Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lazulhatnék? fórum

Hogyan lazulhatnék? (beszélgetős fórum)

12. Minhon (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 5. 09:20
Szerintem az is sokat segíthetne rajtad, ha elfogadnád önmagad. Vagy mindenképpen muszáj lazának, flörtölösnek lenned, aki még a szexet is félvállról veszi? Persze értem, hogy ez a trendi...
11. a50686ee2c (válaszként erre: 10. - C42836861b)
2020. márc. 4. 15:10
Akkor elmondhatod hogy az MLM által feljutottál a piramis csúcsára :D
2020. márc. 4. 14:30
Bizony lehet változni! Gyerekként ,fiatalként nem mertem a lányokhoz szólni. Szinte megkukultam közöttük.Amikor jött az MLM és oktatásain megtudtam ,hogy milyen kuka vagyok akkor kezdtem megváltozni. Ma már a nők mondják rám ,hogy pletyi gép "jelképesen" Szeretek nők társaságában lenni s ők is szívesen vannak az én társaságomban .
9. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 4. 11:06
Ha van barátod, barátnőd és elhív buliba, menj el vele. Valóban egy kis alkohol tökéletes, akár 1-2 pohár bor, vagy kevés akár töményebb is. Utána nem leszel görcsös. A flörtöléshez meg ne azonnal arra gondolj, hogy szexelni is kell, mert akkor még sehol érzelem, talán nem is ismered még az illetőt. Csinálj amit szeretsz, szeretnél, legyen valakivel egy jó kirándulás, beszélgetés, közös vacsora, egy vagányabb barátoddal és kijössz a görcseidből.
2020. márc. 4. 07:58

Hogy is mondjam? lehet, hogy nem tanulható, de az ember nem marad olyan egész életében, mint amilyen gyerek volt. Tehát igenis képesek vagyunk változni! Megfelelő társaságban, olyan emberek között, ahol képesek vagyunk feloldódni. Aztán ez kihat az egész életünkre, az élet más területein is lazábbak leszünk.

Ha magamból indulok ki, mindenképp!!! Tipikus rút kiskacsa története! És ez most nem a szépségre vonatkozik! Hiszen attól lett megfelelő kisugárzásom, hogy belsőleg változtam! Akik ma ismernek, el sem hiszik, milyen "béna" gyerek voltam, akit a fiúk meg akartak verni azért, mert kövér! Egész hazáig kergettek, azzal, hogy digi dagi daganat, stb. Hú! sok példát tudnék mondani a saját életemből, de nem kezdek el regényt írni! :D Szóval, jelentem, igenis lehet változni!!!!

7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 4. 07:26

Szerintem aki gyermekkora óta mindig is görcsöl mindenen az sosem lesz laza. Ezt tanulni nem lehet.

Ha meg is próbálod azon mindig látszik majd, hogy milyen művi, erőltetett, felvett viselkedés.


Vegyél be egy görcsoldót, egy felest!:)

6. 1c0f052a51 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 4. 02:21

Mi köze a lazaságnak, feszültségmentességnek az érzelem nélküli szexhez?

Szerinted aki nem görcsöli össze magát, az fűvel-fával?!

Nagyon tévedsz.

Több önbizalom kéne, hogy te is jó vagy. Akkor lehetsz lazább.

2020. márc. 4. 01:08
A természetes lazaság nem tanult, hanem velünk született tulajdonság. Hogy tanulható-e? Nem hiszem. Viszont helyszín és társaság ellazíthat amennyiben biztonságban érzed magad. Erőltetni nem lehet, mert a görcsösség mindenkin látszik. Próbálj magad körül nyugodt, biztonságos környezetet teremteni. Tudom mondani könnyű, de a görcsösséget a feszültséget nem lehet parancsra megszüntetni. Persze vannak mindenféle távolkeleti és egyéb ellazító technikák, de nem mindenkinél hatnak. Az első az, hogy biztonságban érezd magad. A többi már könnyebb lesz. Sok sikert!
4. jennyvagyok (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 3. 21:54

A tánc az egy jó ötlet! Iratkozz be pl egy salsa tanfolyamra!

A tai csi is jól oldja a feszültséget, de attól még nem biztos, hogy belevalóbb leszel.

Jó társaság kell, ahol fel tudsz oldódni. Ahol kivirulsz.

2020. márc. 3. 21:49
Jóga, tánc.
2. 240a440c77 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 3. 21:47
Ha gondolod, keress a neten lazítós videókat, gyakorlatokat. :)
2020. márc. 3. 21:35
Túl befeszült, görcsös vagyok. Nincs meg bennem a lazaság, flörtölés. Nekem a szexhez érzelem, bizalom kell. Hogy lehetnék belevalóbb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook