Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan kell a lábat ápolni? fórum

Hogyan kell a lábat ápolni? (tudásbázis kérdés)


6. e5bfff55e3 (válaszként erre: 5. - D11354fb1f)
2010. ápr. 30. 17:14

Mindegyik jó ötlet!

A bőrápolós vízbe mit kell tenni? És milyen krémeket használtok?

5. d11354fb1f (válaszként erre: 3. - 57aa4ea1e8)
2010. ápr. 29. 07:36

Ennyi éppen elég:)


Én hetente szoktam szépen rendbetenni a lábamat, nyáron sűrűbben. Először áztatom bőrápolós vízben, ami megpuhítja a bőrt, és a köröm is könnyeben lesz várható. Ezután lereszelem a bőrömet, körbe, szépra, majd formára reszelem a körmömet. Általában nem szoktam vágni sema lábamon sem a kezemen a körmöt, inkább reszelem.

Ha készen van, akkor lakkozom, és ismét krémezem. Én minden este kenem vagy olivaolajjal, vagy ricinussal, éppen ami van otthon, az szépen megerősíti.

4. simple (válaszként erre: 2. - E5bfff55e3)
2010. ápr. 28. 23:50
Nos először is, mindennap bekenem lábkrémmel, hogy jó puha legyen. Nyáron mindennap, télen hetente reszelem róla a bőrt, hogy ne legyen kemény. Szükség szerint vágom és formára reszelem a körmöket. Ez nyilván függ attól kinek mennyire nő a körme, a lábon sokkal lassabban nő, mint a kezeken. Ízlés szerint lakkozom. Mikor elindulok otthonról és nem tudom bekrémezni a lábam, hogy ne csúszkáljak a szandálban, körömágyolajjal szoktam bekenni, hogy azért mégis szép legyen, nehogy kiszáradjon.
3. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 2. - E5bfff55e3)
2010. ápr. 28. 19:59

Hát a pedikűrt inkább hagyd szakemberre sztem.


De ha veszel bőrradírt, és egy sarokreszelőt, körömcsípőt, ez elég is.

A körmöd sose vágd ki a sarkokból, mert benőhet.

2010. ápr. 28. 19:32

Szeretném a lábamat rendben tartani, se nem igzán tudom, hogy hogy kéne. Ti milyen gyakran foglalkoztok vele? Mit csináltok?

És pedikűrözni hogy kell?

2010. ápr. 28. 19:31
Hogyan kell a lábat ápolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook