Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan kell a pelenka tortàt elkésziteni? fórum

Hogyan kell a pelenka tortàt elkésziteni? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 28. 13:01
Ez milyen szuper ötlet!!!!
2009. máj. 24. 10:04
mik nincsenek!!
2009. máj. 24. 08:24
Én vettem 1 csomag 3-as pelenkát (ha jól emlékszem 62 darab), kibontottam és egyesével feltekertem úgy, hogy az elején a minta kívül legyen és vékony szalaggal megkötöttem. Miután az összes kész lett 1 üres szilviás henger köré elkezdtem rakosgatni, először hármat, azt átkötöttem megint 1 vékony szalaggal, öt sort csináltam és az utolsót vastag szalaggal kötöttem át. Utána erre csináltam még 1 emeletet, 4 sorból, majd még egyet 2 sorból és ezzel el is fogyott az összes pelenka. Kivágtam kartonból 1 akkora kört, mint a torta alapja és óvatosan rátettem a tortát, majd egy megfelelő hosszúságú celofánra pakoltam. ha ez megvolt feldíszítettem. Pakoltam rá kis ruhákat, a tetejére meg 1 játékot. Végül a celofánnal szépen becsomagoltam és a tetejét széles szalaggal megkötöttem. Akinek adtam nagyon örült neki. Biztos lehet másképp is csinálni ez saját ötlet volt.
2009. ápr. 17. 14:24
KÖSZI A TIPPEKET:)
2009. ápr. 17. 11:46

hogy ez milyen jo otlet, eddig nem is hallottam rola, hoyg iylen is van:)))

en is fogok csinalni,mar alig varom :)

2009. ápr. 17. 11:28
you tube-on számtalan videot találsz, az elkészítéséről, illetve sok hasznos, kreatív ötletet pl. zoknirózsát díszítésként a tortára :)
2009. ápr. 17. 11:28
szerintem vegyél az aktuális színből vékonyabb és vastagabb szalagot, a pelusokból csinálj palacsintát és kösd össze őket a vékonyabb szalaggal, majd az össze tekert pelusokat rakd kör alakba és úgy a vastagabb szalaggal kösd össze, és kész illetev tegyél a tetejére egy plüss figurát
3. kaaskopje (válaszként erre: 2. - F5baf9d0f0)
2009. ápr. 17. 11:27

Szia, nézd meg ezt: [link]

A youtube-on több filmecske is van a készítésérõl.

2009. ápr. 17. 11:25

Sok helyen làtom,olvasom,de leiràs sehol.

Nagyon érdekelne,aki tud segitsen!

2009. ápr. 17. 11:24
Hogyan kell a pelenka tortàt elkésziteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook