Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fogyjak 10 kilót 3 hónap alatt? fórum

Hogyan fogyjak 10 kilót 3 hónap alatt? (tudásbázis kérdés)


1 2
41. 31bc25d879 (válaszként erre: 4. - Nikimiki01)
2015. jan. 8. 16:12
Teljesen egyetértek.
2015. jan. 8. 08:44
egyel sokszor keveset,mellozd az edesseget,igyal evesek elott kifacsart/frisset/ citrom levet vizzel,vagy almaecetet/1-2 evokanallal vizben elkeverve.
39. Guruljka (válaszként erre: 38. - Karyka)
2014. dec. 3. 21:40

Elszégyelltem magam, ugyanakkor megrémültem.

Ugyanebben az időben került elő a szoba átrendezésekor mindkét mérlegem.

Az egyiket még kiröhögtem, hogy berozsdált...de a másik is 76 kg-t mutatott. Hát azonos módon nem rozsdál...és ennyi súlyt (a 150 centimhez) kidumálni sem lehet.


Életben akartam maradni. Valahogy egyszerre hullott le minden köd és ködösítés, hiszen én eléggé beleástam magam úgy 30 éve az egészségtudatos táplálkozásba, előtts sem ettem marhaságokat, és sportoltam... És egyszerre itt fogtam a fejem, hogy mi a fene történt velem, mi volt ez???

Ma sem értem igazán.

38. Karyka
2014. dec. 3. 09:18
gondoltam hogy nem kacagtál magadon ;)
37. Guruljka (válaszként erre: 36. - Karyka)
2014. dec. 2. 22:51

Rémes volt, kevésbé aranyos...


Az egyik kép hátterében ott voltam, oldalról nézve, mentem épp valamerre. A hasam és a hátam görbülete miatt majdnam tökéletes golyó voltam.


Persze már a tartásom is javult, a jobb hátizomzat révén. AZ akkori farmerből táska lesz, félretettem. (A csillámos hímzett zsebei jól néznek ki majd küléső zsebnek.)

36. Karyka
2014. dec. 1. 09:06
golyó :D de ari :)
35. Guruljka (válaszként erre: 29. - 9ba1034c54)
2014. nov. 30. 23:29

Megláttam magam akkor készülkt fotókon.


Mondom, ez a golyó nem én vagyok!

No meg meg is ijedtem, hogy a férjem után én is meghalok, és mi lesz a gyerekkel?

Aéig bírtam mozogni, és magas vérnyomással klet a doki.

34. c7c137858c (válaszként erre: 1. - A.L.M.A.)
2014. nov. 30. 21:33
Naponta 1,1 kg-ot.
33. 388b941089 (válaszként erre: 5. - Kisj)
2014. nov. 30. 10:25
Köszönöm, nagyon aranyos vagy! :)
2014. nov. 30. 10:11
Köszönöm a válaszokat,tanácsokat. És gratulálok a sikerekhez. Remélem nekem is sikerülni fog. Tegnap már 1óra 10percet tornáztam. :)
2014. nov. 30. 10:00

ha olyanokat ennél, mint én, tuti lefogynál. xD

de nem ajánlom.

30. 9ba1034c54 (válaszként erre: 18. - A.L.M.A.)
2014. nov. 30. 09:27

Köszi,nekem olyan 3 hónap alatt jött össze, 78 ról 63-ra mentem le,bár én 170 centi vk,és ez másfél éve volt 28 évesen..

Kőkemény elhatározás kérdése volt az egész,na meg meguntam amit a tükörben láttam...

Igaz amit itt írt valaki,a neten rengeteg tornavideó van,én is így találtam rá Enikőre. Nekem tőle az intervallumos edzések jöttek be nagyon.. reggel éhgyomorra lenyomtam egy 20 perces edzést,persze előtte bemelegítés,utána meg nyújtás volt.. és aztán még 2 naponta esténként beiktattam az erősítő-formásító edzéseket is :)

És a kajára is nagyon odafigyeltem,pl semmi pékárut nem ettem,krumplit,tésztát is elhagytam, (nagyon ritkán azért befigyeltek ezek is a diétám során,de olyan 2-3 hetente egyszer kis mennyiségben).. szinte csak csirkét ettem zöldséggel :) de hatásos volt.

Egyébként csak hasról nem tudsz fogyni,nincs helyi fogyás, de a hasi zsírpárnák ellen tényleg a diéta lesz a leghatásosabb :) na meg persze zsírégető edzések :)

29. 9ba1034c54 (válaszként erre: 22. - Guruljka)
2014. nov. 30. 09:17

így értettem igen ahogy te is írtad :) abszolút egyet értek,ezért is írtam neki a kalóriabázis oldalát,ott beállíthatja a fogyás ütemezését,és az kiszámolja neki a fehérjét meg a szénhidrátot :)

Valóban a fehérjével sem szabad túlzásba esni,én elég szárazon írtam le,hogy kevés ch és sok fehérje,de tényleg úgy kell csinálni,ahogy te is írtad :) Gratulálok a fogyásodhoz!! Nem semmi :)

28. pink habroló (válaszként erre: 1. - A.L.M.A.)
2014. nov. 30. 07:36

Szia!

Mindenképpen mozogjál mellette,és ne csinálj,valami divat diétát,mert van az a bizonyos látszat fogyás,amikor csökken ugyan a súlyod,meg,jönnek le a centik,de nem zsírból fogyás miatt,hanem izomból.

Én a Kalóriabázis nevű oldalt ajánlom,ahol vezetheted az étkezésedet,nem kell hozzá semmi,csak egy digitális konyhamérleg.Kitudod számolni,hogy mennyi az az ételmennyiség amivel fogyni tudsz.Nagyon felhasználóbarát az oldal.

Tornának meg mindenképpen,zsírégetőt kezdetnek.

Czanik Balázs,Béres Alexandra is jó,Péntek Enikő Zóna light,vagy Zóna 1 Dvd.

2014. nov. 29. 23:41

Amugy, ha keves az idod,van egy szuper gep 5 mins shaper :)

Napi hasznalattal cm-k olvadnak le :) tapasztalat!

26. Cucicsillag (válaszként erre: 12. - A.L.M.A.)
2014. nov. 29. 23:39

Kisj megirta :)

Motivacionak kell vki/vmi ill. Azt is tartsd szem elott, mi a celod. Mas testalkatok, mas eletvitel. Rengeteg fogyis /edzos naplo van, majd kimazsolazod magadnak, mi az ami elindit. Ha az elhatarozas megvan, mar jo.

Plusz, vezess naplot! /nyilvanosat, akkor benned lesz, hgy nem eghetsz ennyi ember elott,pl.

Dec.1 remek alkalom, bar nemvok datum fuggo... Csak, hgy tudj egyet ra aludni :D

25. Karyka
2014. nov. 29. 23:05
guruljka tanácsaival értek egyet + mozgásnak Tracy Anderson Metamorfózis edzései
24. Guruljka (válaszként erre: 10. - A.L.M.A.)
2014. nov. 29. 22:58

Nem is sejted, milyen sok és hatékony edzés van a neten??? Otthon végezhető!!!


A hasprés is akkor kellemes, ha más mozgás közé van beágyazva. A felülést nem is kell erőltetni.


Még az is előfordulhat, hogy ott a kemény hasizom a hájika alatt, csak nem látszik ki.


A kaján is kell változtatni, elsőre kenyér helyett egyél mást.

23. Guruljka (válaszként erre: 22. - Guruljka)
2014. nov. 29. 22:53

Bocsánat, kicsit fáradtan és megfagyva ülök a gépnél.


Természetesen a fehérje 0,8-1,0 g / ttkg. A többi melléütésért is elnézést kérek. :D

22. Guruljka (válaszként erre: 15. - 9ba1034c54)
2014. nov. 29. 22:50

Az arányok is fontosak, de mindenkinél eléggé egyéniek is.


Amire picit érzékeny vagyok, mert sokan félreértik, az a "kevés szénhidrát".


Ez alatt mit értesz?


Mert szerintem (és én így fogytam 26 killót) a lassú felszívódású szénhidrátok fontosak. Én sok zöldsgfélét eszem, iygekszem sok rostot bevinni, azaz zabpelyhet és zabkorpát is eszem, 'a jó zab' a napi étkezésem szerves része.

Eszem gyümölcsöt is, mert ésszerű mennyiségben fogyasztva, a cukortartalmát a sok más összetevője (gyümölcssavak, stb.) ellensúlyozza.


A száraz hüvelyesek (bab, borsó, lencse, sárga lencse) és az egyebek (köles, hajdina) sok mikorelemhiányt kivédenek, más okokból is hasznosak.


És ez mind szénhidrát.


Kerülni kell a fehér liszteket, sütiket, tésztákat, cukrot...satöbbi. Ez oké.


A fehérjét sem kell nagyon túlzásba vinni, mert a szervezet a felesleget úgyis kiválsaztja. (És ez a veséket terheli meg.) Ha valaki idővel nagyobb terheléssel végez edzéseket, akkor lehet emelni az adagon, de addig 0,8-0 gramm fehérje testtömeg-kilogrammonként bőven elég.


És az edzés nagyon fontos. Annyi sok csodaszer közül eddig még csak a mozgás az a csodaszer, ami valóban használ!!! :D

21. kisj (válaszként erre: 16. - 9ba1034c54)
2014. nov. 29. 22:48

Ja, ja.

Ne kifogásokat gyárts:)

20. kisj (válaszként erre: 7. - A.L.M.A.)
2014. nov. 29. 22:46

[link]


Kérj bebocsájtást a szupertitkos fogyi naplójába


egyébként egy nagyon jó csaj, legyen a példaképed

19. A.L.M.A. (válaszként erre: 17. - Főnix01)
2014. nov. 29. 22:33
Köszönöm :)
18. A.L.M.A. (válaszként erre: 15. - 9ba1034c54)
2014. nov. 29. 22:30
Heti hányszor és mennyi időt edzettél? És mennyi idő alatt fogytál ennyit? :) Egyébként gratulálok :)
2014. nov. 29. 22:29
Szia! Az èn javaslatom: fehèrlisztes cuccok ès èdessègek, ràgcsik kivonàsa az ètrendből. Sajàt tapasztalat. Ès sportolni is kell(ene) mellè, mert úgy szèp tested lesz :-) èn nem sportolok, de az adagomat mjnkahelyen lenyomom.suliba jársz, mindenkèppen kell. Nagyon sok videòt lehet talàlni youtube-on. Sok sikert :-) első hetet vègigviszed, utàna màr könnyebb lesz :-)
16. 9ba1034c54 (válaszként erre: 14. - A.L.M.A.)
2014. nov. 29. 22:29
és még egy tipp :) ne a kifogásokat gyártsd,hogy ez miért nem jó meg az miért nem jó ;) ha le akarsz fogyni,akkor tegyél érte! Akarat kérdése,ha az nincs,akkor sose fogysz le :S
2014. nov. 29. 22:27

Péntek Enikő edzések és diéta.. sok fehérje,kevés szénhidrát! Vezetheted a kalóriamennyiség bevitelét a kalóriabázis.hu oldalon is :) Illetve az infraszauna is rengeteg kalóriától szabadít meg :)

Ez csak az én tippem,de én így fogytam 15 kilót ;) sok sikert!

14. A.L.M.A. (válaszként erre: 13. - 408020f45e)
2014. nov. 29. 22:23
A 90 napos diétával az a bajom, hogy nem Én főzöm suli miatt és így nem tudok úgy étkezni.. :(
2014. nov. 29. 22:20
Nézd meg a 90 napos diétát. :)
12. A.L.M.A. (válaszként erre: 9. - Cucicsillag)
2014. nov. 29. 22:18
És hol találom? :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook