Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan kell a hoxa oldalára a saját menümben a babavonalzót feltölteni? fórum

Hogyan kell a hoxa oldalára a saját menümben a babavonalzót feltölteni? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 23. 19:51

Siker :)):):):):):)


Köszönöm

2008. júl. 23. 19:49
Meg probálom még egyszer hátha sikerül köszönöm
2008. júl. 23. 19:47
A vonalzó alatt találod a vonalzó linket és abban egy kisze-kusza szöveget. Azt jelöld ki és az adatlapodon a bemutatkozás részhez másold be ezt a szöveget.
6. d@nu (válaszként erre: 2. - Magdolna23)
2008. júl. 23. 19:45

Az adatlapodon rámész az Adatlap módosítás/Beállítások gombra, majd a babafalvás kódot bemásolod a bemutatkozás részhez.


Van egyébként néhány topik már ebben a témában, ha a keresőbe beírod a vonalzó szót, sokat kiad rá. Nézz szét közöttük, azokban találsz elég sok leírást.

2008. júl. 23. 19:44

Szia készítettem a babafalva oldalom egy olyan vonalzót ami jelzi hogy hágy éves hágy hónapos és hány napos a baba. És ide a hoxa oldalára szeretném feltölteni de valamiért nem sikerül eddig

És nem akarom a gyerekemet vonalzóval elverni

4. agica81 (válaszként erre: 2. - Magdolna23)
2008. júl. 23. 19:42
Amikor elkészíted a vonalzót akkor kijelölöd és itt az adatlapok/Beállításoknál a bemutatkozáshoz beszúrod.
2008. júl. 23. 19:42

Kedves Magdolna.


Mi van? Vonalzóval akarod elverni a gyereket? :-))


Komolyan.

Ide akarod, vagy innen akarod letölteni?

Mivel egyelőre azt sem tudom, hogy miről beszélsz, így igazítsál már el légyszíves, hogy hol találod, amit le szeretnél tölteni.

2008. júl. 23. 19:37

Sziasztok

Készítettem a kissebbik lányomnak egy vonalzót a babafalva oldalon de nem tudom hogyan kell a bemutatkozásomhoz tenni

Már többnek láttam. Ha tudtok segítenétek?

2008. júl. 23. 19:36
Hogyan kell a hoxa oldalára a saját menümben a babavonalzót feltölteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook