Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan kell a kutyánkat szobatisztaságra nevelni? fórum

Hogyan kell a kutyánkat szobatisztaságra nevelni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. ápr. 26. 16:57
Most olvastam a kérdésedet. Ahova pisil a kutyus tegyél újságpapírt, mert amikor megint pisilni indul szaglászik és általában előnybe részesíti azt a helyet ahova már letette a névjegyét.Alvás után célszerü felemelni és kivinni rögtön az udvarra mert azzonnal pisilni fog.Ilyenkor meg kell simogatni és nagyon dícsérni. Így fogja megszokni.Az én yorkim mínusz rekordot állított fel 8hónapba telt.... De volt olyan kutyám amelyik 2 hét alatt lett szobatiszta. Sok sikert.
2007. márc. 26. 15:47
kutyások!:)) help me, please!:))
2007. márc. 18. 17:35
Na ez a téma jó, mert hamarosan nekem is lesz kutyusom ha minden igaz, és mivel eddig kertesházban laktam nem érdekelt annyira a szobatisztaság. De mostmár igen. A cicákat tudom hogy kell, de vajon a kutyusokat is úgy kell szobatisztaságra nevelni ?
2007. márc. 18. 13:06
Kertesben laktam és a kutyus bent volt. Egy dobozt raktam le neki és amikor észrevettem, hogy pisilni készül gyorsan beleraktam. Így megszokta, de mikor nagyobb lett kivittem. Utánna már kaparta az ajtót ha dolga volt.
2007. márc. 18. 11:20
Hogyan kell a kutyánkat szobatisztaságra nevelni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook