Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan fessek szivárványt a falra? fórum

Hogyan fessek szivárványt a falra? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 30. 18:04
Csíkonként.:)
2013. aug. 30. 14:24

Kerestem neked angol szöveggel is, és ott találtam ezt a magasba emelkedő lufikat tartó kezeket, ahol a gyerek tenyere is dekoráció. Tudom nem szivárvány, de nagyon aranyos.

[link]

4. próbaszerecsen (válaszként erre: 1. - Dina2)
2013. aug. 30. 13:58
Igen, sablon és vázlat. Aztán kigondolhatod, hogyan dolgozol a színekkel. Éles határok legyenek, vagy elmosódottak? Arra is vigyázz, hogy csak pasztell vagy csak élénk színeket használj, különben természetellenes lesz az összhatás. Ha erős anyagból készül a sablon, akkor az nem csak a vázlathoz jó, hanem a maszatolást is kivédi.
2013. aug. 30. 13:57

Mekkora szivárvány szeretnél festeni, mekkora felületre?


Ha kisebb, akkor a 3.hsz.-t javasolnám én is. Ha nagyobb, akkor elindulnék az induló és végső pontoktól és a padlótól centivel egyformán kipontoznám az íveket halványan megrajzolnám, és úgy festeném. A színek találkozásánál nedvesebb nagyobb szivaccsal festeném, hagynám kicsit mosódjanak össze a színek.

2013. aug. 30. 13:49
Mivel én nem tudok rajzolni ezért én sablonkészítéssel kezdeném amit ceruzával felmásolok a falra aztán akril festékkel kiszínezném.
2013. aug. 30. 13:38
Hogyan fessek szivárványt a falra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook