Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan hódítható meg egy "rák" csillagjegyű pasi? fórum

Hogyan hódítható meg egy "rák" csillagjegyű pasi? (beszélgetős fórum)


7. malkata (válaszként erre: 6. - Malkata)
2012. ápr. 11. 18:20
Ja és a meghódításhoz az őszinteség a fontos, a sumákolást nem bírja.
6. malkata (válaszként erre: 5. - Kevian)
2012. ápr. 11. 18:19
:D én párom is rák, ő se olyan mint a leírtak, elég temperamentumos, társaságkedvelő is, bár nem akar folyamatosan bulizni, de barátokhoz gyakran járunk. Az otthon melege fontos, de abba meg belepunnyad és depis lesz, közös (barátokkal) kirándulások, dumálások, sütögetés a leginkább neki való program.
2011. jan. 14. 07:37
Bár már nem mai a fórum, de megjegyezném, hogy az én férjem rák és amit leírtatok egyáltalán nem illik rá..sajnos!
2010. dec. 28. 22:12

Én is csak megerősíteni tudom az előttem hozzá szóló véleményét! Család- és otthoncentrikus a rák férfi. Szerintem e kettő a legfontosabb a számára, valamint az is teljes mértékben igaz, hogy nem igazán társasági ember, mindennél fontosabb neki, hogy a párjával kettesben töltse a lehető legtöbb időt. :)

Na jó, hogy leírtam szinte ugyan azt. :D

3. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Dögibaba)
2010. dec. 28. 13:22

A rákokkal nincs nehéz dolgod, mert nagyon türelmes, nyugodt, családszerető emberek.

Legyél család-és otthoncentrikus, szeress főzni, sütni, a lakást tedd otthonossá.

Igazából nem élnek nagy társasági életet, szerintem kettesben eltöltött programoknak jobban örül.

A férjem is rák:)

2010. dec. 28. 09:46
Csak egy jól irányított lasszóval.
2010. dec. 28. 09:39
Előre is köszi...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook