Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan kell a hagyományos fényképet beszkennelni? fórum

Hogyan kell a hagyományos fényképet beszkennelni? (tudásbázis kérdés)

7. 533bb4d1fe (válaszként erre: 3. - Csinirobi)
2008. jún. 1. 14:18
Ilyen amatőr,koca gépezőknek sokkal jobb ötlet,ha 3:1-ben nyomtatót veszünk, 14 ezerért mindent tud,ami egy amatőrnek kell.
2008. febr. 1. 14:47
Köszi,hogy "segítettetek,"már megvan,tudom,hogy hogy kell.
2008. jan. 30. 13:22
Én azt szeretném tudni,hogy kell normális méretűre szkennelni.Már megpróbáltam,de csak pici ,nagyon apró képet tudtam feltenni.Lehet,a kisunokám összenyomkodta a gépet,mert eredetileg nagyon szuper volt.Hozzátenném,hogy nagyon kezdő,amatőr vagyok még.
2007. nov. 19. 22:29
Köszönöm szépen. Naon kielégítő válasz adtál.
2007. nov. 19. 22:19

Szia. Kell egy szkenner hozzá. Azzal "be tudod tenni a gépbe" a hagyományos fényképeket, egyébként minden más papírt is! Ára kb: 25.000- FT A szkennert csatlakoztatod a pchez, telepíted (valaki biztosan segít), aztán a fényképeket egyesével beszkeneled. A minőség beálításánál érdemes a 300dppi-t vagy 600dpi-t beállítani. A 600dpi jobb (valóság hűbb) képet ad a pc-n, viszont nagyobb méretű! Érdemes mindkét minőséget (felbontást) kipróbálni 1-2 képen és az alapján dönteni.

Síkágyas szkennert érdemes venni, mert abba biztosan be tudod tenni a fényképet, de a könyvet, újságot is.

Van olyan szkenner ami közvetlenül a negatívról is tud szkennelni, jobb a minősége, de ez valamivel drágább.

2007. nov. 19. 21:05
Sziasztok! Sajna nincsen digitális fényképezőm,de viszont hagyományos fényképem rengeteg van. Be lehet valahogy "tenni" a gépbe őket?
2007. nov. 19. 21:04
Hogyan kell a hagyományos fényképet beszkennelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook