Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fogyjak 2hét alatt minél többet? fórum

Hogyan fogyjak 2hét alatt minél többet? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 19. 07:16
Ha már villámfogyi kell, akkor szerintem a turbós turmix a legjobb, két hét alatt 6-8 kg lemegy, és ha odafigyelsz a fokozatos kajavisszatérésre, nem is jön vissza. Igaz, nem túl olcsó, de ugyanott vagy, mintha két hétig kajákat vennél. És hát elég kemény, hogy csak folyékony kaja megy két hétig, de ki lehet bírni, nem éhezel, csak a rágás hiányzik meg az ízek. Én egyszer már fogytam vele, még szülés előtt, nekem bevált.
10. bbibe (válaszként erre: 9. - Fadigflo)
2010. ápr. 18. 19:29
CH táblázat van valahol?
9. fadigflo (válaszként erre: 8. - Bbibe)
2010. ápr. 18. 19:23

ANnyira, hogy a harmadik héttől híyzol mint állat, ha kicsit (!!) többet eszel. Nem szabad belekezdeni ilyesmibe. Lelassul az anyagcsere és nagyon rá...faragsz. De tényleg. ENNI IGENIS SZABAD! Csak nem mindegy mit. Pl. gyümölcsből szinte korlátlanul (egymagában, étkezésként), zöldséget úgy szintén. Saláták, stb... FEHÉRJÉT! Sajtot, tojást , ilyesmit. Számolni kell, nem vészes.


Meget napi 2-3 zsömle is max. ha belefér a CH-ba és nem kell éhezni. Husi, amennyi jól esik, sovány részből... Hidd el, lehet ezt élvezni is.Ám, javasolnk valami más mozgást is. Mondjuk bringa, futás, séta?

8. bbibe (válaszként erre: 5. - Fadigflo)
2010. ápr. 18. 19:20
Ennyire veszélyes?
2010. ápr. 18. 19:19

Szerintetek nagyon kemény diétával...de tényleg nagyon szigórú....mennyi a max. amit lelehet adni 2hét alatt?


ez a cím.

2010. ápr. 18. 19:18
van már egy hasonló fórum, ott írtak sokan sok okosat. "szerintetek nagyon szigorú diétával mennyit lehet 2 hét alatt fogyni" azt hiszem ez a címe.
5. fadigflo (válaszként erre: 2. - Bbibe)
2010. ápr. 18. 19:17
NE! ha jót akarsz magadnak később. NE KEZDJ BELE, csak bajt okozhat !
2010. ápr. 18. 19:17
Ez engem is érdekelne, ugyanebből az okból. :P
2010. ápr. 18. 19:17

Max. 2 kiló mehet tényleg zsírból, amúgy ha éhezel akkor is kb. 4 kiló.


Sztem tornátt, mint eddig, SEMMI CUKOR, FEHÉR LISZT, TL SOK ZSÍR!


Sok zöldség, gyümölcs. Kevesebb kenyér, az is TK. . És helyes étrenddel mehet ennyi mozgás mellett napi 1500-1600 kalória, kb. 150 g CH-val. Biztosan fogyni fogsz. Paramétereid? :)

2010. ápr. 18. 19:17

LEVEL Diéta

Arra jól lehet fogyni!

2010. ápr. 18. 19:14
Másfél hét múlva lesz a ballagásom és van egy rucim amibe bele kéne fogynom:) Nem kéne annyira drasztikus fogyás csak lefaragni a felsőtestből karból kicsit. Már 3hete tornázok napi 40 percet... mit tanácsoltok erre a 2 hétre? Hogyan gyorsitsam fel egy kicsit a fogyást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook