Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kerekedhetnék felül a gátlásaimon? fórum

Hogyan kerekedhetnék felül a gátlásaimon? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. jún. 29. 14:21

na fene! ezt nem tudtam! mekkora pancserek vagyunk!

inkább összefognánk, aztán annyi a hímeknek....

komolyan annyira más az életük, szinte mindenből az öröm jut nekik, ki vannak szolgálva, a haverokkal is csak a hülyeség jár a fejükben, plusz még a kegyeikért versengünk!

48. Miramira77 (válaszként erre: 47. - Judith.budapest)
2013. jún. 25. 22:37

A majmoknál is van ilyen (hát igen, közös ős).

A nőstények egymást tiporva versengenek a csapat vezérének kegyeiért. Nem csak peteéréskor. Minél több "szívességet" tesznek a főnöknek, annál több ételt, annál nagyobb biztonságot kapnak.

47. judith.budapest (válaszként erre: 46. - 55416fb8e2)
2013. jún. 25. 21:16

valamelyik fórumon olvastam a változókor egyik előnyéről (kevés van ilyen). Szóval, mi nők, a peteérés idején leginkább vetélytársként tekintünk minden szülőképes nőre! Akkor valahol itt is van az oka annak, hogy tele vagyunk gátlásokkal, mert egymást is marjuk, megszóljuk, nincs tökéletesen kinéző nő, mert az rögtön rosszat akar a hímünktől!

A változókorral ez elmúlik, már nem hajtunk a hímekért egymást eltiporva!

Jól elferdültünk az állati ösztönöktől, ahol a hímek hajtanak a nőstények után, lehet az egyenjogúsággal jött ez is be?

46. 55416fb8e2 (válaszként erre: 43. - Chatrina)
2013. jún. 16. 20:54
ha annyira gorcsolsz a testeden, vasarolj olyan fehernemuket, amik ott takarnak vagy emelnek ki, ahol neked idealis. eloszor megkonnyiti a sajat magad elfogadasat, kesobb mar nem fog zavarni :)
2013. máj. 23. 18:08

Rossza tükröd!:)

Nézz olyanba, amiből szexi, jó nő néz vissza mosolyogva:):)

44. judith.budapest (válaszként erre: 43. - Chatrina)
2013. máj. 23. 17:59

Igen! Itt a baj! Mi nők érzékenyek vagyunk! Erről persze tesznek is a pasik, hogy ilyenek legyünk. Mi magunk is teszünk róla, hiszen folyamatosan hódítani szeretnénk, jó test, odaadó társ, csinos, ápolt pofi!

Nézzük meg a pasik nagy százalékát: sörhas, ápolatlanság, mégis határtalan önbizalom, úton-útfélen udvarolnak, hátha bejön? alapon.

A legtöbb nő rá sem mer nézni a pasikra, úgy igazából, mert vagy a gátlásai tartják vissza, vagy a kötelessségtudat....én is ebbe a kategóriába tartozom, és örülök, ennek a fórumnak, mert ilyenkor látom, a magam tükrét is.

2013. máj. 21. 21:18

Köszönöm mindenkinek a biztatást. :)


Jelen állapot az, hogy próbálok "erősödni", kicsi szoli, kicsit több futás. Azt hiszem, hogy túlbillentem valamelyest, remélem, hogy meg is marad így. Most nem nagyon szeretnék olyan emberrel találkozni, aki sárba taposhatna.

42. a78c2ff918 (válaszként erre: 5. - Chatrina)
2013. máj. 18. 11:50

Jaj istenkém...:)Máris szeretlek!:)Figyu.Teljesen feleslegesen aggódsz!Ezt csak te látod így!Csíkokat nem látsz még mellé?Hát ha tudnád hány lányon van!Nem anyai kiváltság az ilyen.:)

Ismerkedj nyugodtan és akinek az esete vagy ruhában,és bejössz az ágyban(kezdjétek sötétben,meg fogsz lepődni,hogy ezek a fiúk mennyire szégyenlősek...:DDD),akkor nem fogja ezeket kifogásolni...Sőt:még fotókat is fog "követelni" tőled,vagy egyszerűen lekap,mikor fölé hajolsz...;)

:D

41. sasmadar2 (válaszként erre: 5. - Chatrina)
2013. máj. 18. 11:28

Komoly önértékelési problémáid vannak. Nem vagy ezzel egyedül rengeteg ilyen ember van még.

Egy ismerősömnek a Sziklaszilárd önbecsülés könyv sokat segített. Talán neked is fog.

40. f1ed0b587a (válaszként erre: 5. - Chatrina)
2013. máj. 18. 11:19
Milyen arányban panaszkodtak eddig?
39. judith.budapest (válaszként erre: 8. - KovácsnéRami)
2013. máj. 18. 09:49

és a belső kisugárzás?

Jó test, de rossz természet?

Ronda nők, elfolyó testtel, de önbizalommal jó pasit fognak, és meg is tartják, nagy a szájuk, a pasi meg bent van a kelepcében!

ha egy nőn ott van a lyuk,ahol kell, akkor az a nő minden pasinak kell!!!

A jő nők csak kirakati babának kellenek, önbizalomhiányos pasiknak!

Nekem az éltem során nagyon sok hódításom volt, pedig nem is akartam, nem is csaltam meg a férjemet, és nem is vagyok igazán jó nő, de erős a kisugárzásom, és erre ragadtak volna a férfiak.

Lányok, asszonyok! Semmi gátlás, az a jó nő, aki annak hiszi magát!!!

38. b486c9cf7d (válaszként erre: 12. - Chatrina)
2013. máj. 18. 08:53

Hat igen, rajtad kivul mindenki mas tokeletes :))

Miert nem kersz egy hormonvizsgalatot a haziorvosodtol?

Mas noknek meg a hatuk, karjuk stb.szoros.. nezz korul.

Kerekedj nyugodtan felul azokon a gatlasokon!

A ferfiak nem hulyek, tudjak, hogy senki se tokeletes.

37. kristo_f (válaszként erre: 33. - Chatrina)
2013. máj. 18. 08:28

A rohattak csak azt akarják a szegény lánytol, aztán odébbálnak

:)

Ránéztem a hasplasztika árakra. Nem semmi 250-400ezer.

Tudod mit csinálnék?

Rájátszanék erre a gátlásodra, elmennék pszichologushoz , ott nagyon elkeserdve mesélném és talán még tb-re is elvégeznék, mert "nagy lelki nyomást" okoz

Kicsi a melled?

Kifrancot érdekel?

Ez majdnem ugyanolyan mint férfiaknál a "kicsi a farkam"

Kinek a kicsi tecc, kinek az óriási szilikon

A kis mellet ruhában is látni, aki rádcuppan az tudja mire számithat

A szőrösödést meg mintha eredményesen kezelnék sokmindennel, pl. lézerrel

Magánúton mindez sok pénz, de gondolj bele, egy életre szól, egy életre megszabadít ezektöl a gátlásoktol


Volt egy nő ismerősöm, kissé telt, kellemes mellekkel

Szerelmes lett és rágyúrt a testére és szolizott.

Csodálatos alakja lett, de amikor levetkőzött lógtak a mellei, mert ott is lefogyott

Ettöl még nagyon lehetett élvezni és egész különös volt az "új combját" fogni :)


Ha jó a tested, próbálj meg tenni a hiányosságokért és meglásd kivirulsz

36. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 35. - Lara1984)
2013. máj. 18. 07:48
Ez de nagyon jó!:)
2013. máj. 18. 00:52

Tolsztoj mondotta: "Micsoda különös illúzió azt feltételezni, hogy ami szép, az jó is!"

Ehhez, úgy gondolom, nem kell hozzáfüznöm semmit. :-)

34. Krilion (válaszként erre: 27. - Chatrina)
2013. máj. 17. 23:04
Egyszerűen venni kell a bátorságot, és randizni valakivel. Szerintem megnőne az önbizalmad egyből, mi mondhatunk itt neked hetekig akármit, de ha egy pasi mondaná, akkor százszor többet érne. A férfiak többnyire egyébként nem a tökéletes nőt keresik, hanem a számukra tökéleteset, és ez nagy különbség:) Hajrá!
33. chatrina (válaszként erre: 30. - 17aadc1082)
2013. máj. 17. 23:03

pfúúúúúúú, de szeretném így gondolni én is. Ahogy olvaslak, teljesen el tudom hinni, hogy igazad van. És basszus, igazad van!


Köcsög pasik, hogy már megint miattuk alázom magam! :D:D

32. chatrina (válaszként erre: 29. - Klauka_)
2013. máj. 17. 23:00
:))
2013. máj. 17. 22:57
Csak előre néz és sokat nevessél, járj társaságba.
30. 17aadc1082 (válaszként erre: 28. - Chatrina)
2013. máj. 17. 22:57

Tényleg nem tudom. 42 vagyok, három gyerekkel. 86 kilóval mentem kétszer szülni, egyszer meg 80-al. Most 54kg vagyok, és ja, lóg a hasamon a bőr, de tojom le. Az orrom meg nagy. A cicimet meg eltüntették a gyerekek. Naés? Akinek nem tetszik, nem nézi. Ha valaki a testem miatt akarna engem, már rég rossz. Ugyanis tökéletes test csak a fotókon van, photoshoppal érik el.

Szedj leszaromtablettát, és vedd könnyebben az életet. Hidd el, jobb lesz.

29. Klauka_ (válaszként erre: 27. - Chatrina)
2013. máj. 17. 22:53

Kérdésedre a válasz: IGEN!!!

Lazíts, légy egy kicsit könnyelmű!!!

28. chatrina (válaszként erre: 24. - 17aadc1082)
2013. máj. 17. 22:53
:) a te képeden látszik, hogy nagyon elégedett vagy önmagaddal... el is hiszem, hogy nem tudod átérezni a problémámat. Szerencsés vagy. De hogyan csinálod?
27. chatrina (válaszként erre: 23. - Krilion)
2013. máj. 17. 22:50

próbálok így gondolkozni, de sajnos most még megtorpanok. Nem vagyok még elég magabiztos a kellő lelki változáshoz. Ezért is kértem ki a véleményeteket:

egyszerűen hülye vagyok és a semmin problémáznék?

2013. máj. 17. 22:46
Szerintem azért nem kell pszichológus... de ez csak az én véleményem.
25. Klauka_ (válaszként erre: 22. - Chatrina)
2013. máj. 17. 22:45
Igaza van az előttem szólónak, mindenkinek vannak hibái, tudja is mindenki magáról. Ne hidd, hogy bárki is hibátlan, csak van aki el tudja fogadni. Próbálj meg ne törődni a gátlásaiddal, hessegesd el az ilyen gondolatokat, próbáld könnyelműen venni a dolgot: na és? mi van, ha talál rajtad hibát? semmi!!! ha meg emiatt megpattanik, akkor inkább az elején...
24. 17aadc1082 (válaszként erre: 22. - Chatrina)
2013. máj. 17. 22:41
Menj el pszichológushoz.
2013. máj. 17. 22:39
Szerintem, ha egyszer találkozol valakivel, akivel kapcsolatot szeretnél kialakítani, akkor elsősorban azzal tedd, akivel szépnek érzed magad, kívül-belül. Vagy mondhatnám úgy is, hogy aki téged akar, esetleg szeret. Mivel két gyereked is van, ezért úgy gondolom nem kell az első este az ágyba menni valakivel, ha komolyabb kapcsolatot akarsz, mert abból kevés eséllyel lesz kapcsolat. Van időd kivárni, hogy megtudd tényleg probléma-e a megnyúlt bőr, vagy az a pár szőrszál, ami tulajdonképpen nincs is. Tudom, hogy régimódi ez a gondolat, de felnőtt fejjel még igazabb az, hogy nem a külsőn múlnak a dolgok, és neked még irtó mázlid is van, mert elsőre, mint ahogy írtad jól nézel ki, tehát már az első lépést meg tudod tenni, azaz felhívni magadra a figyelmet, a következő lépést pedig csak azzal kell megtenni, akivel jól érzed magad. Ha tényleg neked való az a valaki, akkor nem fogják zavarni a hibáid, sőt valószínűleg neki is lesznek. :)
22. chatrina (válaszként erre: 19. - Klauka_)
2013. máj. 17. 22:39
Összességében elégedett vagyok. De amikor komolyodik a helyzet, akkor bepánikolok, vagy nem is tudom igazán megfogalmazni, hogy mi történik olyankor velem. Talán megijedek, hogy csalódni fog a partnerem.
21. 17aadc1082 (válaszként erre: 3. - Chatrina)
2013. máj. 17. 22:39
Hát, ha ezt elhiszed magadról, akkor az úgy is van.
20. magpie (válaszként erre: 12. - Chatrina)
2013. máj. 17. 22:35
Ugyanez a kellemetlen intim problémám van, és én is egészséges vagyok. ;) Hidd el, ha kiszeded a szálakat, soha senki nem jön rá (még egy pasim se vette észre. ;) Engem is zavar, de könnyen megszüntethető, és nem érződik.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook