Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan kezelhető a sarokcsont kinövés? fórum

Hogyan kezelhető a sarokcsont kinövés? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. okt. 1. 22:10

Sziasztok!


Nekem kb 10 éve volt ,mindkét lábamon.Sugárzással remekül elmúlt.Most nem tudtam már mi hiányzik nekem a bal lábamban visszatért.:(Pokolian fáj.

Annyit kérdeznék, ezt a lukas talpbetétet hol lehet kapni? Mert lementem az orvoshoz és közölte, vegyek betétet,de semmi egyéb.Állítólag nincs rajta támogatás,ezért fel sem írják.Akinek van megköszönném ha megírná.

Ági

10. dobos (válaszként erre: 8. - E71af41436)
2007. szept. 13. 05:29
Nekem a sógornőmnek van ilyen problémálya,javaslom neki,hogy próbálja ki.
2007. szept. 12. 17:20
Nekem is a speckó talpbetét segített! Előtte volt injekció, de az nem vált be. Ha hordom a betétet akkor tünetmentes. De ha mondjuk mezítláb megyek kemény padlón egyből érzem, hogy azért ott van, csak lapít. Így legalább egy papucsnak mindig a lábamon kell hogy legyen, azért hogy ne fájjon.
8. e71af41436 (válaszként erre: 7. - Akkor van)
2007. máj. 29. 21:05

kérdezzetek rá az ortopédián erre a röntgen besugárzásra.

de!!!

azt hozzteszem,hogy ezzel csak a fájdalom fog elmúlni. a végső megoldás a lúdtalpbetét,mivel ez a kinövés attól alakul ki,hogy a lúdtalp(bokasüllyedés)miatt a harántboltozat megsüllyed és az ún.bőnyeszalagot feszíti. ez a szalag pedig dörzsöli a sarokcsontot és akkor alakul ki a kinövés. és nem a kinövés fáj,hanem ez a szalag ami az állandó dörzsölés miatt begyullad.

ha a megfelelő talpbetétet hordja a mamád,akkor a sualg ismét a természetes formáját nyeri vissza és elmúlik a mindennapi fájdalom.-

sajnos én is szenvedtem vele 8 hónapot de mostanra mondhatni teljesen rendbejöttem. nekem a rtg besugátzás segített és a betét :)

2007. máj. 29. 20:00
MEGVAN!!! csak keveset segített. Nálunk is injekció volt, most homeopátiás bogyót szed 2 hete, és kiderült hogy a bokájában (komoly)porckopás is van. Nem tom mi lesz. Egyenlőre várunk.
2007. máj. 29. 19:48
ezt keresd :)
2007. máj. 29. 19:48
Sarokcsont kinövés!!Van valakinek ezzel kapcsolatosan tanácsa?Műtét, vagy elviselni a fájdalmat ...
2007. máj. 29. 19:45
nem találtam :(
3. e71af41436 (válaszként erre: 2. - Akkor van)
2007. máj. 29. 19:42
van már egy ilyen topic oda én már lírtam hogy nekem milyen volt és mi segített. keresd meg...ha valami kérdésed még lesz,akkor válaszolok. :)
2007. máj. 29. 19:42
Sajnos Édesanyámnak mindkét sarkában megállapították hogy van. Segíteni szeretnék neki. Van-e másnak is hasonló problémája, hogyan kezelik?
2007. máj. 29. 19:39
"Sarocsontkinövés"
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook