Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan kell használni a joghurtot hüvelyöblögetésre? fórum

Hogyan kell használni a joghurtot hüvelyöblögetésre? (tudásbázis kérdés)


2016. aug. 29. 12:47

Na, ezen most én is meglepődtem. Egy ilyen fertőzés nagyon el tud nyúlni időben, megértelek, hogy ha türelmetlenül vártad a végét.


Ezt a joghurtos dolgot el nem tudnám képzelni... :) :)


Én LactoFeel-t szoktam néha-néha használni megelőzésre, vagy ha gyanúsan nem sikerült a tisztántartás (strand..stb).

2016. aug. 29. 12:08
Jajjj szerintem sehogy... Hihetetlen milyen hiszékenyek az emberek.
6. 328e1b30ab (válaszként erre: 1. - 989059ae1f)
2016. aug. 25. 15:20

Uramisten! Sehogy, te szegény ...


Vegyék Gynophilus nevű hüvelykapszulát és azt alkalmazd laktobacilus pótlásra. Nem kell a hüvelyedbe helyszínen rohadó tejterméket tenni ... Fújj.


Igen, az orvos meg egy idióta.

2016. aug. 24. 19:41
Ezt valaki ténylegesen is kipróbálja :O
2016. aug. 23. 18:35

Egy nőgyógyász szerint:

"Mint szakember, a fentiek helyett (joghurt/joghurtba mártott tampon) inkább a Lactobacillus-tartalmú hüvelykapszulát javasolnám a lényegesen magasabb csíraszám és az egyszerűbb használat - nem folyik ki, napközben is használható - miatt, valamint azért egyes kutatások ezeknél a készítményeknél jobb eredményeket mutattak ki. Viszont - bármilyen eretnekségnek is hangzik ez egy nőgyógyász szájából - végszükség esetén a tamponos megoldást is ki lehet próbálni. Ehhez nem kell órákig fent hagyni a tampont, a lényeg, hogy a Lactobacillust tartalmazó joghurt a hüvelybe kerüljön, és pár órára ott is maradjon, például este, lefekvés előtt."

Szóval nem lehetetlen. :)

2016. aug. 23. 18:30

A joghurtos öblögetéssel az a gond, hogy nem tudod milyen más anyag van benne. Én spec. aktíviával nem csinálnám, max valami bio joghurttal. De azt sem tudod honnan van.

Én még mindig valami Lactobaccillus tartalmú, probiotikus szert ajánlanék, nem is értem a dokid miért nem ezt mondta, szinte mindig ezt ajánlják.

2016. aug. 23. 17:23

[link] .... örülök,hogy rendbe jöttél!

Úgy látom van/volt valami hasonló fórum ilyen témában..olvass bele...

2016. aug. 23. 17:21

Két hétig szenvedtem egy bakteriális eredetű hüvelyfertőzéssel (gomba-szerű). Ma amikor elmentem orvoshoz, végre gyógyultnak mondott teljesen (szombaton járt le a kúp és a gyógyszerszedés).

Azt javasolta viszont a diszkomfort érzés miatt, hogy natúr joghurttal öblögessek. Vettem natúr Activiat, de nem tudom pontosan hogy értette. Azt mondta, keverjem össze melegvízzel. De elég ha tusolás közben csinálom? Kicsit tartok tőle, hogy joghurtot bevinni oda...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook