Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan kell megszervezni egy étkeztetést okj-s vizsgánál? fórum

Hogyan kell megszervezni egy étkeztetést okj-s vizsgánál? (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 8. 12:57

Megoldottam.


Annyira felidegesítettek. Pasikkal vagyok. 28 férfi + én. Kitalálták, adjunk be 300 FT-ot, abból be tudunk vásárolni. Nagyjából 8 ezerből?? Ezek hülyék. Kell azért kistányér is, meg kikötötték, legyen főzözz kávé is.


Szerencsémre dolgom adódott, így az egyik srác volt olyan arnyos átvállalta tőlem, ne én szaladgáljak az utolsó napon. Részemről ennyi volt.


Köszi azért!

2012. márc. 8. 08:35
Lagzikon nem 15 deka sóssal szoktak számolni fejenként?
2012. febr. 6. 18:03

Szerintem ez marha sok amiket írtál....

Gondolj bele 6kiló süti még a szendvicsek mellé???? Az marha sok! Nem tudok neked menyniségeket mondnai, de biztos, hogy nem kell ilyen rengeteg, mert miközben esznek nem tudnak beszélni, tehát vizsgáztatás közben nem nagyon fognak enni, csak esetleg 1-1 ember között 1 kis pogi vagy ilyesmi, de hidd el, hogy nem fognak zabálni! :D

Inni való is szerintem sok, bár inkább legyen kicsit több, mint kevesebb, de nekünk nyáron nagy hőségben volt a vizsga és ott is alig ittak.... mi meg a vizsgázók...midneki hozott magával és azt iszogattuk, ugyhogy nálunk nem is fogyott, bent a vizsgázóknál meg talán fél liter bubis meg fél liter mentes viz fogyott kb

2012. febr. 6. 16:45

Vegyek olyan 3 kiló sajtos pogit meg 3 kg ízesített fornettit?

Az elég?


Meg mondjuk 9 üveg innivaló. 2 sima nekünk, 2 savas, meg 2 kóla, az 5 tagú bizottságnak meg 2 ásványvíz 3 üveg üdítő.

9. Csirivirir (válaszként erre: 8. - 5751a2a59f)
2012. febr. 6. 16:39
Köszi, sokat segítettél, de még abban adnál tippet, akkor kb hány kiló sajntos pogit érdemes venni 22 emberre és ha veszek pl túrósat is, abból mennyit?
2012. febr. 6. 15:13

szerintem jó a sima műanyagpohár.

Sütiből nem kell túl sok, nálunk alig fogyott, a végig alig győztük szétosztani, hogy ki mit vigyen haza, alig evett valaki, mindenki arra ment, hogy minél előbb túl legyünk az egészen, nem nagyon eszegettek. Szendvics az fogott, de az sem sok. A tanárok, vizsgáztatók ettek párat (de nem mindenki), mi akik vizsgáztunk, szinte semmit, emrt vizsga előtt izgultunk, utána meg...nem tudom miért nem ettünk :D

Italból nálunk a mentes víz jobban fogyott a mi részünkről is, nem akartunk felelés közben büfögni :), és szerintem hasonló okok miatt a tanárok is inkább azt ittak.

Szerintem lehet a vizsgabiztosnak is 1 üveg ital, de ne essetek túlzásokba anyagilag, fölösleges.

Szerintem 3-3 víz pl bőőőőőven elég, de talán még 2-2 is, úgy, hogy 1 nektek, 1 nekik.

Szendvics meg lett vajazva, szalámi, talán uborka volt némelyiken, meg sajt. Semmi extra.

2012. febr. 6. 14:59
És egyszerű műanyagpoharat, ha veszek az jó lesz?
2012. febr. 6. 14:59

Na és a padokra vigyek terítőt vagy ilyesmi?


Tudod hülyeségeken agyalok, de nem akarom beégetni a többieket, hogy valamit nem jól csinálok esetleg!


Nálunk mind férfi lesz, akkor ne vegyünk a bizottságnak semmit csak a tanárnak?

5. Csirivirir (válaszként erre: 3. - 5751a2a59f)
2012. febr. 6. 14:57

Teljesen igazad van!


Mi annó egy másik tanfolyamnál a nőnek ékszert vettünk, és a többiek fasírtot, rántot húst rendeztek. Nekem ez most gáz egyedül.


Viszont az kiválló ötlet, hogy csinálni szendvicset.


És nem is olyan költséges, igazad van, pasikkal nehezen boldogulok majd. :)

Mit tettetek rá? Vaj, sonka, reszelt sajt zöldségek és kész?


Akkor nézzem meg hogy pl egy csomag szendvicskenyér hány db-ból áll?

3 órás lesz a dolog. Mondjuk számoljak 3-4 szeletet egy főre, az elég? 22 főre mondjuk 30 db pohár, ki tudja, kellhet.


Illetve vegyek pogácsát, ízesített fornettit, az nem gáz, jó lesz?


Na de ha pl azt mondom veszek sajtos pogit, meg túrós fornettit fele-fele arányban, akkor mennyit vegyek 22 főre? :(:(


Üdítőből? Mondjuk harmada savas ásványvíz, harmada mentes, és a maradék mondjuk kóla.


Hány üveggel számoljak?

2012. febr. 6. 14:51
Mi a tanárnak aki felkészített (nő) egy cserepes virágot vettünk, akikkel kevesebb óránk volt, annak 1-1szál valamit. Illetve egy férfi volt aki egy bort kapott. A vizsgabiztos pedig azt hiszem egy csokrot kapott (szintén nő volt)
2012. febr. 6. 14:50

Szerintem olyanok kellenek amihez nem kell evőeszköz. Nálunk szendvicsek voltak, meg olyan sütik ami nem krémes, és nem kell hozzá villa. Egy külön teremben várakoztunk mi a vizsga előtt, ott is volt ezekből, meg bent ahol a vizsga volt ott is. Ropi volt még azt hiszem.

Szénsavas és mentes vizet vittünk, meg talán 2 valami üditőt és ehhez műanyagpoharakat.

2012. febr. 6. 14:48

Illetve, a felkészítő tanárnak, aki a mi esetünkben férfi illik megköszönni valamivel a felkészítést, bár nálunk 5 hetes képzésről van szó, de szerintetek egy üveg jó minőségű alkohol egy szép dísztáskában megfelel?


Nem hiszem, hogy drágább dolgot kellene vennünk, hiszen nem hónapokat tölt velünk.

2012. febr. 6. 14:46

Sziasztok!


Beíratkoztam egy okj-s tanfolyamra. Egyedül vagyok lány, így amikor szó esett arról, hogy ugyebár a szóbelinél meg kell vendégelni a vizsgabiztosokat stb, a srácok rögtön rámhagyták, hogy én vagyok a nő, majd én megcsinálom.


Úristen, soha nem csináltam ilyet. Hogy kezdjem el?


Március közepén lesz, adig még van 1 hónap.


Amit szereznem kell: tányérok, poharak, villák, kések. Na most ezeket műanyag formájában, vagy honnan szerezzek normál étkészletet? A sajátomat nyilván nem fogom elvinni.


Milyen ételekben gondolkodjak, milyen italokban, és legfőképp mennyivel számoljak?


Mi vizsgázók, 16-an vagyunk a vizsgabiztosok 5 tagból állnak. Számoljunk 22 emberrel.


Valaki segítsen kérem szépen! :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook