Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan fessem ki a szemem? fórum

Hogyan fessem ki a szemem? (tudásbázis kérdés)


9. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 8. - Megi04)
2013. nov. 19. 17:20

De jó neked! Most hordd azokat frizurákat, ami jó a hajadból, lehet eljön az idő, mikor ritkul, esetleg nem lesz ilyen göndör, akkor majd másképp csináltatod. MOST ENNEK ÖRÜLJ!

Tudod, az enyém mindig szőkésbarna, szögegyenes volt. El tudod képzelni, milyen nehéz volt "ezzel leélni egy életet"? Most aztán rövid, formás, a fodrász jól "elkapta a fejformámat", és t. jó. Ja, és mindig fekete göndör hajat szerettem volna.

8. megi04 (válaszként erre: 6. - SzánI.)
2013. nov. 18. 16:21

Ez nem feltétlenül a legrosszabb!

Az én hajam "saját"göndör,hullámos,és borzasztóan dús..Mindenki azt hiszi,ennél szebbet festeni sem lehetne.Igen ám,de vannak frizurák,amit egyenes,ritkább szálú hajból sokkal szebben el lehet készíteni.Az én "hajkoronám"ból meg egyáltalán NEM! Na most ez akkor rossz,ha engem meg pontosan "azért" a frizuráért esz a penész,ami nekem nem lehet.Oké,ez nem smink.:) Hasonlatként írtam.Amit te legrosszabbnak gondolsz,abból lehet,hogy egy smink tanácsadó,csodát varázsol!:)

2013. nov. 17. 08:40
én egy szép natúrsminket tanulnék meg szakembertől, barnás meleg árnyalatokkal + szempillaspirál feltétlen!!
6. SzánI. (válaszként erre: 3. - Megi04)
2013. nov. 16. 21:06
Sajna mindenből a legrosszabb. Fehéres vöröses bőr, apró és ritka szempillákkal.
2013. nov. 16. 21:05
Most el kezdtem nézegetni a neten, hogyan festenek szemsminket. Tényleg az lesz a legjobb, ha kipróbálok többfélét. :D
2013. nov. 16. 20:46

a nagy sminkgyártó cégek boltjaiban szokott lenni ingyenes smink tanácsadás, ahol szakemberek megmutatják,hogy milyen típusú termékeket, milyen színben ajánlanak, és hogyan készítheted el velük a sminkedet.

nyilván mindegyik a saját termékeit fogja neked ajánlani, de ha nem is azokat veszed, attól még az hasznos infó lesz, hogy milyen típusú dolgokat használj, milyen színek állnak jól, és hogyan tudod ezeket felvinni a bőrödre.

2013. nov. 16. 20:39

Szerintem,inkább az a gond,hogy ezzel,hogy szőke haj,zöld szem,nem igazán tud senki semmit kezdeni..Hiszen nem tudják milyen az arcforma,a bőrszín,stb.A szőkének, és a zöld szemnek is van kb. 10-15 árnyalata.Az egyik fiamnak(Nem sminkel!:D) smaragd zöld a szeme,a másiknak aranybarnászöld...Apámnak "mocsárzöld":D

Más egy kreol bőr,más egy hófehér...Vannak zöldszemű szőkék,akiknek kimondottan jól áll a zöld szemfestéknek EGY bizonyos árnyalata..Mi alapján adjanak tanácsot?

2. 5239d91094 (válaszként erre: 1. - SzánI.)
2013. nov. 16. 20:24

Szerintem feleslegesen teszed ki ide a kérdést, mert a Hoxa olvasók 99% -a natúr szépség, elitèlik a sminket , 10 évet le tagadhatnak a korukból és nagyon elégedettek magukkal ;)


Nude színekkel nem tudsz mellélőni, viszont kerüld a zöldet és kéket.

2013. nov. 16. 18:56
Szemsmink: zöld szem, szőke haj és "jó" kis szarkaláb. Hogyan fessem ki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook