Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan kell otthon karamellás tejet készíteni? fórum

Hogyan kell otthon karamellás tejet készíteni? (tudásbázis kérdés)


11. Szofis
2012. máj. 6. 16:03
A sima karamellás tejet úgy készítem: 3 teás kanál cukrot felolvasztom,, egy kicsit hagyom karamellizálódni, és egy bögre tejjel felöntöm, és felforralom.. Köhögésre nagyon jóóó..
2010. febr. 20. 10:33
Kicsi lábosban megpirítani egy evőkanálnyi cukrot. Amikor szép világos színű, ráönteni a 3 dl tejet és elkeverni. Lassan olvad el.
9. katácskák (válaszként erre: 6. - Zohori)
2009. febr. 1. 10:17
igen igy ízesebb a vanilíás cukival- +a Leányzóm tesz bele egy kis mézet is a végén már mikor kihűlt.:)
2009. febr. 1. 09:58
Én is így szoktam csinálni, csak még arra kell vigyázni, hogy minden kéznél legyen, mert ha már barnul a cukor, pillanatok alatt megég, ha ha nem figyelünk.
2008. nov. 4. 11:18

Egy nagy bögre tejet langyosra melegítek a mikróban, 1-2 evőkanál cukrot kis teflon edényben közepes lángon barnulásig pirítok, folyamatosan kevergetve.

Ha kész, beleöntöm a bögre langyos tejbe, és elkeverem, amíg elolvad. Kicsit sistereg, amikor beleöntöm, de semmi baja nem lesz.

2007. jan. 7. 13:47
5 evőkanál cukrot szép barnára olvasztok, majd felöntom előbb 1 dl. vízzel, majd egy liter tejjel. Addig főzöm, amíg a folyadéktól megkeményedett karamell teljesen felolvad. Mikor kész, 1-2 csomag vaníliás cukrot is keverek bele.
2006. okt. 12. 14:12

Sziasztok!

A karamell krémet is hasonlóan készítem, sütikbe. Először egy kicsi vizet öntök a megbarnult cukorra, addig kavarom míg el nem olvad, majd habarást öntök rá és főzöm, amíg meg nem sürösödik.

Finom!

2006. okt. 10. 20:40
én is így csinálom. Fontos,hogy az edény,amibe a cukrot teszed száraz legyen.
2006. szept. 20. 14:11
En szoktam, és igy csinálom: Egy edénybe ,5-6 pûpos evõkanal kristalycukrot teszek,majd közepes lángon(nehogy a cukor megégjen) addig olvasztom állando kevergetés mellett mig szép aranybarna lesz,(karamellizalodik)aztan ha az össz cukor elolvadt lassan ráöntom a tejet(1 litert)és fõzom addig mig a karamell elolvad .Tulajdonképpen ugyanaz az eljárás mint a pörköltcukor teánál csak itt tejjel öntöd fel viz helyett.
2006. szept. 20. 14:05
Anyukám módszere: a cukrot óvatosan megolvasztja/karamellizálja/ 1 lábosba,aranysárgánál sötétebb legyen a színe és tejjel felönti.Összekeveri-melegítí-forralja , van mikor átszűri.
2006. szept. 20. 13:58

Ki szokott otthon karamellás tejet készíteni? A nagyobbik fiam nagyon szereti, de én még nem csináltam soha, csak a bolti zacskósat szoktam venni.

Szeretném megtanulni, aki tudja írja le. Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook