Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan használjam az Ulticar LT-99 mágnesterápiás készüléket? fórum

Hogyan használjam az Ulticar LT-99 mágnesterápiás készüléket? (tudásbázis kérdés)


2. Mileva (válaszként erre: 1. - Judit1960)
2015. febr. 8. 12:30

Szia!


Ezt a terméket az Orin cég forgalmazza Magyarországon, ha beírod keresőbe, hogy orin ulticare kidobja az oldalt elsők között, ott találsz bővebb infót is. Én használtam, a lényege a váltakozó mágneses frekvencia váltogatása, nyugodtan ráfeküdhetsz, vagy ha leülsz tévézni, olvasni akkor a kezelendő részhez rakod. Napi 20 perces kezelés ajánlott minimum, de ha van időd akkor reggel-este is csinálhatod. A P-s fokozatok a frekvencia növelése, 2-3 hetente válts másikra, kezd az 1-essel, így nem szokja meg a szervezeted a frekvencia szintet. Mi használtuk asztmára is, a fulladásos rohamot teljesen elmulasztotta, nem fogsz tőle "meggyógyulni" teljesen, de tüneti kezelésnek használni fog ;)

2013. aug. 25. 18:30
Apukám 6 évvel ezelőtt halt meg, övé volt ez a készülék. Nekem évek óta gerincproblémáim vannak (sérv) és most még ülőideg zsábát is összekaptam. Eszembe jutott az apukám készüléke, elkértem anyutól, de nincs meg a használati utasítás. 15x22 cm-es a párna, gondolom ez a legkisebb, de talán ez is segít a bajomon. Ismeri valaki, tudnátok segíteni? Ráfeküdjek, vagy nem lehet nyomni, én legyek hason és tegyem a gerincem fájós szakaszára? Melyik fokozatra állítsam? P1,P2,vagy P3-ra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook