egy kicsit többet.Nekünk férfiaknak néha ennyi is elég,hogy begerjedjünk.
61. b9ad431c07 (válaszként erre: 60. - Zsebtatu)
2008. ápr. 11. 07:15
szia! Egyet értek ez a cikk inkább arra mutat rá hogyan legyél cica baba.
2008. ápr. 9. 22:37
Szerintem ez az egész iromány egy teljesen kifordított -nem is- embert mutat. Ilyen nő nem is létezik. A nők is ugyanolyan emberek, nekik is lehet jó és rossz napjuk is. Sőt! Érzékenyebbek mint a férfiak. Nem igazságos ilyen elvárásokat felállítani a nők iránt.
2007. nov. 25. 10:33

Igen. Általában a férfiak véleményétől függ, ki a jó csaj. De sosem érdekelt, ha a számomra semleges, vagy undorító pasinak nem én voltam a jó csaj.


Sőt! Baromira nem érdekel, hogy valaki jó csajnak tart-e. Ez ad egy nyugodt magabiztosságot a helyzetekben. Sokszor meg is mondom a fiúknak a véleményemet erről, hadd szégyelljék el magukat, mert a legtöbbet csak a gatyamérete irányít.

Pedig egy kapcsolat több dologból is áll, mint a szex. Ezért aztán sok 30-as pasinak nincs társa. Mert a bombának tűnő lányok kevesen vannak, s azokra hamar le is csapnak.

58. ec63a7fc29 (válaszként erre: 53. - Hannabébi)
2007. nov. 25. 10:25
Vegyél el. Legyél hűvös, mintha ott sem lenne, majd hiányozni fog neki az addigi gondoskodásod!!!
57. aa88035bf0 (válaszként erre: 52. - Hannabébi)
2007. nov. 25. 10:18
hiába minden ,ha a pasi nem reagál
2007. okt. 15. 18:34

Próbálta már valaki azt a feromonos parfümöt, és ha igen, lett valami hatása? Most nem ciki, komolyan kérdezem...

Vagy ez is csak amolyan "beetetés"?

2007. júl. 24. 18:25
Hát ez érdekes volt! De szerintem nem sűrűn van ilyen "jó csaj", hisz nem lehet az ember mindig minden helyzetben pozitív, nem szabad magát megjátszania, én szerintem... De ez csak egy vélemény. Majd megkérdezem a pasim, hogy "jó csaj" vagyok-e? :D
54. 0c97fbb607 (válaszként erre: 48. - Sbrn)
2007. júl. 6. 15:57
Biztosan,bár inkább kihagyom a külső objektív szemlélőt,a tükör az jöhet.:)
2007. júl. 5. 11:55
Ami a csábítást illeti, háát, néha nemárt valamivel meglepni kedvesünket valamivel. Nálunk alapvetően én nagyon elrontottam a kapcsolatomat a párommal. Én mindig szép akartam naki lenni, finomakat főztem, tök jól elhülyültünk, de és nagyon ragaszkodó vagyok és én nekem kell az érzelem. Ha hazajött mindig próbáltam a kedvében járni annyira anyáskodó vagyok, annyira sokat akarok vele lenni, csak úgy odabújni meg ilyenek de nem igazán működik ez már. Őneki sok az amit én adok nekem meg kevés az amit ő ad. Ritkán jön odahozzám csak egy pillanatra megsimogatni, stb, nincs benne semmi szenvedély. Próbálok minden női praktikát kihasználni de....semmi. Nekem több szeretet kellene mint amennyit ő ad, és néha tök hülyén érzem magam hogy én itt nyüzsgök körülötte hogy a kedvébe járjak, kényeztessem..stb, ő meg ad egy puszit, és osszam be. Pedig úgy érzem mindent megteszek. Szerintetek?
2007. júl. 5. 11:42
Én jócsajnak érzem magam. Lehet hogy kicsit beképzelten hangzik, de köszönhető ez az őseimnek, jó géneket örököltem. Ha belenézem a tükörbe tetszik amit látok, izléses, nőies, túl nőies, gusztusos, és a visszajelzések is jók mert sokan megjegyik hogy 4 gyerek után is 16 évesnek nézek ki. Persze én is kritikus vagyok magammal mert rengeteget killódok a hajammal mire úgy néz ki ahogy nekem tetszik, rengeteget öltözködöm. A párom szeret engem kócosan is meg egy bugyiban is, de nekem fontos hyogy tetszek saját magamnak. Viszont soha nem fogyózok. Ső annyit eszem hogy néha szégyellem hogy többet eszem mint a párom. De nem látszik rajtam.
51. cskata
2007. júl. 5. 09:37

A cikkben egyébként vannak jó gondolatok, viszont némelyik kissé nevetséges:

"- A "jó csajoknak" mindig van mit csinálni, ami elégedetté teszi őket, szóval nem érzik magukat elhagyatva, például ha egy helyre nem lettek meghívva." - ez szerintem hülyeség.. ha valahová szeretnék elmenni de nem hívnak, akkor persze, találok elfoglaltságot helyette, de mégis rosszul esik, hogy nem gondoltak rám.. (szerintem)

"- A "jó csajok" nem erőltetik a pasit, hogy olyat tegyen, amit nem akar, hanem kivárják, míg saját maga nem dönt mellette." - és mégis meddig kell várni..?:))) napok, hetek, hónapok, évek..? és mikor "lehet" azt mondani, hogy mostantól nem várok tovább..?

"Csábítsd el és szerettesd magadba a legvonzóbb, legodaadóbb, legkedvesebb férfiakat is, hogy aztán kedvedre választhasd ki közülük azt, amelyik a leginkább tetszik neked!" - :))) ez milyen kamu duma..:DDD

50. cskata (válaszként erre: 36. - 9778ca1817)
2007. júl. 5. 09:20
egyetértek! arról nem is beszélve, hogy mindenki másként reagál a "tuti tippekre" - ezért is nincs konkrét recept.. max. pár szempont, amit hasznos figyelembe venni..
49. cskata (válaszként erre: 48. - Sbrn)
2007. júl. 5. 09:08
:)))))
48. sbrn (válaszként erre: 47. - 0c97fbb607)
2007. júl. 4. 13:21
Fő az önbizalom...:) De azért egy tükör, meg egy objektív külső szemlélő csodákra képes...:D
2007. júl. 1. 14:35
Sehogy,úgy vagy jó ahogy vagy!!!
46. bocsy
2007. júl. 1. 14:30
A cikk nagyon érdekes... Végül is mindig a nő "irányítja" a kapcsolatot- női praktikák. Tehát úgy kell kormányozni a dolgokat, hogy a pasi azt gondolja, hogy ő a kapitány?!
45. opium (válaszként erre: 44. - 7e433abb8e)
2007. jún. 9. 17:50
szép hétvégét neked is! :)
2007. jún. 9. 17:14
megyek furdeni, udv es jo hetveget
43. 7e433abb8e (válaszként erre: 42. - Opium)
2007. jún. 9. 17:11

csak szortuk a sok felesleges mondatot...egye meg a fene :)))))


nem vagyunk jo nök, ez van :))

42. opium (válaszként erre: 41. - 7e433abb8e)
2007. jún. 9. 17:09

különben is, a cikk azt mondja várjunk, mi meg nem vártunk..

nem vagyunk jó nők :))

41. 7e433abb8e (válaszként erre: 40. - Opium)
2007. jún. 9. 16:47

"mellette levokre"

:)))

ez jo:P


de tenyleg ne huzzuk mar ra az egeszet...olyan x szagu...mondom fennallhat ez mas temakban is :)

40. opium (válaszként erre: 39. - 7e433abb8e)
2007. jún. 9. 16:45

hát, mondjuk egy mosoly, vagy hogy többször nézel rá, mint a mellette lévőkre, ennyi elég.


emlékszem a pasimmal mennyire egyértelmű voltam annó, megírtam neki konkrétan, hogy randizni akarok vele... szerintem padlót fogott azonnal :D

39. 7e433abb8e (válaszként erre: 37. - Opium)
2007. jún. 9. 16:40

ertem en, persze...csak ugye ez az "apro" szo...

lehet egy cselekves apro nekem...ha a masiknal atlepek egy hatart...


megint csak ismetelni tudom a reg elfelejtett mondokat: arany kozeput, na de melyik az? :))))


igazabol barmire is irjuk ezt, elmondhato, hogy az sem lesz meg az elobbiek nelkul. tapasztalas.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook