Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan hoztatátok rendbe a hajatokat Oxi Reload, koktélozás után? fórum

Hogyan hoztatátok rendbe a hajatokat Oxi Reload, koktélozás után? (beszélgetős fórum)


8. málna92 (válaszként erre: 7. - T_marcsi)
2011. szept. 15. 19:32
Én is találtam pár nyúlós hajszálat, el is sírtam magam:S Köszönöm a tippet:) Ilyen samponom már volt és nagyon szerettem, de a többi terméket még nem próbáltam, de akkor lehet beszerzem őket:)
2011. szept. 15. 15:03

Nekem úgy befestették a hajamat, hogy nyúlt a fodrásznak ahogy fésülte. Szabály szerűen olyan volt, mint a műanyag babahaj, ahogy húzta a fésűt, azzal nyúlt a hajam.


Azt hittem agyvérzést kapok, úgy nézett ki mint a vatta, a fogása is olyan volt.


Vettem fekete GlissKurt (sampon-balzsam-pakolás). Most eltelt 2 hónap, lekopogom, nem kellett levágatni. Nem azt mondom, hogy egészséges, fénylő és selymes a hajam, de nem is száraz, nyúlós és sprőd...

6. 4c30444687 (válaszként erre: 5. - Málna92)
2011. szept. 15. 10:53
Lelombozni nem akarlak, de ne kergess hiú ábrándokat! Sz...ból nem lehet várat építeni. Nekem mikor régen a fekete festék kezdte ki a hajam, kenhettem rá bármit, lényegi javulást nem értem el. Vannak azok a hajvégápolók, amiket nem kell kiöblíteni. Én pl. a Gliss Kurvt meg Fructist használtam. Az össze-vissza szálló, száraz hajon segít, de akármilyen gondosan csak a végére kentem, 2 nap után olyan csapzottan nézett ki a hajam, mintha egy hete nem mostam volna hajat.
2011. szept. 15. 10:42
Persze vágatok belőle, de max 2 centit szeretnék. Most épp keresgélek új fodrászt, hogy vágathassak belőle. De ugye valamit még a vágáson kívül kellene csinálnom a hajammal, hogy rendbejöjjön:/
4. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Málna92)
2011. szept. 15. 10:39
Kicsit elbízta magát a fodrász (főleg, hogy ezek szerint olyasmit csinált, amit eddig még nem nagyon). Nekem is sötétbarna hajam volt, beszéltem több fodrásszal is, és mindegyik azt mondta, hogy megsínyli a haj a sötét szín leszedését, és nem lehet pontosan megmondani, hogy milyen árnyalatúra lehet utána befesteni. (Én inkább lenövesztem, mert nem akarom tönkre tenni a hajam, nem olyan nagy az árnyalat különbség, így sem néz ki igénytelenül a hajam.) Szerintem ha már tönkre lett vágva a séród, akkor 1,5 év növesztés ide vagy oda, vágáson, türelmen, növesztésen kívül más egészen nem fogja helyre állítani.
2011. szept. 15. 10:17

Szia!

Én mikor szőkíttettem a hajam, használtam a wella sp repair maszkot. Nagyon elégedett vagyok vele.

2. michelle.r (válaszként erre: 1. - Málna92)
2011. szept. 15. 10:13
Egyszer egy kolléganőmmel hasonló történt. Már nem vagyunk sajnos kapcsolatban, nem tudok tőle kérdezni, keress rá a neten. Keratin kezelésekre járt, nem olcsó, de teljesen rendbe szedte a haját.
2011. szept. 15. 09:58
Sötétbarna hajam volt(majdnem fekete), 1 hete lett világosítva. Most kb. a világos és a középbarna között van a hajszínem. A fodrászom, akihez már 2 éve járok, mert eddig mindig tökéletes munkát végzett, elrontotta a hajam. Le lett szedve a sötét szín, ráfestett sötétszőkével, erre elkezdett feketedni a festék a hajamon...majd ezután még egyszer "leszedte" azt a sötét színt és utána festette be a végleges színre:) Szerintem fogalma sem volt róla, hogy mi miért történik és hogy mit csinál a hajammal. Már majdnem elkezdtem sírni közben, mert már 1,5 éve a növesztem a hajam és mindent megteszek azért, hogy szép és egészséges legyen, erre a fodrász egy ilyen művelettel tönkretette a 1,5 éves munkámat. A hajam iszonyatosan száraz, akárhányszor ránézek a sírás kerülget. Mielőtt belevágtunk a műveletbe már annyiszor átbeszéltük a dolgot és mindig azt hajtogatta, hogy ő majd megcsinálja úgy, hogy a hajamnak semmi baja sem lesz. Hát megcsinálta:) Szóval arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek mit kellene csinálnom a hajammal? Sokat vágatni nem szeretnék, mert így sem olyan hú de nagyon hosszú a hajam és tényleg sokat költöttem arra, hogy elkezdjen végre nőni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook