Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fogyjak le? fórum

Hogyan fogyjak le? (beszélgetős fórum)


1 2
51. adri25 (válaszként erre: 50. - Edzés)
2013. júl. 30. 23:46
Akkor várjuk a titkot.
50. Edzés
2013. júl. 30. 21:13

Ezt a kérdést rengetegszer feltettem én is:)De szerencsére mára már én is tudom a választ:)

Sikeresen vissza tudtam fogyni 60kg-ra 85kg-ról 3hónap alatt:))Szívesen megosztom a titkát bárkivel:)

49. Bcicus (válaszként erre: 1. - Czviklneera)
2012. máj. 24. 23:24
Cukor, fehér liszt felejtős, nem sok gyümölcs azt is cska délután. Nem tudom mennyi a súlyod?!
2012. máj. 24. 21:10
a nezabájjjtedisznyó diéta bevált :)))
47. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Czviklneera)
2012. máj. 24. 21:08

A legfontosabb, hogy mozogj naponta fél vagy egy órát, és a két evés közti nassolásról mondj le.


Én hülyeségnek tartom a drasztikus fogyókúrát, mikor az ember szinte semmit nem eszik.


Mindent ehetsz, csak ne nassolj, illetve mozogj. Én a futásra esküszöm.

2012. máj. 24. 21:06

Ne egyél annyit.

Lisztest szálat se!

45. kisj
2012. máj. 24. 19:12
tényleg, vezess naplót és majd közbekotyogunk:)
44. vacsa (válaszként erre: 43. - Czviklneera)
2012. máj. 24. 19:11
Kezdj el itt a hoxán naplót vezetni, nekem nagyon sokat segített. Sőt lehet hogy anélkül nem is ment volna:)
43. czviklneera (válaszként erre: 41. - Vacsa)
2012. máj. 24. 19:08
:) Köszi a biztatást és az ötleteket! Irni fogok hogy alakult a naplom, mit eszek és mikor mozgok stb:) hátha én csinálok valami rosszat és még van jó tanácsotok!:)
42. kisj (válaszként erre: 41. - Vacsa)
2012. máj. 24. 19:07

:D

ki lehet bármiben is biztos ebben a virtuális világban?

41. vacsa (válaszként erre: 39. - Kisj)
2012. máj. 24. 19:03
Pont ezt akartam írni, lehet hogy te én vagy?
40. kisj (válaszként erre: 38. - Czviklneera)
2012. máj. 24. 19:03

van erre táblázat a neten, mert magasság - és súlyfüggő, de általában 1400-1500 kalória/nap az már jó szokott lenni a legtöbb embernek


ez egyébként nem fogyókúra

39. kisj (válaszként erre: 37. - Czviklneera)
2012. máj. 24. 19:01
nem az a lényeg, hogy 6 után nem eszel, hanem az, hogy 6 előtt mit és hányszor ettél
38. czviklneera (válaszként erre: 34. - Kisj)
2012. máj. 24. 19:01
És ahoz hogy elinduljon a fogyás nekünk mennyi kaloriát kell ennünk napra levetitve?
37. czviklneera (válaszként erre: 33. - Vacsa)
2012. máj. 24. 19:00
Lehet:) de én vacsorázni vagyis ugy irom hogy este 6 után már legalább vagy 5 éve nem eszem semmit, ha esetleg ugy alakul a munkám mivel fél 7-ig dolgozom akkor szoktam meginni a fehérje turmixot:)
36. kisj (válaszként erre: 30. - Czviklneera)
2012. máj. 24. 19:00
felesleges dokihoz futnod
35. vacsa (válaszként erre: 34. - Kisj)
2012. máj. 24. 19:00
Így van:)
34. kisj (válaszként erre: 32. - Czviklneera)
2012. máj. 24. 18:59
ne különböző diétákat próbálgasd, hanem számold a kalóriákat és egyél jó étvággyal:)
33. vacsa (válaszként erre: 27. - Czviklneera)
2012. máj. 24. 18:58

"sokszor ugy vagyok ha nem reggelizem akkor egész nap el vagyok kaja nélkül, de ha eszem akkor pedig egész nap eszek, azt veszem észre:("


Na ezt kell tudatosan átépíteni. Pontosan így volt nálam is és szerintem nagyon sok túlsúlyosnál. Napközben alig ettem, aztán este bepótoltam. Úgy éreztem hogy ha elkezdek enni már reggel, akkor estig csak zabálni fogok...


Nagyon nehéz volt rászoktatni magam az ötszöri étkezésre és ELHINNI, ELFOGADTATNI AZ AGYAMMAL hogy nem a kevés evés fogyaszt, hanem a jó időpontokban elfogyasztott megfelelő mennyiségű étel.

32. czviklneera (válaszként erre: 16. - Timmy0520)
2012. máj. 24. 18:58
Akkor nem tudom hol a probléma :( nem tudok egészségügyi problémárol, de jobb lesz ezzen túl esni, mert én sem értem miért nem fogyok.( olyan sok mindent kiprobáltam már, és eddig ami jó volt az a 90. napos. de nemrég probáltam újra és semmi.
31. kisj (válaszként erre: 27. - Czviklneera)
2012. máj. 24. 18:57

na, nagyjából megvan a bibi, hogy miért nem fogysz


egyél naponta 5x, meghatározott időpontokban, de csak keveset és nem hizlaló dolgokat


a kaja napló tényleg nagyon jó dolog, de csak ha precízen (őszintén:)) vezeti az ember lánya

30. czviklneera (válaszként erre: 28. - Kisj)
2012. máj. 24. 18:54
Nem tudom, még eddig nem volt vele gond, de ahogy irtátok elmegyek dokihoz és kivizsgáltatom magam.
29. czviklneera (válaszként erre: 25. - Borsika)
2012. máj. 24. 18:53
Köszönöm! Hétfőn irány az orvos, azt tudom hogy vashiányos vérszegény vagyok.mindig is az voltam :( a terhességem alatt hiztam 22kg-t az utána szépen le is ment. 2,5 fél éves volt a Kislányom mikor abba hagyta a szopizást. utána kezdett rám fel jönni a kiló :(
28. kisj
2012. máj. 24. 18:52

a pajzsmirigyed rendben van?

(lelassult működésnél van az, hogy nem megy a fogyás)

27. czviklneera (válaszként erre: 24. - Borsika)
2012. máj. 24. 18:51
Vezetek holnaptól, és felirok mindent. Szerintetek a fehérje turmix az segitség vacsora helyett? sokszor ugy vagyok ha nem reggelizem akkor egész nap el vagyok kaja nélkül, de ha eszem akkor pedig egész nap eszek, azt veszem észre:( nagyon nincs korlátozva a időm az ebédeléssel stb. kereskedelemben dolgozom, és hát hajnal 4-kor kezdek van mikor 9-10 körül reggelizem.
26. vacsa (válaszként erre: 23. - Borsika)
2012. máj. 24. 18:49
Engem az Update dolgoktól kiver a víz, de a többivel tökéletesen egyetértek:)
2012. máj. 24. 18:48
Az is lehet, hogy a szervezeted a sok dietazas miatt elkezdett " raktarozni" ...es emiatt nem akar beindulni afogyas...de en is azt tanacsolnam, hogy latogasd meg a haziorvosod, nem szegyen, sot!!! Biztos fog tudni segiteni, a kivizsgalasok teren is, meg osszehoz egy dietetikussal, es egyutt szepen csinaltok egy mintaetrendet... Tok buszke leszel magadra miutan ujra a csinosabbik ened nez vissza a tukorbol, hidd el, megeri akarni, es valtoztatni:)!!!
2012. máj. 24. 18:44
Nagyon jo amit vacsa ir!!!! Etkezesi naplo nem hulyeseg!!!
2012. máj. 24. 18:42

Egyel napi 5 szor!!!!! En rreggelire vinnek be vmi szenhidratot, en ezelott 5 evvel fogytam 14 kg, azota is tarom ( illetve most marnem mert 25 hetes kismama vagyok)

En a helyedben reggeliket egy zoldteaval inditanam,..( hidegen, jegkockaval citromkarikaval, xilittel edesitve, tudniillik a meleg tagitja a gyomrot, aztan Egy teljeskiorlesu zsemle, pulykasonka, egy paradicsom, majd tizoraira egy fel banan, vagy egy egesz alma...ebedree vmi konnyu rantas es tejszinmentes leves, roston sult csirkevel vagy pulykaval, vagy hallal...es grill vagy parolt zoldseg, uzsira updates csokis vagy vanilias puding, vagy vmi 1 es kodu edesseg, vacsira pedig csak salata, szigoruan balzsamecetes vagy olivas ontettel...mindekozben sok sok asvanyviz vannak mar olyanok is amik izesitettek, es hozzadott cukrot nem tartalmaznak, es nagyon csekely kaloria tartalmuak ( csak azert mert en pl. Unom a sima vizet :))

22. vacsa (válaszként erre: 14. - Czviklneera)
2012. máj. 24. 18:41

Én életmódváltással fogytam le és tartom a súlyom...

Megfigyelve a saját étkezési szokásaimat, kitalálva hogy mi volt a hízásom oka, szépen felépítettem az új étkezési szokásaimat.


Lehet hogy hasznos lenne pár napig étkezési naplót vezetned, amibe minden megevett falatot felírsz. Időpontokkal és a megevett ételek súlyával együtt. Így ki tudod számítani az elfogyasztott kalóriamennyiséget (szívesen segítek ha kell).


Ezután neki lehet állni kitalálni hogy mostantól (kábé életed végéig) hogyan és miket akarsz enni.

A kalóriaszámolás sokat segít, nem is hinnéd hogy pár falat kajában hány rejtett kalória lapulhat:)


Gyors megoldást ne akarj, bár az elején hullanak majd le a kilók, de aztán belassul a fogyás. Az a lényeg hogy úgy egyél, ahogy szenvedés nélkül tudsz majd enni egy életen át. Mert különben mit sem ér a fogyás, visszakúsznak hamar a leadott kilók...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook