Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan hozzam előre a mensimet? fórum

Hogyan hozzam előre a mensimet? (tudásbázis kérdés)


9. keki70 (válaszként erre: 8. - Fizzy)
2018. okt. 7. 21:43

Nincs mit,szívesen :-)

A lényeg,hogy a nyaralás vérzésmentes legyen,igaz?

2018. okt. 7. 21:10
Köszi mindenkinek. Citromléről már én is hallottam, de gondoltam, hátha van vmi házi trükk a hormonos bogyókon kívül...
7. keki70 (válaszként erre: 6. - Simple)
2018. okt. 7. 12:33
Így van!
6. simple (válaszként erre: 1. - Fizzy)
2018. okt. 7. 09:57
Sehogy nem tudod előrehozni, csak gyógyszerrel, ugyanis ezt a hormonok szabályozzák.
5. Fizzy (válaszként erre: 2. - Anyucikóni)
2018. okt. 6. 20:51
Nem szedek. Tudom, hogy azzal el lehetne tolni.
4. keki70 (válaszként erre: 1. - Fizzy)
2018. okt. 5. 13:38

Nem házi praktika,tudatos dolog.Nőgyógyászhoz elmész és felírja a gyógyszert/ami egyébként fogamzásgáltó/.Mielőtt megjönne a mensesed,előtte három nappal el kell kezdeni szedni és így egy hetet ELTOLNI tudod.

Nyáron én is ezt a megoldást alkalmaztam és még anno 28 évvel ezelőtt is,amikor a nászutam volt :-)

Ha szedsz fogamzásgátlót,akkor pedig megint kitudja neked számolni a nőgyógyász,hogy mikor hagyjad abba és akkor pedig előbbre lehet hozni.

3. laprincipessa (válaszként erre: 1. - Fizzy)
2018. okt. 5. 11:28
Nekem az amúgy 30-32 napos ciklumos a citromtól 27 napos lesz. Ami azért fura, mert az interneten sok helyen azt írják, hogy azzal kitolni lehet. Mindenesetre én ezzel szabályoztam egész nyáron(limonádét ittam minden nap) és végig bevált. Szeptemberben nem ettem egy darab citromot sem, mert akkor szerettem volna tovább kihúzni és vissza is tért a 30 napos ciklus.
2. Anyucikóni (válaszként erre: 1. - Fizzy)
2018. okt. 5. 07:51
Szedsz fogamzásgátlót?
2018. okt. 5. 07:46
Van valakinek bevált házi praktikája rá? Nyaralni megyünk, és épp akkor jönne meg, csak pár nappal előbb ha megjönne, az nagyon jó lenne!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook