Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan győzhetnék egy banya ellen? fórum

Hogyan győzhetnék egy banya ellen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
109. Bettyg
2012. nov. 26. 20:37
Hegyes tűvel szurkálással, alvásmegvonással, sóval etetéssel vagy egyszerűen kínpadon való nyújtással. De leghatásosabb az elégetés. Hajrá!
108. a14deb9047 (válaszként erre: 106. - Michelle.r)
2012. okt. 10. 14:23

Erre szoktam mondani, hogy a sok hülye-hisztis 3.14

18 férfi között viszont egyszem nőként mennyei dolgozni!

107. M0ncsa
2012. okt. 10. 14:16

Ahh, kiralysag, megjott Michelle, es mesporolt nekem egy hosszas magyarazatot :) Koszi :D


@Regin_a: tudod, a szeretet ott kezdodik, hogy magunkat megtanuljuk szeretni. Aki erre nem kepes, az mast sem kepes szeretni, barmennyire is azt hiszi. Amit az ilyen emberek produkalnak, lehet fugges, erzelmi zsarolas, felelem, barmi, de biztosan nem szeretet. Aki magat szereti, azt nem lehet eltaposni, kihasznalni, stb., mert minden rosszindulat egyszeruen lepereg rola. Es ezt a kornyezete nagyon jol erzi. Ha mar valaki megkoszoni, hogy megvedtek, vagy agresszivan reagal, eleve sulyos onbizalomhiany gyanujara ad okot, legalabbis nalam :)


@michelle.r: igy igy, ahogy irod.

80% no?! Uristen. Az tenyleg egy remalom lehetett, respect :DDD

106. michelle.r (válaszként erre: 105. - 2a69f78972)
2012. okt. 10. 11:41

Úgy bizony ;) Egy IQ teszt kitöltésével kezdünk és 100 alatt szóba sem állok vele :o))


Halkan, kedvesen is lehet regulázni, higgy nekem. Évekig vezettem olyan céget, ahol kb. a 80% nő volt. Rémálmaimban ne jöjjön elő ;)

105. 2a69f78972 (válaszként erre: 104. - Michelle.r)
2012. okt. 9. 19:20

Mert te minőségi ellenfeleket választasz !:D:D:D

Az sem mindegy!


Van aki a finom konfliktuskezelést gyengeségnek véli.

Hidd el - bár nekem sem műfajom,- vannak akik abból értenek, ha erélyesen meg vannak regulázva.

Mert ők ilyenek!:)

104. michelle.r (válaszként erre: 103. - Regin_a)
2012. okt. 9. 18:22

Nekem leginkább az jött be, hogy egyszerűen nem megyek bele a játszmába. Ha ordít, nem ordítok vissza, hanem megvárom, amíg befejezi, aztán halkan, nyugodtan elmondom.

Bár azt el kell mondanom, van akit ez bőszít fel a legjobban :o)). Megkaptam már én is azt, hogy felsőbbrendű vagyok ;)


Jó pár meditáció és jógaóra van benne, mire eljutottam ide. De nehezen lehet már kibillenteni.

103. Regin_a (válaszként erre: 100. - Michelle.r)
2012. okt. 9. 18:16

Nem értek egyet vele!

Jelzem neki hogy nem vagyok az alattvalója, csak újabb vitát szül.

Nem azt állitom ezzel hogy mindig mindenkit, de sok esetben ez segit csak


Gondolod hogy a topiknyitó esetében segitene ha azt mondaná annak a nőnek, hogy zavarja őket az ágyban, hogy ott a gyereke?

Semmit nem számitana


Hányszor lehet itt a fórumon is olvasni "jaj, köszönöm hogy megvédtél XY ellen"

Engem ne védjen meg más! Figyelmeztetem hogy jó lenne ha az ekézést abbahagyná, ha nem, akkor elküldöm bizony

102. michelle.r (válaszként erre: 98. - Regin_a)
2012. okt. 9. 17:55

Az emberek többségének szerintem fogalma sincs arról, hogy mi a szeretet. Mint ahogy arról sem, hogy kell konfliktust kezelni. Általában nem annak van igaza, aki a leghangosabban kiabál ;)


Én is olvasok sok ilyet itt: kiverném a balhét, beolvasnék neki, kirúgom, leordítom a fejét..... általában ez a vezérfonal :/

101. michelle.r (válaszként erre: 99. - A14deb9047)
2012. okt. 9. 17:52
Honnan tudod, felhívtak? ;P
100. michelle.r (válaszként erre: 96. - Regin_a)
2012. okt. 9. 17:52

Az, hogy értésére adom, hogy nem vagyok az alattvalója, nem jelenti azt, hogy elhajtom a francba.

A szeretet egyáltalán nem jelent meghunnyászkodást.


Harcolni felesleges, bármit csinálsz, a másikat nem változtatod meg. Magadban kell rendet rakni, sugározni azt, hogy egyensúlyban vagy és akkor békén hagynak. Csak figyeld meg, hogy ki az mindig, akire rászállnak.

2012. okt. 9. 17:46
Nem úgy tűnik, hogy a család kitárt karokkal várja és öleli a keblére...
98. Regin_a (válaszként erre: 97. - M0ncsa)
2012. okt. 9. 17:40

Nem!

Miböl gondolod?

Van itt néhány topik ahol éppen azért "sírnak" mert bizonyos élethelyzetekben "eltapossák" őket és nem tudnak kiállni önmagukért, mert olyan a személyiségük, vagy nem veszik észre hogy az alkalmazkodás, a szeretet kimutatása nem segit

Ezeket nem lehet szeretettel megoldani


Szinte ilyen az a téma is.

97. M0ncsa (válaszként erre: 96. - Regin_a)
2012. okt. 9. 17:36
Szerintem te felreertelmezed a szeretet fogalmat :)
96. Regin_a (válaszként erre: 93. - Michelle.r)
2012. okt. 9. 17:13

A szeretet a legjobb oldószer "


Nem teljesen értek egyet vele. Sokszor adódik az életben amikor csak az számit hogy keményen elhajtok valakit a francba

A csordaszellem, még ha emberek is vagyunk, vonatkozik ránk is

Legyen az munkahely, rokonság akármi más közösség, ki kell harcolni a lehető legjobb rangsort benne.

A szeretet sokszor semmit nem számit ilyenkor, sőőőt, meghunyászkodást jelent, akin lehet egyet rúgni adott esetben

2012. okt. 9. 09:57
Mea culpa! Tényleg fölment a vérnyomásom már a címtől:(
94. michelle.r (válaszként erre: 92. - A14deb9047)
2012. okt. 9. 09:51
Háááááááááááááááát nem :))
93. michelle.r (válaszként erre: 91. - B4d40997c0)
2012. okt. 9. 09:51

Az emberek alapvetően nem gonoszak. Senki nem úgy kel fel reggelente, hogy na ki ellen kövessek el valami jó kis gazságot, kinek tegyek keresztbe. Ha a dolgok mögé látsz, mindig kiderül a játszmák valódi oka, legtöbbször a félelem. Valószínűleg Fanni is attól fél, hogy elveszíti a kontrollt, kevésbé fog a barátod rá figyelni, mert bekerültél a képbe. Nem tehetsz mást, elfogadod, nem mész bele a játékba, és egyszer csak véget ér.


A szeretet a legjobb oldószer :o)). A legnagyobb konfliktust is feloldja. És nem a vidám vasárnap fílingről beszélek, a szeretet annyi, hogy elfogadod olyannak amilyen.

2012. okt. 9. 09:43
Legalább nem mondhatod nekem, hogy ájtatoskodtam :D
91. b4d40997c0 (válaszként erre: 88. - Michelle.r)
2012. okt. 9. 09:41
Köszi :) Igyekszem, bár ha belecsöppenek a helyzetbe mindig nehezen reagálom le, de sok erőt adtok ti is, illetve az, hogy kezdem átlátni saját magamat. Esetleg valami könyvet vagy anyagot tudtok ajánlani az agykontrollhoz?
90. b4d40997c0 (válaszként erre: 87. - A14deb9047)
2012. okt. 9. 09:40

Úgy látom te még mindig nem érted meg, és fogod fel a problémám, sem pedig az utolsó hozzászólásom tartalmát.


A barátom családját imádom, úgy ahogy vannak, nincs semmi de semmi bajom velük. Ezzel a nővel se lenne, ha nem látnám miket művel. Az, hogy ez szerinted csak az én kitalációm, egyéni szociális probléma. Kicsit gondolkozz már el, hogy az a nő egy CSALÁDTAGOT is ki akart túrni, csak mert okosabb mint ő. Pedig az a családtag egy anyuka, egy gyerek, egy testvér... csak őt nem tudja az orránál fogva vezetni. Ő nem családtag, csak egy régi barát, akinek úgy gondolom legalább annyi joga van ítélkezni felettem, mint nekem felette.


Nem tartom jogosnak az oltogatásaid, sem pedig azt, hogy azt állítod, az egész családot bírálom. Lehet a Biblián kívül olvasnod kellene mást is néha, hogy megértsd ezt a szöveget is.



Bocsánat a többiektől, elítélendő ez a hangnem is, amit most használtam, de úgy gondolom korrektül leírtam a dolgokat, korrektül felfogtam a tanácsokat, és a hasznomra fordítottam. Ezek után nem hiszem, hogy további bírálatok illetnének. Illetve az törjön pálcát felettem, akiből hasonló eset nem ezt a reakciót váltaná ki hirtelen. Igen, felindult állapotban voltam, mostmár lenyugodtam. Illetve Zsóka, én felajánlottam: beszélgess velem, hajrá, ismerj meg. De csak ítélkezni tudsz... ilyen Isten gyermeke? Ejj...

89. michelle.r (válaszként erre: 86. - M0ncsa)
2012. okt. 9. 09:35
;))
88. michelle.r (válaszként erre: 84. - B4d40997c0)
2012. okt. 9. 09:34

Az igazságtalanság mindig kiüti a biztosítékot :o)). Már a válaszaidból látható volt, hogy kezdet átlátni a helyzetet és a megoldást keresed, kezd "puhulni" az álláspontod.


Ez a hülyeséget meg verd ki a fejedből, hogy a hitnek, vallásnak bármi köze van egy ember hozzállásához ;)


Sok sikert a megoldáshoz!

2012. okt. 9. 09:17

Belátom, néha erősebben fogalmazok, netán pikírt is. Viszont felháborít és kinyílik a bicska a zsebemben, amikor valaki - adott esetben egy egész családot - másokat csak rossz színben tüntet fel. Mindenkivel baja van... Ahhoz képest, hogy albérlőként élsz a részben családban...

Bántó és sértő a megnyilvánulásod.

Igaz, hasonló stílusban válaszoltam én is.

Erre mondják, hogy "amilyen az adj" isten, olyan a 'fogadj isten. Az igazságérzetemnek pedig a hívőségemnek semmi köze. (Vagy talán mégis?)

És ahogy valaki írta: ha ennyire zűrös számodra és zavaros, akkor inkább költözz el és éld a magad nyugodt, csendes, kiegyensúlyozott életét.

86. M0ncsa (válaszként erre: 61. - B4d40997c0)
2012. okt. 9. 09:13

Jah, nagyjabol erre akartam kilyukadni, csak Michelle jobban fogalmazott :)


Nos, igen, nagyon akarasnak is gyakran nyoges a vege :))) Csak azt szoktak szivatni az emberek, akit lehet. Ha letojod, es lazan veszed a kanyarokat, elobb-utobb abba fogjak hagyni. Az "elni es elni hagyni" filozofiaja mukodokepes :)

2012. okt. 9. 08:50
Nem lehet hogy a " banya" vetett szemet az állítólagos "barátra"??? És azért nyomul ezerrel a 14 éves fiú "személyében"??? ( vagyis furkálódik ellened??? Bocsánat a felvetésért, de nagyon furcsa, hogy egy nő aki nem is rokon csak a család barátja, így viselkedik?? Nem bántásnak szántam a soraimat, ne értsétek félre!!! :)
84. b4d40997c0 (válaszként erre: 83. - Michelle.r)
2012. okt. 9. 08:46
Köszönöm, hogy megvédesz :) Én úgy gondolom, hogy rávezettetek a megoldásra, ahogy régebben is írtam. Zsóka válaszaira már rég nem adok, soha nem voltam jóban a hithű emberekkel, és ahogy láttam a képeit ő is az. Tipikus ateista révén csak magamban hiszek, de mivel pár éve elvesztettem magamban is a hitet, ezért nehéz most helyesen cselekednem...
83. michelle.r (válaszként erre: 82. - A14deb9047)
2012. okt. 8. 21:45

Annyira unalmas, hogy itt állsz lesben, hogy mikor szólhatsz be neki :/

Vagy segíts neki, vagy lép át rajta, attól nem lesz jobb, ha óránként a földbe döngölöd.

2012. okt. 8. 21:39

Lehetőleg árva vagy félárva fiút keress magadnak.

Még nem tudod az emberi kapcsolatokat kezelni - bár amilyen szerencsétlen természeted van most, nem is fogod... Tudod, a család olyan, mint a tízfogatos kocsi.

81. Regin_a (válaszként erre: 80. - 91d4989ab9)
2012. okt. 8. 21:10

És akkor?


A 14 éves fog a "baráttal" az uj ágyban, a topiknyitó meg a régiben?

Vagy a barát apja főnökének a felesége a 14 évessel?


+kkeveredtem már , mint vasorrú bába a mágnes közelében

80. 91d4989ab9 (válaszként erre: 25. - B4d40997c0)
2012. okt. 8. 20:35
vegyetek még egy ágyat és kész
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook