Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan kell az Internet Explorert feltelepíteni? fórum

Hogyan kell az Internet Explorert feltelepíteni? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 12. 09:36
SIKERÜLTTT!azért köszke sf
18. SF
2009. máj. 10. 09:44

Próbáld meg az operát, vagy a mozillát telepíteni, és az explorert végleg elfelejteni.


Vagy telepítsd újra az egészet, mert nekem semmi más nem oldotta meg ezt a leállás-nyavalyát!

2009. máj. 10. 09:15

Ha rámegyek az internet explorere, csatlakozik az internethez és kiyrja hogy az explorer hibát észlel ezért leáll amivel dolgoztam elveszett, és leáll.minden alkalommal ezt írja

Na ebben kéne segítség

2009. máj. 10. 09:09

Na vissza a eredeti témához nem tudom mi a franc van nem települ fel ebben kéne a segítség

én nem értek nagyon hozzá azért kértem a segítséget az asztalon megjelenik az ikon,és ennyi

15. Jall (válaszként erre: 14. - 8ebbbd5ab5)
2009. máj. 10. 08:29
Én nem bántom a Linuxot,aki akarja használja,nekem amire kell tökéletesen elég a windows,ez is,az is komoly OP rendszer,de nekem ez kell,mert amire én használom arra itt vannak a fő programok../ rádióamatőr témában /.Lehet,hogy majd egyszer felnyomom,de az nem most lesz.Egyébként figyelem a fejlődést,nekem még az UHU 1.0 is itt van a polcon,még a Fix.tv-től jött,de valahogy akkor nem tetszett meg,egyébként valamikor jó volt a DOS is,én csíptem,és örülök neki,hogy használtam,hasznos dolgok ugranak be néha...Boccs,nem akartak megbántani,nem vagyunk egyformák....
14. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 10. - Jall)
2009. máj. 10. 08:12
Nem mellesleg a linuxhoz kell igazán szakértelem, a windows az egy ócskaság, és ahhoz nem kell semmi, csak keresni neten a megoldást. Csak én nem vesztegetem rá az időt, mert nincs értelme. Most komolyan, mielőtt flame lesz, mért gondolod azt, hogy a winhez nem kell szakértelem a win-hez meg igen?
13. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 10. - Jall)
2009. máj. 10. 07:56
Azt is teszem...És jobban járok mint itt bárki, aki windowst használ. Nincs vírus, nincs explorer.
12. Jall (válaszként erre: 11. - D532163884)
2009. máj. 10. 04:17
Én sem vettem,és nem is fogok,nálam is gond nélkül települ minden,ja,hogy ez nem teljesen ferr? Mások milliókat lopnak,én csak letöltök,és megcsinálom,hogy az jó is legyen,és gond nélkül menjen...én megdolgozok érte :))
11. d532163884 (válaszként erre: 9. - 8ebbbd5ab5)
2009. máj. 10. 02:41
na ne má:) életemben nem vettem még pénzért szoftvert,azt simán felment sp2, sp3, office frissítés, stb..csak érteni kell hozzá:)
10. Jall
2009. máj. 10. 01:51
Nekem még sosem volt vele gondom,ki kell ismerni,és azt csinálja,amit én akarok,én vagyok a főnök,persze aki nem ért hozzá,annál leszedi a "tapétát",az használjon Linuxot...:))
9. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 8. - Jall)
2009. máj. 9. 23:23
Mindent persze, csak utána az fogad, hogy leszedi a tapétát és egy ilyen hamisított windowsos dolgot tesz ki. Sok szerencsét hozzá minden esetre...
8. Jall
2009. máj. 9. 18:16

"sp2-t és hasonlókat csak legális winnel lehet."

Ez így ebben a formában nem igaz,a windows-al mindent meg lehet csináltatni,csak tudni kell mit,és hogyan.

2009. máj. 9. 12:15
sp2-t és hasonlókat csak legális winnel lehet. Nem tudom, segítettem-e.Egyébként meg a saját gép is explorer. Van egy címsora, ha oda beírod mondjuk, hogy [link] akkor elvileg betölti...
2009. máj. 9. 11:48
lehet én vagyok a hülye????
2009. máj. 9. 11:47
ja ésaz sp2 sem tudom rátelepíteni
2009. máj. 9. 11:47
Önkbonto kabinet fálj azt irja ki.és ezután mi a fene van mert semmit nem engedélyez
2009. máj. 9. 10:01
Igen tudom de azt irja ki hogy hibát észlel!!
2. Jall
2009. máj. 9. 09:58
Az explorer benne van a windowsban eredetileg,megkeresed,és kiteszed az ikont az asztalra,és már megy is,(c:\program files\internet explorer\Iexplore.exe útvonalon )vagy letöltöd a legújjabb verziót,de ezekhez már az sp2-nek fent kell hogy legyen a gépen,elősször azt telepítsd fel,utánna már megy az explorer is,ez egy exe fájl,csak katt,és már települ is,ennyi.
2009. máj. 9. 09:51

Segítsetek légyszi honna a legjobb, és hogyan tudom fetelepíteni, mert sehogy sem sikerül!!!

Elöre köszke

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook