Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan kell főzni ezt a levest? fórum

Hogyan kell főzni ezt a levest? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 6. 22:22

Azt hallottam, hogy a húslevest nem szabad sózni, csak a vége fele, mivel a só a csontból olyan anyagokat old ki hosszú főzés révén, ami káros az

egészségre.

2009. ápr. 12. 13:33
Vegyél egy Horváth Ilona szakácskönyvet,még a dédnagymamám is abból tanult meg főzni.
12. SF
2008. dec. 17. 15:21

De, megnéztem. Egy ilyen kérdés soha nem elavult, hiszen bármikor bejöhet valaki, akinek ez még új. Amint látod, nem is konkrét receptet adtam, hanem egy általános választ.

De azért jó, hogy valaki figyel ilyesmikre is!

11. 2104cc91e8 (válaszként erre: 10. - SF)
2008. dec. 17. 14:41

Én is jártam így :) :)

NYOLC HÓNAPJA ELAVULT kérdésre válaszoltam már Én is :)

Úgy látszik időnként előjönnek ilyen régi kérdések. Mint látom Te sem nézted a dátumot, csak automatikusan válaszoltál :) :)

10. SF
2008. nov. 16. 19:37
Attól nem lesz zavaros a húsféle leves, hogy nem engeditek lobogva forrni! Ha elkezd gyöngyözni, mérsékelni kell alatta a tüzet, így tiszta marad. Vagy pedig főzzétek kuktában, ott se zavarosodik. Egy körömnyi babérlevél is csodát tesz, ez az ízre is jótékony hatással van.
9. Polli (válaszként erre: 1. - Ce57fb7bd6)
2008. márc. 23. 22:17

Csirkeaprólék leves


Hozzávalók:


40 dkg csirkeaprólék (ebben van máj, zúza, szív, szárny, hát, far,nyak, láb és esetleg szépen pucolt fej)

10dkg sárgarépa

10 dkg fehérrépa

10 dkg zöldborsó

pár db gomba

zeller

1 fej vöröshagyma

3 evőkanál olaj

petrezselyem

só, bors


Elkészítés:


A csirkeaprólékot megtisztítjuk, s feldaraboljuk, majd olajon megpirítjuk (a máj kivételével). Adjuk hozzá a sárga- és fehérrépát, amit kockázzunk fel, zellert, és a gombát. Kis ideig pároljuk együtt ezeket, majd öntsük fel jó bő 1 liter meleg vízzel. Ekkor tegyük bele a vöröshagymát, a petrezselymet, ízesítsük borssal, sóval.

Lassú tűzön főzzük addig, míg a zöldségek félig megpuhultak, akkor tegyük bele a borsót és a májat is.

Amikor minden puha, elzárhatjuk, s tálalhatjuk.


(Tehetünk bele, ha laktatóbban szeretnénk apró 1 tojásból készült galuskát.)

2008. márc. 4. 14:53
Koszonom! Szombaton megfozom. Remelem, sikerulni fog!
2008. márc. 4. 13:16

Én mindig egyszerre rakom fel, és nem lesz zavaros. Én először felteszem a húst, szivet, májat, mikor felforr leszedem a habját, és utána egyszerre bele az összez zöldség, még a mirelitet és a frisset is egyszerre rakom bele. Bele só, bors, ha akarsz petrezselyem, és húsleveskocka.

Szerinem ne vacakolj azzal, hogy mikor mit...

2008. márc. 4. 12:24
Bocsi 1 mondat kimaradt : Mikor felenfgedted a levest akkor megy a hús, majd a legvégén a máj.Jó főzést ! Ha kérdésed van piviben is kérdezhetsz, szívesen segítek !
2008. márc. 4. 12:23

Szióka ! Ez jó kérdés, de a májat sohasem rkjuk fel együtt a többivel, mert olyan zavaros lesz a levesed, mint a ...

Ha fiatal ( boltinál vékony csontú a csirke ) többi része, akkor pici vízen megpároljuk a zöldséget, majd mikor félig készen ven felengeded. Mikor majdnem 100% -ra kész, akkor megy a máj. Ugyanígy főzzük a borsólevest is.

2008. márc. 4. 07:18
Nyugodtan bele rakhatod a többivel egyszerre,én mindig hideg vizben rakom fel,a zöldséggel eggyütt,tea tojásban egész köményt,és egész borsot rakok bele,és kis lángon fözöm.Ja és a keresztfiam azt mondta az anyjának,ha otthon is ilyen lesz a leves,majd otthon is megeszi.
2008. márc. 1. 21:09
úgy mint a hús levest. a húst a zöldséget és a szivet egyszerre a májat az utolsó tíz percre. szerintem.
2008. márc. 1. 14:46
Senki nem tudja vagy senki nem akarja elmondani?
2008. febr. 29. 20:53

Sziasztok!

Olyan levest szeretnek fozni, amiben van csirke szarny, csirke sziv, maj es zoldseg.

Ugy csinaljam, mint a sima huslevest vagy valahogy mashogy? Pl. a majnak sokkal kevesebb ido kell, mint a szivnek. Mikor tegyem bele oket, h a vegen egyszerre legyen kesz? Kezdo vagyok a fozesben es gyakorlott haziasszonyok tanacsat varom. Koszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook