Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan infralámpázzak, egy 2, 5 éves gyermekkel? fórum

Hogyan infralámpázzak, egy 2, 5 éves gyermekkel? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 11. 13:14

Az orrát és az arcát is lehet. Orrcseppet kell cseppenteni lámpázás előtt, és utána pedig jól kifújni. Mi úgy szoktuk, hogy lefekszik, egy kendővel letakarom a szemét és közben odatartom elé a lámpát és mesélek neki:)


Alvás közben még jobb, csak akkor utána fel kell kelteni orrot fújni.Ez csak akkor van, ha tele az orra, el van dugulva. Amúgy ha a homloka fáj vagy az arca, akkor nem kell orrcsepp.

2009. dec. 11. 13:04

Több kára lett az infrázásnak mint haszna... addig "matekolt" még jól megégette a kis ujját.. még hólyag is lett rajta..

Anyám!!!:)

2009. dec. 11. 12:52

Szia!

Én alváskor szoktam.Szépen odaállítom a fejével egyforma magasságba a lámpát kb.30 cm-re tőle.Nekünk ez bejött.Annál is inkább, mert infrázás után nem szabad kimenni egy jó ideig (1-2 óra).

Nem tudommit szeretnél orvosolni a lámpával, de nekünk a dokinénink azt mondta,az orrfolyás és hasonlókat nem tanávsos, mert beszárítja a váladékot(nincs tisztulás),ezért csak a fülre javasolja.

Sok sikert!

5. Jéghegy (válaszként erre: 4. - C42aaaac41)
2009. dec. 11. 12:33
Napszmüveg nekem is eszembe jutott:)
2009. dec. 11. 12:31

én olyankor szoktam,mikor tv-t néz,vagy kajál.és napszemüvegben ül előtte.:)))

(naplómban pont van egy kép)

2009. dec. 11. 12:31
Amikor alszik:)
2009. dec. 11. 12:27
Konkrétan, hogy ne nézzen a fénybe..
2009. dec. 11. 12:27
Hogyan infralámpázzak, egy 2, 5 éves gyermekkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook