Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan hozzuk munkatársunk tudtára, hogy kellemetlen a szaga? fórum

Hogyan hozzuk munkatársunk tudtára, hogy kellemetlen a szaga? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4
36. 'szti (válaszként erre: 35. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 7. 18:12

ebben a párás időben aztán tényleg csak orrcsipesszel mondjuk a combinon, ahol csak a fejtetőknél van a nyitható ablak

nem is tudom, talán orrcsipesszel elviselhető?

2007. jún. 7. 17:34

Lehet kicsit fintorogni, ablakot nyitni oxigénre vágyva, s lehet megkérdezni milyen típusú parfümöt használ.


Nyáron nagy bátorág kell a buszra felszállni, s beleszimatolni a levegőbe!

2007. jún. 7. 14:31
Igy: Figyelj, kurván izzadsz.
2007. jún. 6. 23:09

És én még azt hittem nekem van túl érzékeny orrom

és hányingerem. Sajnos az én környezetemben is van egy két ilyen "illatos hölgy és férfi".Van akinek lehetett szólni és segiteni is izzadásgát-

lót választani, van aki megsértődik.

2007. jún. 3. 13:07

én kerek-perec megmondtam a kolleganőmnek,hogy elviselhetetlen az izzadságszag és menjen el orvoshoz mert az öltözőben láttam,hogy barnás-vöröses a hónaalja és az tuti valami bőrbetegség:(aZT NEM AKARTAM MÁR MONDANI NEKI,HOGY AZ GOMBA VAZZE)elment kapott rá szereket pár hónap múlva már nem is volt büdös.

persze ezt négyszemközt kell megtenni.

2007. jún. 3. 12:55
Hú, nekünk is volt ilyen kolleganőnk. Még kívüle hárman voltunk csajszik az irodában. Feltűnően egymást kérdezgettük hárman, hogy:"Te mit használsz, mindig olyan jó illatod van." Persze, úgy, hogy ő is hallja, de nem vette az adást. Nem tudtunk vele mit kezdeni, szagoltuk.
30. dori79
2007. máj. 30. 21:20
születésnapjára egy izzadásgátló hónaljstifttel kell meglepni!
2007. máj. 24. 10:23
Nekünk is volt egy kolléganőnk, mindennel probálkoztunk, nem vette a lapot. Volt egy meleg nap, nem birtuk tovább, kapott töllünk egy dezodort. Jól megsértödött, de utánna már nem volt gond mindig illatos volt!
28. fde954d8c0 (válaszként erre: 3. - Moncsicsi83)
2007. máj. 19. 19:04

lendülj ellentámadásba!

lehet kapni izzadásszagú spry-ket... és permetezd be a szobát ahol van... aztán kérdezd meg hogy érzi-e? ő is ezt a szagot????

aztán mond hogy bent volt egy anyuka... a hülyegyerek fiával, az meg szétfujkálta ezt a szagot.... ezután mindíg lesz jogalapod szólni neki.. hogy te még mindíg érzed ez ta szagot.... és ő??????

.

.

a másik.

ha férfi a bűzgörény... akkor hívd félre, és mond neki hogy hallotad a folyosóm beszélgették a lányok,, áááááá nem mered elmondani...

erre ő türelmetlen lessz,, és követeli...

szóval bátran mond neki hogy hajt rá valamelyik csak,,/ akire haragszol pl:)))*/ vagy találj ki egyet:))) szval hajt rá... és imádja a jó illatú férfiakat,,, és kérdezd meg hogy ő mit használ???

azután rögtön ajánlj neki valamit nő szemmel... ami tuti lessz.... meglátod, másnaptól búzleni fog a moszkva kölnitől az egész iroda.... és visszafogod sírni a kajak izzadságszagot:))))))

27. Holnap
2007. máj. 19. 18:53
Ilyen esetekben szerencse
26. Holnap
2007. máj. 19. 18:52
Szerencsére nekem nincs szaglásom, de átérzem problémát.
25. Riaria
2007. máj. 19. 12:18
Volt kolleganőm, aki kimondottan hálás volt, hogy szóltam neki. Nem használt kellően a dezodorja, a szagot Ő is érezte, de nem tudta csak képzeli, vagy valóban érezni a kellemetlen szagot. Páran voltunk csak nők, együtt megbeszéltük ki mit használ. Nagyon hálás volt mikor Ő is megtalálta a megfelelőt, és a kellemetlen izzadása megszünt. Egy büdös kollegánk volt, /főnök/ neki nem mertünk szólni, célozgattunk, de nem vette a lapot. Ráadásul pulóvert, vagy mellényt hordott az inge felett, azt meg egész héten hordta. Egy nagy szoba is ahová belépett, pillanatok alatt megtelt a bűzős szagával, brrrrrrrr.
24. Juddyt
2007. máj. 7. 15:03
Meg kell ajándékozni egy izzadásgátló deóval... :)
2007. máj. 4. 22:28

Lehet ennél drasztikusabban is - csak nehogy sértődés legyen...


Büdös vagy vazze' ;o)))

22. moncsicsi83 (válaszként erre: 20. - Opium)
2007. máj. 4. 21:57
Ez tényleg jó ötlet! Hátha rávezető lesz ez esetben is!
21. mazsi-drazsi (válaszként erre: 20. - Opium)
2007. máj. 1. 13:06
ez király ötlet!!!
20. opium
2007. ápr. 30. 23:27

hát én bizony szóltam :P

nem is egynek...


megemlítettem, hogy elég kellemetlen szagok vannak a levegőben és azt is, hogy én mennyire utálok izzadni, meg a testszagokat.

aztán megkérdeztem őt nem zavarják-e ezek a szagok, majd azt, hogy milyen izzadsággátlót használ, s elmondtam én milyet szeretek, melyik jobb.

ez a módszer bevált. :)

2007. ápr. 28. 09:15

Sziasztok:)

Nekem is volt részem abban, hogy a kolléganő "illatát" kellett szagolgatnunk. Ráadásul ő tisztában is volt vele, hogy izzadékony, sokszor megemlítette, hogy mielőtt bejön melózni, mindig lezuhanyzik. De sajnos ennek nem sok eremdénye volt, mire beért, már le is izzadt. Szerintem már ahogy kilépett a fürdőszobából, folyt róla a víz. Sajnos vannak ilyen típusú emberek. Az a baj, hogy ő úgy gondolta, hogy ha lezuhizik, akkor egész nap friss marad. De ugye ez nincs így, ezért találták fel az izzadásgátló deókat.

Igaz, hogy jó viszonyba voltunk/vagyunk, de nem szóltam neki, nem akartam megsérteni. Úgyhogy szagoltam.

18. doc002
2007. ápr. 27. 20:53
Öszintén megvalva senkinek nem tetszik hogy megmondják az igazat mert az mindig fájdalmas de néha viszont muszáj és nem csak az ő érdekében legyen szó nőről vagy férfiról ! De annak érdekében hogy a munka zökkenés mentes legyen meg kell mondani mégha kellemetlen is !
2007. ápr. 26. 19:19
a régi melóhelyemen volt egy nagyon szagos kolleginánk, de nem szóltunk neki, nem akartuk megsérteni. szagoltuk :)
16. ferzsi
2007. ápr. 26. 19:07
Nekem is volt ilyen munkatársam.Eleinte csak célozgattam neki:beszéltem az illatokról,hogy mit használok fürdéshez,stb.Ebből nem értett vagy nem akart és utána nyíltan megmondtam neki,hogy fürödjön meg.Mondhatom nagyon kellemetlen volt közölni vele,hogy büdös!!De azóta a legjobb munkatársak vagyunk és semmi gond vele.
2007. márc. 29. 06:31
én pedig remélem, hogy sohasem lesz kellemetlen szagú munkatársam:)
2007. márc. 28. 21:46
Ha lehetséges mellőzném a közelségét.Ha ez nem lehetséges,szólnék neki.
13. Reenee (válaszként erre: 11. - Mókica)
2007. márc. 28. 15:25
És sajnos nőről volt szó, még csak nem is pasiról.
12. etty61
2007. márc. 28. 13:12
ez egy kényes ügy
11. Mókica (válaszként erre: 10. - Reenee)
2007. márc. 28. 13:10
ohh ne már:)))
10. Reenee
2007. márc. 27. 09:29
Nekünk a lábszaggal gyűlt meg a bajunk. Szörnyű volt. Főleg nyáron,de télen is érződött.
9. a900f63755 (válaszként erre: 8. - Reenee)
2007. márc. 26. 22:46
Az én kolléganőmmel is elbeszélgetett a főnök, de nem igazán volt eredménye.
2007. márc. 26. 18:53
Nekem is volt ilyen munkatársam. Mi a fönöknek szóltunk, hogy oldja meg :) Behívta az irodába és ott kettesben beszélgettek a dologról.
2007. márc. 26. 05:56

Volt egy ilyen kolléganőm.Próbáltam kerülgetéssel rávezetni, de nem esett le neki.A buszon senki nem ült mellé csak én.Én is leginkább azért, mert közvetlen munkatársak voltunk és ha ő ért fel előbb, akkor foglalta a helyet maga mellett.Voltak, akik fennhangon tettek célzásokat rá, de arra annyi volt a válasza, hogy bunkók.

Sajnos nem álltunk annyira közeli kapcsolatban, hogy pont én legyek az, aki megmondja neki.Nagyon fura csajszi, fura életfelfogással, nem volt olyan helyzet, hogy őszinte legyek hozzá ebben a dologban.Nem tudom , hogy az elmúlt 5 év alatt változott-e.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook