Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan hozzuk munkatársunk tudtára, hogy kellemetlen a szaga? fórum

Hogyan hozzuk munkatársunk tudtára, hogy kellemetlen a szaga? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4
66. ec63a7fc29 (válaszként erre: 63. - 8a897208fc)
2007. nov. 10. 09:41
Utálom az ápolatlan pasikat!!!
2007. nov. 10. 00:31
egyenesen megkell mondani,mert nem jó,ha sokáig halogatjuk a dolgot...
64. 8a897208fc (válaszként erre: 62. - Ec63a7fc29)
2007. nov. 9. 21:47
A puki-csodaszerről már hallottam: pezsgős dugó. De csak parafa! És azt is be kell tekerni szurkos rongyba.
63. 8a897208fc (válaszként erre: 62. - Ec63a7fc29)
2007. nov. 9. 21:46
Én, ha (fetéve, de nem megengedve) nő lennék, és a férjem szája rohadásszagú lenne a fogai miatt, akkor egy nap haladékot adnék neki, hogy húzassa ki mind. Ha nem tenné, kiverném én magam a sodrófával. Hogy lehet valaki ennyire undorító állat?
2007. nov. 9. 21:44

Nálam a büdös a szájszaggal kezdődik. Mert egy férjet könnyebb a víz alá kényszeríteni (Mások ezt fürdésnek nevezik.), mint a fogorvoshoz elvinni, aki meg tudja szüntetni a ROHADT LEHELLETET egy fog betömésével.


Már a pukizásra is van valami csodabogyó.:))

(Csak be kellene venni.)

61. 8a897208fc (válaszként erre: 60. - Ec63a7fc29)
2007. nov. 9. 21:33
Amiket felsoroltál.
60. ec63a7fc29 (válaszként erre: 59. - 8a897208fc)
2007. nov. 3. 06:23

De tényleg, neked mi a büdös?


Lehet, hogy csak fogyózik hüvelyeseket fogyaszt, és folyamatosan pukizik, szép laposakat. Olyan extrakénszagút...


Lehet, hogy nagyon müxik a pajzsmirigy hormonja, s amiatt van extra hónaljszaga.


De lehet, hogy csak hetente 1x fürdik, vagy szuvas a lehellete, vagy most jött a disznóóltakarításból, s még nem volt ideje átöltözni...


Komolyan érdekel: NEKED MI A BÜDÖS ???

59. 8a897208fc (válaszként erre: 58. - Ec63a7fc29)
2007. nov. 2. 23:58
szőrszálhasogató. A büdös ember büdös, és passz.
2007. nov. 2. 23:19
Kinek mi a büdös? Mert lehet, hogy valakinek a gyomra egy parfüm illatától fordul fel, másnak meg az izzadt hónaljszagtól.
2007. okt. 30. 21:37
meg kell neki mindani, hogy büdös, és hogy legközelebb ne merjen megjelenni a munkahelyén ilyen undorító gyormorforgató szaggal.
2007. okt. 22. 14:01
Kertelés nélkül kell megmondani. Az egyenes beszéd a legjobb
2007. okt. 17. 17:06
Én egyenesen megmondtam Neki ! Igaz kicsit zokon vette ,de mondtam neki ,hogy azért szóltam ,mert mások a hátad mögött kibeszélnek érte ! És Én az egyenes utat választottam, és tanácsot is adtam neki!
2007. szept. 14. 07:53
Mond meg neki hogy -- büdös
2007. szept. 11. 05:55
Mindenképpen roppant tapintatosan és őszintén. Ki kell puhatolni, van-e valamilyen egészségi problémája, esetleg, amitől lehet a kellemetlen szag.
2007. szept. 10. 22:44

Sziasztok!

Ez a probléma nálunk is aktuális volt kb. 2 éve, a munkahelyen...Sajnos, az érintett kollegina után ki kellett szellőztetni az irodát..nem értette szegény, hogy miért van tárva-nyitva az ablak télen minden egyes alkalommal, amikor visszatér a mosdóból..Nem akarom részletezni, eléggé elmérgesedett a helyzet. A nőcivel amúgy semmi gond nem volt - jól végezte a munkáját, egyébként egy kedves, aranyos személy. Észrevette, hogy valami nincs rendben körülötte és konkrétan rákérdezett az egyik megbeszélésen. Persze, akkor senki nem mondott semmit. Aztán egyszer együtt mentünk hazafelé..szóba került a téma és én olyan tapintatosan, amennyire csak lehet, de elmondtam neki, hogy mi a baj. Nem csinált jelenetet, nem borult ki látványosan, stb. Elmondta, hogy van egy betegsége, ami miatt erősebb a testszaga. Utána rohamosan javult a helyzet. Látszott, hogy nagyon odafigyel magára. Szerintem néha az őszinteség "kifizetődőbb", mint a különböző trükkök...

2007. szept. 10. 12:06

Kedves "moncsicsi83"4

Azt nem írtad, hogy a szája büdi ennek a kollégának, vagy testszaga van, vagy a lába büdi...stb! Mondjuk igazából mindegy, de rágóval hiába kínálod, ha a mosdatlanságtól bűzlik!Igen elég kellemetlen az ilyesmi és főleg annak kínos, aki nem büdi.Aki meg büdi az meg nem érti, hogy miért néz rá mindenki olyan furán!De egy biztos, valahogy a tudtára adnám, persze finoman, hogy tegyen ellene valamit.Pl. a kedves "opium" ötlete nekem nagyon tetszik!Egyszóval én sem hagynám szó nélkül, mert amúgy is allergiás vagyok az ilyen és ehhez hasonló dolgokra!

50. kroton
2007. aug. 14. 18:20
Nem szólok neki csak megkínálom rágóval, ha nem fogadja el akkor szívás. Gyorsan befejezem vele a beszélgetést.
2007. júl. 30. 19:03
Hála Istennek nyugdíba ment.Azota telefonon keresztul sem akarok vele beszélni.Felejthetetlen kakaszaga volt.
2007. jún. 30. 17:39
Lehetsz tapintatos és félre hivod,vagy csak megmondod neki.Ez attol fűgg milyen köztetek a viszony.
2007. jún. 30. 14:57

bom chicka wahwah!láttad a reklámot?nah ott is furdenek, meg hasznalnak parfumot, hajra!neked is kéne!:D

amugy négyszemkozt,sztem is!

46. kexi
2007. jún. 30. 14:56
hÁT NÁLUNK A GYÁRBAN LEFOGTUK A FÉRFI ILLETŐT ÉS kefével és slaggal tudatositottuk!!!Külömben négyszemközt kell megmondani a frankót!
2007. jún. 26. 16:43
Minálunk az egyik kolléganő magára vállalta,de megbántuk,mert másnap felmondott a nő.Szégyelltük magunkat utána,bár nem tudjuk,hogy lett vele közölve.
44. Yo-yo
2007. jún. 20. 11:59
Én megjegyezném: Iszonyatos kellemetlen a párfümöd illata, tömény izzadségszagot áraszt,.cseréld le valami kellemesebbre.Olyan illúziót keltesz mint aki sosem mosakszik.
43. fde954d8c0 (válaszként erre: 41. - Lehoagi)
2007. jún. 20. 07:22
arc:)))
42. e71af41436 (válaszként erre: 41. - Lehoagi)
2007. jún. 19. 19:23
ha jó a gyomrod akkor kipróbálhatod....de azt is csak éhgyomorra :DDDD
2007. jún. 19. 19:17

Nekem ezzel kapcsolatban több élményem is volt. Hozzáteszem bankban dolgoztam 15 évig, tehát nem pénzről lenne szó. Sajnos egy cukorbeteg kolléganő mellé kerültem. Egy darabig tűrtem, majd az egyik vezetőhöz fordultam, amire az volt a válasz, hogy oldjam meg! Aztán egy hirtelen 5lettől vezérelve vettem egy csomag illatositott hygi- kendőt! Mikor átadtam a hölgyinek, rám nézett meglepetten és kibuggyant belőle: jééé, ilyet még lehet kapni!?!? Hát erre majdnem a röhögés jött rám, és még én éreztem magam kellemetleneül. Persze mikor vezető lettem ugyanezen az osztályon,már máshogy kezeltem. Diszkréten behivtam a szobámba és közöltem vele, hogy próbáljon meg mindennap fokozottabban ügyelni, mert ha mindenki munkájával meg vagyok elégedve, más szempontok szerint kell sajnos a következő leépitéskor választanom! Na ebből értett. Én is megnyugodtam, mert a leépitéskor nem ezen az osztályon kellett meghúzni a nadrágszijat!!!!nagyon nehéz dolog!

A kombinót nem tudnám igy megoldani! nem utaztam még rajta. Kalandvágyból menjek egyet utazgatni?!

2007. jún. 17. 13:19
Ajandekozz neki valamilyen deszodort,talan ez eszehez teriti,hogy mosakodni is kell.
39. rr00 (válaszként erre: 37. - Edb6c38cef)
2007. jún. 16. 20:07
az apukám olyan hogy azt sem venné észre ha az ő szája lenne a világon a leg büdösebb ciki:)
2007. jún. 16. 13:03
finoman a tudtara hozom, nem kontorfalazok!megmondom neki, h ne sertodjon meg, ha utana is olyan na akkor mar nem erdekel az h serodik e vagy sem!f
2007. jún. 7. 20:36

Azért nem semmi, ha egy felnőtt ezt nem veszi észre magán, és otthon a családja sem.

Én már 10 éves korában a kislányommal 24 órás antiperspirant deo-t használtattam. Egyszer éreztem, hogy húha, a gyermeknek izzadság szaga van. Onnantól úgy gondoltam, inkább én szóljak neki, mint más mondja, és használja is, és tisztaság illata van egész nap. Ennyi lenne...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook