Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kell túlélni egy szakitást 8.év után? fórum

Hogyan kell túlélni egy szakitást 8.év után? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. dec. 4. 17:40

Sziasztok!

Végig olvastam az egész fórumot, megtetszettek a hozzászólások. Kevés olyan fórum van,ahol ítélkezések nélkül tudnak tanácsokat és erőt adni egymásnak az emberek:)

Az én történetem röviden!

24 évesen elváltam,5 éves kapcsolatból,szintén megcsalásos történet miatt,úgy váltam el tőle,hogy szerettem.Sokáig voltam egyedül éltem a kis éltemet,igaz nehezen tudtam elfelejteni a páromat,sokat foglalkozott a gyermekünkkel és ez nehízette,de sikerült.Majd jött a szerelem....ami gyönyörű és felemelő volt. Két évig tartott,mert most a párom,aki fiatalabb tőlem elmondta,hogy neki nehéz felelősséget vállalni,úgy hogy nem volt egyedül.Már szóba került az összeköltözés.Szünetet kért,elengedtem,igaz volt 1 hónapunk ahol nem tudtuk betartani,hogy ne keressük egymást.De most 1 hete kértem tőle ne jöjjön.Csend van,szomorúság. Sokan írtátok lejebb,hogy nem jó besavanyodni,de én most annyira azt érzem nem vagyok képes másra....hagyom had fájjon.


Nagyon sok igaz barátom van,akik támogatnak.Viszont az érzem,sokat tud adni olyan emberrel a beszélgetés aki hasonlókat él át....


Hugika!

A történeted nagyon nehéz. Ahogy nézem 1 éve megy a huza vona.Ezt le kell zárnod,vagy vele maradnod,de köztes megoldás nincsen,teljesen tönkre mész.

684. 7e1b6984ac (válaszként erre: 683. - R75)
2011. dec. 4. 17:30

Nem védem őt,csak sajnos én nem vagyok olyan aki másnak rosszat akar.

De ígérem nem hagyom szó nélkül már ezt az egészet!

683. R75 (válaszként erre: 682. - 7e1b6984ac)
2011. dec. 4. 17:08

Hugika, nagyon sajnálom... bárcsak ne vált volna be többünk jóslata, vagy gondolata.. istenem...

én elmennék egy orvosi látletetet csináltatni... ki tudja mit hoz a jövő? Sosem tudhatod... jó, ha van vmi ellene a kezedben...


Ja, én most azonnal lelépnék.. igenis lássák meg, hogy mit művelt ez a szemét dög.. ez olyan, mintha megint őt védnéd..

2011. dec. 4. 11:06

Sziasztok.


Háááát,mégis megvártam amíg hazaért....kár volt.

Kemény hét volt!

Hazaért szombat éjjel,nem voltam otthon....mire hazaértem telepakolta a szobát meg a folyosót gyertyákkal,kaptam tőle egy nagyon szép nyakláncot,meg megkérte a kezemet is....szép lánykérés volt,de nemet mondtam.

Azt mondta maradjak amíg itthon van,hogy meg tudja változtatni a véleményemet...maradtam.

3 napig ment a dolog,úgy hogy semmiért nem szóltam,csütörtökön estefelé elment,hazaért részegen,még meg is vert (amit soha nem tett) mert én őt megcsalom.Nem sírtam,pedig fájt....

Ma reggel ment vissza,most kezdek fellélegezni.

Várom,hogy elmúljanak a lila foltjaim,meg a véraláfutások,és utána lelépek...

681. 86a3fa430b (válaszként erre: 680. - R75)
2011. nov. 22. 10:09

rendes o nagyon

segit mindenben

en maradtam a gyerekekkel mert finoman de kitettem a szuret

680. R75 (válaszként erre: 679. - 86a3fa430b)
2011. nov. 22. 09:08

Ó, sajnálom... :-(

De azért legalább anyagilag támogatni fog? Neked kellett költözni, vagy te maradtál?

2011. nov. 22. 08:09

sziasztok

nekem most vasarnap lepett ki a ferjem a 17 es fel eves kapcsolatunkbol

kiszeretett belolem

itt maradtam 33 evesen 2 gyerekkel 1 kutyaval es fogalmam sincs hogyan tovabb

nem tudom mi lesz velem

15 eves korunk ota vagyunk egyutt

tanacstalan vagyok

nagyon szeretem de ha nem szeret nincs mit tenni

678. 7e1b6984ac (válaszként erre: 677. - R75)
2011. nov. 21. 15:41

:) Nem sokan...


Anyukám,aki mindenben támogat,de vele is csak megbeszélni tudom,mert segíteni nem tud.

De ez is nagyon sokat számít.


Mellettem áll még az a bizonyos pasi akiről már írtam....bár nem kértem tőle segítséget,de épp tegnap mondta,hogy bármit megtenne értünk. Próbál udvarolgatni...


Egyébként elég egyedül érzem magam most a nagyvilágban,mintha senki nem lenne velem...de biztos,hogy ezt csak én érzem most így.

677. R75 (válaszként erre: 676. - 7e1b6984ac)
2011. nov. 21. 12:43
Van egyébként, aki melletted áll, a lányodon kívül?
676. 7e1b6984ac (válaszként erre: 675. - R75)
2011. nov. 21. 11:13

Aranyos vagy nagyon,és tényleg köszönöm,hogy végig itt vagy velem. :)


Úgy érzem erős most nem vagyok,de igen,a hitem az megvan,és hiszem,hogy ettől csak jobb lehet.

Ismerőseim mind azt mondják,hogy nagyon erős vagyok,meg hogy engem már megedzett az élet,ők nem tudnák ezt így végigcsinálni...stb.

Szerintem én csak annyira vagyok erős,hogy bízok magamban.

675. R75 (válaszként erre: 674. - 7e1b6984ac)
2011. nov. 21. 11:08

"Kicsit félek is,hisz egyedül maradok a gyerekkel,és nem lesz mellettem senki."


Mi itt vagyunk, meg a hited is megvan... most kicsit erősebbnek kell lenned az átlagnál, és akkor rendben lesz minden.

Szép lassan (mondjuk lehet hosszú időbe telik), de tudod, hogy mindenki megtalálja a párját, én hiszek benne és szurkolok neked.


Bármikor ha szeretnél "beszélgetni" vkivel, írj nyugodtan, szívesen segítek!!!!

674. 7e1b6984ac (válaszként erre: 673. - R75)
2011. nov. 21. 11:02

Semmi estre sem megyek hozzá. :)


Azt hallottam,hogy szombaton el fog vinni egy helyre,feltételezem oda ahol megismerkedtünk,és ott fogja megkérni a kezem.

Úgy gondolom annyit megérdemel majd,hogy elmenjek vele oda...még nem tudom hogyan és mit fogok neki mondani,de IGEN-t azt biztosan nem.

Már csak azért sem,mert tisztában vagyok vele,hogy ez a lánykérés is csak azért történik,mert a nője megunta és visszament lengyel országba.

Sajnálom kicsit,hogy teljesen egyedül marad...

Már ma elkezdtem pakolni a holmimat. Közben megfogok egy egy tárgyat és mindig eszembe jut valami....hol szép emlékek,hol rosszak.

Kicsit félek is,hisz egyedül maradok a gyerekkel,és nem lesz mellettem senki.

673. R75 (válaszként erre: 672. - 7e1b6984ac)
2011. nov. 21. 09:57

Ugye, kérlek erős leszel??


Ha elvesz feleségül, az maga lesz a pokol számodra (azok alapján, amit már itt hónapok óta felvázoltál), és akkor már Isten sem ment meg tőle... :-(

672. 7e1b6984ac (válaszként erre: 671. - R75)
2011. nov. 21. 08:38
Igen,szerintem ezt tervezi,hogy itthon marad....meg ismerősöktől hallottam,hogy meg akarja kérni a kezem.
671. R75 (válaszként erre: 668. - 7e1b6984ac)
2011. nov. 20. 20:59

Sok sikert kívánok neked... és próbáld magad nem eltántorítani a gondolataidtól/tervedtől.

Lehet azt mondja végleg itthon marad?

670. 7e1b6984ac (válaszként erre: 669. - 31c1daa9fa)
2011. nov. 20. 19:23
Kedves vagy,köszönöm. :)
669. 31c1daa9fa (válaszként erre: 668. - 7e1b6984ac)
2011. nov. 20. 19:03
Szia! Tudod én azt gondolom, hogy ameddig egy anya nem boldog, addig a gyereke sem! Hajrá, sok sikert neked az új élethez! :)
2011. nov. 20. 19:00

Na sziasztok.


Köszönöm jól vagyok.. :)


Amióta utoljára írtam azóta nem volt itthon,majd jövőhéten szombaton érkezik.

Közöltem vele,hogy mire hazaér addigra nem leszek itt,és megbeszéltük mit vihetek el,mit hagyok itt,és mi hogy lesz.

Hozzáteszem,hogy ő még mindig nem akar válni,könyörög,sír,sőt 26-ára tervez nekem valami meglepetést,de ez már nem változtat a dolgon.

Eldöntöttem mit akarok,csütörtökön költözöm.

Nincs bennem fájdalom,sőt kicsit még izgulok is,hogy szabad leszek.

Könyörgött,hogy várjam meg amíg hazaér,mert ő biztos benne,hogy meg tudja változtatni a véleményemet..de szerintem nincs értelme. Tudunk majd úgy is beszélgetni,ha már nem lakom itt.

Lánykám elég nehezen viseli,bárhogy próbáltam neki elmagyarázni a végén mindig sírva fakadt....persze az apja véleménye az volt erről,hogy tönkre teszem a gyerekemet,meg hogy nincs jogom ezt csinálni,és önző vagyok mert a saját boldogságomat nézem és nem a gyerekét...Én viszont úgy gondolom,hogy két év sírás,meg két esély után amit kapott igenis van jogom így dönteni....

667. R75
2011. nov. 19. 20:45
Hugika, újabb 3hét telt el, mi a helyzet veled?
2011. okt. 30. 11:44

sziasztok.


Itthon volt két hétig....de már a második nap reggel megnéztem a telefonját,mert le volt halkítva és villogott. 5 nem fogadott hívás,és 2 sms a nőtől.

Szóval megint vele van....már meg sem lepődtem,teljesen egyértelmű volt. Közöltem vele,hogy végérvényesen vége van kettőnk között,kérte,hogy maradjak.

Megkérdeztem,hogy akkor miért kell neki az a nő.

szerintetek mi volt a válasza?


Azért,mert éhes voltam.....ennyi.


Már tudom,hogy el fogok menni,még a héten költözöm.

A két hét alatt napokig sírt...ő most már tényleg befejezi vele,mert a családja a legfontosabb a világon. Annyira nem érdekeltek a könnyei,mintha egy idegen ember sírt volna mellettem. Tegnap éjjelt is végigsírta,ma reggel úgy indult vissza dolgozni,hogy lázas volt.


Már nem tudok harcolni érte és már nem is akarok,mert ez az utolsó két év megölte azt az embert akit szerettem...már nem tudom szeretni.

Egyetlen egy szót sem szóltam,és nem is sírtam előtte....a harmadik ilyen nap után mondta,hogy szóljak már legalább valamit...ránéztem és annyit mondtam,hogy MEGINT HAZUDTÁL.

Ez a két szó után,úgy ült le ebédelni,hogy sírt,úgy ölelte a gyerekünket,hogy sírt,mindent sírva csinált.

A két hét alatt szó nélkül megkaptam mindent amit akartam,nem veszekedtünk,de érezte,hogy már nem tehet semmit.

Sajnálom a 8 évet,sajnálom a lányunkat,sajnálom,hogy ezt tette,sajnálom,hogy vége van. Fogok még sírni,de talán most már ezek az utolsó könnyeim érte.


Mindent köszönök,azoknak akik itt voltak és olvastak.

665. R75
2011. okt. 29. 07:49
Hugika, mi van veled????????
2011. okt. 9. 20:59
Kell, hogy legyen megoldás. Nem szeretném részletezni, hogy én hogy jöttem el a volt férjemtől két éve. Akkor nem is tűnt annyira jó ötletnek. De ma már boldog vagyok, örülök a "függetlenségnek", és hidd el, rengeteg idősebb nő mondja, hogy mennyire igazam volt, és mennyivel boldogabb lenne ő is, ha annak idején van mersze lépni... (de ezt szerintem már írtam) VALAMI megoldás kell legyen!
663. R75 (válaszként erre: 662. - 7e1b6984ac)
2011. okt. 9. 15:47

ezt a munka dolgot másként látom, de igazán ebbe nem akarok beleszólni..

viszont legalább jól ellehetetlenített, hogy még véletlen se legyen lehetőséged máshová menni..

:-(

662. 7e1b6984ac (válaszként erre: 661. - R75)
2011. okt. 9. 10:16

Igen,engem eltartanak....6 éves a gyerekem,nem is tudnék elmenni dolgozni,hova tegyem?Mindig mondja,hogy más is meg tudja oldani akinek gyereke van...igen,csak nekik van lehetőségük a mamára hagyni,nekem nincsen,és különben is nem azért szültem gyereket,hogy ne legyek ott amíg kell...főleg,hogy apja alig-alig van.

Ha meg elmentem dolgozni,pl a nyáron is akkor az már nem tetszett neki,mert mire ő hazaért nem volt kész a kaja,meg hasonló dolgok...egyszerűen semmi nem jó amit csinálok. Mégis,ma reggel is azt mondta,hogy ha egyszer az életbe azt csináltam volna amit ő mondott,akkor most nem tartanánk itt,mert mindenről én tehetek...a megcsalásról is.

Az volt az esti kifogás,hogy el kellett vinnie egyik munkatársát a csajához,mikor hazaért,ledőlt és elaludt...na melyikőtök hinné el?

Aztán meg elkezdi mondani,hogy nagyon hiányzok,meg úgy szeretne már hozzám bújni...Pffff! :D Eszméletlen amit művel.

661. R75
2011. okt. 9. 07:37

"hogy ő dolgozik, eltart, meg van mindenem, és megérdemel annyit, hogy amikor lehet aludjon."

A férfiak azt hiszik, hogy ezáltal mindenre fel vannak jogosítva... mármint azok, akik tényleg eltartanak vkit...

2011. okt. 9. 05:29

Nem hívott fel este....szombat volt.

Előre tudtam,ha szombatonként eltűnik és nem hív akkor a nővel van...teljesen biztos vagyok benne,és higgyétek el,már nem fáj ez a része.Hát menjen! De jó lenne ha örökre!

Majd az lesz a kifogás,hogy fáradt volt és hamar lefeküdt...csak én meg nem vagyok teljesen hülye.

De ha szólok érte,vagy megjegyzem elkezd ordibálni,hogy ő dolgozik,eltart,meg van mindenem,és megérdemel annyit,hogy amikor lehet aludjon. Persze,pihenjen,csak tudom,hogy kamu az egész....de megint nem fogok szólni. Szerdáig találnom kell valami megoldást..nem akarom megvárni. :(

659. R75 (válaszként erre: 658. - 7e1b6984ac)
2011. okt. 8. 22:58

de így nem lehet élni, te fogsz tönkre menni benne, ő meg éli a saját kis életét kint...


:-(


tudom, hogy nehéz..

658. 7e1b6984ac (válaszként erre: 657. - R75)
2011. okt. 8. 22:53

Minden nap úgy kelek fel,hogy ma meg kell találnom a módot mit tegyek,de nem.Én is gondolkoztam rajta,hogy nem veszem fel a telefont,de az az igazság,hogy félek tőle....nem vert meg sosem(még idáig)de mindig olyan dolgokat mond amivel megijeszt.


Vettem már dolgokat,bőröndöt zsákokat ha véletlen le tudok majd lépni...el is kell őket dugnom,hogy ne találja majd meg.De komolyan én szégyellem magam,hogy ilyeneken egyáltalán gondolkoznom kell.....más esetben én is azt tanácsolnám mindenkinek,hogy lépjen le azonnal.

657. R75 (válaszként erre: 656. - 7e1b6984ac)
2011. okt. 8. 22:44

Ha tanácsolhatom, amint tudsz és lehetőséged van rá, lépj le...

Ne keresd az okokat, úgysem fogod megtalálni...


Nagyon sajnálom egyébként.. :-(

Én szerdáig tutti se a telefont nem venném fel, se nem jelentkeznék chat-en sem, főjön a levében...

:-(

2011. okt. 8. 22:41

Uram tegnap este felhívott,hogy nem jön haza,majd csak szerdán.....az okokat nem fejteném ki,mindenki tudhatja mire gondolhatok.

Egész nap sírtam,az elmúlt hét feszültsége most jött ki rajtam szerintem. Teljesen kilátástalannak látok mindent,és egyszerűen nem értem miért ezt érdemlem. Mit tettem,ami miatt ezt kapom vissza az élettől...meg hasonló baromságok.

Állandóan tele van a fejem,és kattogok....sokszor este úgy dőlök be az ágyba olyan szintem elveszi minden energiám.

Csak akkor vannak jó pillanataim,ha a házinyúlt láthatom..erőt ad pár napra,aztán kezdődik újból a bizonytalanság.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook