Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan kell tepertőkrémet készíteni? fórum

Hogyan kell tepertőkrémet készíteni? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 17. 14:10

Tepertőkrém


Hozzávalók:



30 dkg sertés tepertő

2 nagyobb vöröshagyma

2 főtt tojás

1 evőkanál édes-nemes fűszerpaprika

1 kiskanál őrölt feketebors

1 evőkanál mustár

2 gerezd fokhagyma

1 kiskanál őrölt köménymag

só szükség, illetve ízlés szerint


Elkészítés:


A tojásokat keményre főzzük, majd az apróra vágott vöröshagymával, fokhagymával és tepertővel együtt ledaráljuk. A közepesen lágy masszához hozzáadjuk a fűszerpaprikát, az őrölt feketeborsot, a köménymagot, a mustárt, ízlés szerint sózzuk, és az egészet alaposan összekeverjük. Hűtőbe téve kb. 2-3 órát pihentetjük. Forró teával, pirítóskenyérre kenve kiváló reggeli, vacsora.

2011. aug. 17. 14:10
Szia! Én így csinálom: ledarált tepertőt sózom / sok só kell bele hogy legyen is íze /, borsozom, adok hozzá apróra vágott vöröshagymát, apróra vágott főtt tojást, teszek hozzá meg egy kis kanálka vajat és mustárt / mi sokkal szeretjük /. Ezeket jól össze keverem és már kész is . Jó étvágyat !
2. Zorg27 (válaszként erre: 1. - 14f968b657)
2011. aug. 17. 14:08

Húúú, isteni finomat választottá :)


Leírom, én hogy szoktam,


Ledarálom a tepertőt húsdarálón, + lilahagyma, az is mehet a darálóba, és ha szeretitek egy kis fokhagyma is, majd jól bekeverem, borssal, mustárral ízlés szerint, sózni csak óvatosan, mert ha sós a tepertő akkor jaj :) :)..... Jó étvágyat!!

2011. aug. 17. 14:04
Tepertő krém hogy kell el készíteni?Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook