Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan kell "kikölteni", a Gormitis mágikus tojást? fórum

Hogyan kell "kikölteni", a Gormitis mágikus tojást? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 2. 15:47

Kösz szépen! :)

Megpróbáljuk víz alá nyomni, hátha még életre kel.

4. timycat (válaszként erre: 2. - Basset)
2012. jún. 2. 15:31

Hogy meg lehet-e menteni azt nem tudom :S de ami nekünk volt az cirka 24 óra alatt kelt ki (délután beraktuk a pohárba és másnap 4-5 körül láttuk, hogy kikelt a dinó - az nem gormitis volt, de az elv gondolom ugyanaz)


Vesztenivalótok nincs, rakd megint vízbe a "trutyit" hátha lesz még belőle valami

2012. jún. 2. 15:31
Ez napokig kel,nem 5 perc alatt.Meg kellett volna várni,míg kikel.
2012. jún. 2. 15:17

Sziasztok!


A Tacskóban, a nagy golyós bödönök egyikéből vettünk egy tojást. A fiam szerint ez a "Gormiti mágikus tojás" - semmi leírás nem volt hozzá (a neten se találtam), vagyis az üvegen lehet, hogy volt, de azt nem olvastuk el. Itthon beletettük langyos vízbe a tojást, pár perc múlva megrepedt a teteje, kb. fél óra múlva semmit nem változott, így kiszedtük, széttörtük a tojást. Egy gumitrutyi volt benne - sejtem, hogy annak meg kellett volna dagadnia és így lett volna normális figura.

Valaki esetleg tudja, hogy minek kellett volna lennie és lehet-e még segíteni rajta?

Kösz, a fiam nevében is, aki totál kiakadt, szegény... :(

2012. jún. 2. 15:14
Hogyan kell "kikölteni", a Gormitis mágikus tojást? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook