Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan hordjam a maxi szoknyát, ha alacsony vagyok? fórum

Hogyan hordjam a maxi szoknyát, ha alacsony vagyok? (tudásbázis kérdés)


18. gyöngy:) (válaszként erre: 15. - Bless the child)
2021. febr. 19. 17:06
Az kivételes volt.🙂
2021. febr. 19. 16:57
Simán.
16. Channa* (válaszként erre: 14. - Gyöngy:))
2021. febr. 19. 14:55

Én is!


Néha, ha látok olyan maxit csinos lányon, akkor elgondolkodok rajta, hogy vajon én is ilyen csinos lennék e?


Pont nem rég volt az unokahúgomon egy nagyon szép maxi szoknya és nagyon csinos volt benne, de persze ő 26 éves;) Akkor gondoltam rá, hogy varrok egyet próbaként.


Majd meglátjuk. Ahogy a férjemet ismerem, úgy is rövidre vágatja velem:DDD


Ja, és én is lapos szandállal hordanám, ha....

15. Bless the child (válaszként erre: 11. - Gyöngy:))
2021. febr. 19. 13:53
Férjhez is rövidben mentél?😀
14. gyöngy:) (válaszként erre: 13. - Channa*)
2021. febr. 19. 13:51
Én minis vagyok.🙂
13. Channa* (válaszként erre: 11. - Gyöngy:))
2021. febr. 19. 12:51

Én is így vagyok ezzel;)


Majd kipróbálom, hogy tetszek e magamnak, na meg a férjemnek:DDD

2021. febr. 19. 12:33
160 cm vagyok és nem venném fel a hosszú szoknyát,egyébként sem vagyok "szoknyás" tipus,akkor inkább a ruha.
11. gyöngy:) (válaszként erre: 5. - Channa*)
2021. febr. 19. 12:30

Jól néz ki.

Rajtam még sosem volt maxi szoknya, nekem testidegen, nem tudom, hogyan állna.

2021. febr. 19. 12:11
156 vagyok és felveszem. Jól érzem magam benne és nem is áll rosszul. Meg ha mások szerint igen, az az ő problémája. ✌️
9. Miss Angel (válaszként erre: 1. - LionQueen🦁)
2021. febr. 19. 12:02
én is azt tudom írni,hogy fontos,mivel párosítod,ha egy bő felsőt feszel hozzá,persze hogy rosszul áll majd,és ez egy magas nőnek is előnytelen,tök mindegy milyen magas vagy,a hosszú szoknya nem nyom össze,ha helyesen viseled.Egyébként csodálkozom ,mert én is alig vagyok magasabb 160-nál,de én sosem tapasztaltam hogy "összenyomna" ez vagy az.Mondjuk nekem a végtagjaim is elég hosszuak,lehet azért,alul vagyok hosszabb,a felsőtestem rövidebb,ezek az arányok is számitanak,de tényleg a legfontosabb az,tudd ,mit mivel viselj,vannak "tilos" párosítások,alkattol,magasságtol függetlenül is,amiket nem célszerű viselni.
2021. febr. 19. 10:40
Köszi csajok! 😘 Megfogadom amit írtatok.
7. Oneday (válaszként erre: 6. - Oneday)
2021. febr. 18. 10:06
Ja és ezt a ruhát lapos szandállal hordtam nyáron, valahogy ehhez nekem nem passzolt volna egy magassarkú. Nyilván más, ha egy kisestélyi vagy valamilyen esküvőre való csini ruha.
2021. febr. 18. 10:04
Szia. Én is alacsony vagyok, 160 körül, így nekem is mindig dilemma volt a hosszú szoknya, hosszú ruha hordása, nehogy még jobban összenyomjon. Ugyanakkor látok sokszor szintén alacsony nőket ilyen ruhákban és egyáltalán nem mutat rosszul. Szerintem ami fontos, hogy ne egy zsák hatása legyen az öltözködésednek, gondolok itt arra, hogy egy hosszú szoknyához szerintem egy passzosabb felső való, ami kicsit karcsúsított kinézetet ad és így nem nyom össze. Én nagyon szeretem az ingruhákat megkötővel, de térd felettieket szoktam venni. Tavaly viszont a Tallyban volt egy hosszú tavaszias - nyárias ingruha, ami megtetszett. Konkrétan majdnem bokáig ér, de felsliccelt. Gondoltam felpróbálom, hátha nem néz ki rajtam rosszul. És tetszett! Ingruha, de nem nézek ki benne egy apró zsáknak, mert van megkötője derék részen, ami szerintem sokat számít, megtöri ezt a zsák hatást. A lényeg, hogy az ember próbálja fel és azután ítélje meg, tetszik-e magán vagy sem, jól áll, vagy sem. Én sokszor nem próbálok fel ruhákat, csak tetszés és méret alapján veszem, vagy magamhoz mérve, de már rajöttem, hogy ami a fogason lehet, hogy annyira nem tetszik, felpróbálva viszont lehet, hogy nagyon jól állna.
2021. febr. 17. 23:19

Nekem az ilyenek tetszenek:


[link]


[link]


Én inkább rövid szoknyákat hordok, de idén nyáron varrok majd egy ilyen hosszút és megnézzem, hogy tetszek magamnak benne.

Majd meglátjuk.

Én 165 cm magas vagyok...

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - LionQueen🦁)
2021. febr. 17. 17:57

Állítólag tényleg nem. De kit érdekel?

Amikor kedvem volt, hordtam. Jól éreztem magam benne, és kész.

150 centi vagyok.

2021. febr. 17. 17:57

Itt találsz egy kis öltözködési tanácsadót.


[link]

2. libikóka (válaszként erre: 1. - LionQueen🦁)
2021. febr. 17. 17:53

Majd te eldöntöd hogy tetszik e magadon,és jól érzed e benne magad:)))))


Kis magassarkú(nem kell10 cm) és esetleg 1 magasított derekú maxival:)))

Próbálgass ha neked tetszik akkor JÓ:)))

2021. febr. 17. 17:41

Szívesen hordanék maxit, de állítólag nem áll jól az alacsony nőknek. 157cm vagyok és 55kg.

A hosszában csíkos, egyszínű szoknyát sem jöhetnek szóba?

Tetszenek a mintás darabok is mint például ez: [link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook