Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan ismerkedjek külföldön (No.)? fórum

Hogyan ismerkedjek külföldön (No.)? (beszélgetős fórum)


2017. dec. 28. 09:05
pl.beiratkozhat vmilyen tanciskolaba,klubba/nalunk ebbol pl million kulonfele van/,neten,mint oly sokan/cask ovatosan persze/,baratno vagy munkatarsad altal.
2017. júl. 28. 18:59
A módja elég szélessávu...munkahely...szomszédság...benzinkut...bevásárlóközpont...és igy tovább!!
17. ina87
2017. jan. 25. 16:11
esetleg szomszédok,vagy próbálj olyan helyet találni mint a tánc vagy torna ahol több ember verődik össze ott kialakulhat valami
16. 3d787b167a (válaszként erre: 9. - Era06)
2017. jan. 20. 21:45

Ez baromság.

Itt mindenki úgy beszél, ahogy akar.

Kevés ilyen toleráns nemzet van, mint a német.


Te valamit nagyon befigyeltél.

2014. febr. 22. 04:13
ugyanugy,mint mas orszagban,baratok segitsegevel,munkahelyen,vagy a neten keresztul.
14. milegyenmost? (válaszként erre: 13. - Syria)
2014. jan. 16. 20:40

Nem erről van szó.

Szerintem mindenkinek szüksége van barátokra.

Én is ezt csinálom, csak ezeknek élek, de úgy gondolom, hogy egészséges embernek kellenek barátok, hogy kicsit ki tudjon kapcsolni, hogy jól érezze magát köztük...stb.

13. syria (válaszként erre: 8. - Milegyenmost?)
2014. jan. 13. 20:20

Ilyen körülmények között magasról letojnám őket. Élnék a munkámnak és a páromnak.

Nem foglalkoznék a barátok keresésével. Ez is olyan lehet, mint a társkeresés: minél jobban erőlteted, annál kevésbé fog sikerülni.

12. era06 (válaszként erre: 10. - K_nm)
2014. jan. 13. 15:05

Ezeket a kérdéseket utálom.

Tisztelet a kivételnek, de magyar ember jó szokása, megkérdezi amit nem illene.

A magyar közvetlenebb, a német nem.

A magyar embert mindenhol Extra kíváncsi.

11. k_nm (válaszként erre: 9. - Era06)
2014. jan. 12. 23:54
Ha ugy all hozzajuk az ember, biztosan...engem meg nem kozositettek ki sehonnan! Sot, a kedvenc kollegam, akire mindig szamithatok, o is nemet...
10. k_nm (válaszként erre: 8. - Milegyenmost?)
2014. jan. 12. 23:52
Igen, ennek megvan az oka...bevallom, mar en is ezt csinalom, mert tul sokszor estem pofara a "jaj, de orulok, te is magyar vagy" szituban. Sokan az altalaons kellemetlen kerdesek miatt hallgtanak el, mennyit keresel, szerezzel mar nekem munkat etc...ezeket jo kikerulni. Mielott:nem altalanositok, nem mindenki ilyen...de sokan igen sajnos...
9. era06 (válaszként erre: 8. - Milegyenmost?)
2014. jan. 12. 15:57

Nyilvános helyen, ahol a német is hallja a beszélgetést, ne is próbálkozzál.

Sokan nem árulják el, hogy magyarok, mert a német kiközösíti őket.

2014. jan. 12. 15:49

Persze, a magyarok lennének a legjobbak, de sajnos nagyrészben az a tapasztalat, hogyha boltban találkozunk is magyarokkal, akkor elhallgatnak, úgy csinálnak mintha nem is magyarok lennének. Mi szoktunk rájuk köszönni, van, aki vissza sem köszön.


Karlsruhe-ban lakunk.

7. k_nm
2014. jan. 12. 15:32
Hol laksz?
6. era06 (válaszként erre: 5. - Milegyenmost?)
2014. jan. 12. 15:32

A német sajnos nem arról híres, hogy befogadja az "idegent"

Ott élő magyar családokat kell keresned.


Itt is felteheted a kérdést,

X városban barátokat keresek!

2014. jan. 12. 15:17

28 vagyok.

A páromnak is csak kollégái vannak, akik vagy, már bocsánat, nemtudom, hogy hogy írjam.... mondjuk, hogy nem egy az érdeklődési körünk, ill. érdek emberek..

A környék, a szomszédság idősebb kategória és rendes németek...

A gond, hogy egyébként sem vagyok nagyon barátkozós típus, sok idő kell, hogy valakit a bizalmamba fogadjak és olyan embert, esetleg embereket találjak akivel megy a hülyéskedés..stb.

Éltem már franciáknál is, ott nem volt ilyen gond, mert egy nagy baráti társaság volt a munkahelyem, meg az egész környezetem, de itt, különcnek érzem magam.

Próbálok a neten nézelődni, de nemtudom, hogy hogy kezdjek hozzá, oké, fórumozok...

A legrosszabb az "egyedüllét", a barátok hiánya... :(((

4. Sylvee12 (válaszként erre: 1. - Milegyenmost?)
2014. jan. 12. 15:14

Internet facebook zárt csoportok. Elég sok ilyen van biztos a lakhelyed környékén is.

Csak rá kell keresni.

3. arrival (válaszként erre: 1. - Milegyenmost?)
2014. jan. 12. 15:09

Attol is fugg, mennyi idos vagy.

Ne tarskereson keresgelj, hanem nezzel blogokat, forumokat, a facbookon is talalhatsz klubokat.


En is kulfoldon elek 7 eve, de mar az elso evben szereztem baratokat, foleg forumokrol, blogokrol.

2. syria (válaszként erre: 1. - Milegyenmost?)
2014. jan. 12. 15:04
A párod baráti köre? A szomszédok? Ők nem jöhetnek szóba?
2014. jan. 12. 15:00

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.

Május óta Németországban élek a párommal, de sajnos nincsenek barátaim, barátnőm.

A munkahelyemen nem lehet találni és sehova nem járok el, mindenki az internetet javasolta, próbálgattam hát a napokban azt is. De javában csak társkereső oldalakat találtam, ahol hiába van megjelölve, hogy barátkozás, csak lányokkal, a pasik mintha figyelembe se vennék, ill. a bi lányok...

Hátha valaki már volt ilyen helyzetben, vagy van valakinek ötlete....

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook