Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » " Hogyan felejtsünk el egy pasit 10 nap altt?" fórum

" Hogyan felejtsünk el egy pasit 10 nap altt?" (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. márc. 4. 15:17
Miért pont 10 nap alatt?? esetleg lefutni a szuper marathont?? Van, amihez egy élet is kevés. De azért vagyunk emberek, hogy fel tudjuk, mert fel kell dolgozni és tudomásul kell venni a történteket! Nem csak az az egy tarka kutya van a világon!
70. Hajni80 (válaszként erre: 69. - Elégia60)
2009. ápr. 9. 19:37

Hát, a kérdésed nem egyszerű. Velem 1,5 éve történt a dolog, és a férjem lépett ki a kapcsolatból egy harmadik miatt. Ma is vele van. Igazából ahogy kimondták a válást, összeköltöztek. Tehát ha ebből indulok ki, akkor azt mondom, minden érzelem nélkül tette. Hisz 10 év volt, és ahogy mondanák az emberek, a "legszebb korban" voltunk. Ő mindent gyorsan kitörölt, mindenhonnan.

Én igazából a mai napig azt vallom, hogy ha őszintén szeretünk valakit, akkor meg kell tudnunk beszélni vele a felmerülő problémákat. Mert ha egy harmadik miatt siklik félre a kapcsolat, akkor ott már valami régóta nem jó...

Csakhát persze az ember nem érti. Miért nem szólt? Miért jobb a másik? Mi lesz most? Hogy lépjek tovább? Nem fogom túlélni. Ő volt a mindenem, az életem.. És persze túljutunk ezen is, de már soha, semmi nem lesz a régi.

2009. ápr. 9. 09:18
Köszönöm,hogy válaszoltál és igazad van amikor azt írod az idő majd megoldja ezt a kérdést.Látom nem "ma "történt veled ez a dolog,de remélem nem választottad a "B" verziót !Szerinted vannak olyan "emberek" akik ezt minden érzelem nélkül megteszik,hogy csak egyszerűen elhagyják a párjukat? Én úgy gondolom mindig egy másik miatt történik az elhagyás.Egy ismerösöm azt mondta,ha úgy lépsz ki egy kapcsolatból,hogy már van valaki más az életedben,akkor egy idő után az új kapcsolatod is hasonló lesz mint az előző.Azt hiszem nagyon igaza van ,mert akár elhagynak,akár elhagysz ,kell időt adnod magadnak,hogy értékeld önnmagad,hogy tisztán láss és tudj majd választani.
68. Hajni80 (válaszként erre: 67. - Elégia60)
2009. ápr. 7. 18:21
Sajnálom ami veled történt. És igazéból sajnálok mindenkit, aki megtalálja ezt a fórumot valamilyen formában. Mert ez azt jelenti, hogy csalódtunk, elhagytak minket..és ez fájdalmas. Már nagyon rég volt, mikor kiirtam ezt a kérdést, de meg kell hogy mondjam sokszor eszembe jutnak az akkor átélt érzések, a fájdalom, a csalódottság. És igazából valóban gyógyir az idő, és ha szerencsés az ember megtalálja azt aki mellett boldog lehet. De ezeket az időket soha nem felejti el, és sajnos néha a fájdalom az ami felszinre tör.
67. elégia60 (válaszként erre: 58. - Hajni80)
2009. ápr. 6. 22:51

Sajnos egyetértek,pedig "pasi " vagyok ,és 60, egy 44 éves nővel csodálatos 3 év ,és most 1 hónapja a szakítás mély fájdalma.Valahogy túl kell élni,újból szeretni csak utána lehet.Amiben megint benne rejlik a kockázat is.Vigyázz magadra!

Üdv. elégia60

66. elégia60 (válaszként erre: 58. - Hajni80)
2009. ápr. 6. 22:30
Szia Hajni90 ! Én "pasi vagyok azért igen furcsán is érzem magam,azért mert a pasik félnek kimondani az érzéseiket.Pedig ugyan olyan az ő fájdalmuk is amit nehéz felejteni.És ebben teljesen igazad van,hogy az emlékeink a szép és jó dolgokra koncentrálódnak.Ami talán még furcsább,hogy én 60 éves vagyok és egy 44 éves nővel 3 évig tartó minden téren csodálatos kapcsolat volt.1 hónapja szakítottunk és a fájdalomnak még nem tudom hol a mélypontja.Szerintem amig ez tart mást nem lehet szeretni!!! Én megértelek ,és vigyázz magadra.
2009. márc. 27. 08:48
Férjem van, két lányom is- de nem tőle :) Nyáron lesz 1 éve,hogy szeretem, még mindig! Reménytelenül!
2009. márc. 26. 20:46
Én 13 éves vagyok és egy hétvégén nagyon közel kerültem egy 20 éves sráchoz...Nem hiszem h még valaha látom őt mert ő kaposvári én pesti vagyok és elérhetőséget nem váltottunk:(Már most hiányzik de sokkal idősebb és mire lehene köztünk valami addigra már biztos lesz csaja...Tudom h nagyon fiatal vagyok még ehhez de egyszerűen nem tudom kiverni őt a fejemből és hiába visznek a barátnőim bárhova nem tudok ránézni más pasikra...:(Nem tudom elfelejteni...Nem tudjátok h tudnám őt kiverni a fejemből???:(
2008. szept. 24. 12:22
hmm közhely de így van: egy dolognak a vége egyben egy másik kezdete is. Elfelejteni nem lehet soha, de az iránta érzett szerelem/szeretet hamarabb el tud múlni, ha valaki segít feledni:))
62. Sirga
2008. jún. 22. 14:10

Feltűnt a múltamból egy szép szerelem. Nem hibáztathatom semmiért - hacsak azért nem, mert túl tisztességes volt! :) Egyetlen olyan pillanat sem volt, amikor úgy éreztem volna, elárult, vagy becsapott, vagy akár véletlenül is megbántott volna. Én miatta néztem be: hátha van itt egy tuti tipp! De nem találtam, így megőrzöm őt szép emlékként. Nem őt írták meg nekem, sajnos. :)

Hajni! Sajnálom, amit Veled tettek! Remélem, jön valaki, aki képes "felülírni" ezt az aljasságot, és boldogságra találsz! Fel a fejjel! :)

61. Franc22 (válaszként erre: 58. - Hajni80)
2008. máj. 11. 14:42
na ez nagyon is igaz
2008. máj. 11. 14:15
Méltatlan, mint ahogy az idő is engem igazolt... De nehéz:-( Valóban...
59. Szanka
2008. máj. 10. 23:07

Sajnos, ha beette magát a szívedbe, onnan nem tudod olyan simán kikergetni.

/Azért próbálkozni kell!/

Főleg, ha méltatlan arra, hogy ott legyen!

2008. márc. 5. 16:04
Az a baj, hogy idővel kicsit könnyebb, de néha feltűnik a múltból egy emlék, egy illat, egy szó vagy csak egy mozdulat, és újra kezdődik minden:-(
57. c6153aa748 (válaszként erre: 56. - 200a1d39d3)
2008. febr. 29. 19:41
én próbálom utálni, hogy képes legyek kiverni a fejemből. mindenért, amit el sem követett, azt is az p hibájának állitom be, hogy tudjam utálni. gyerekes, de nekem igy könnyebb.
2008. febr. 29. 18:37
Meg kell bocsátani a pasinak,így is nehéz feledni,de inkább menni fog,és könnyebben,mint haragudni rá...meg kell érteni,és főleg elfogadni,ha már nem lehet a miénk...persze tudom én,hogy mondani könnyű...
55. c6153aa748 (válaszként erre: 44. - 20eebe3d4c)
2008. febr. 29. 18:04

Sziasztok!

Ez egy nem rossz gondolat! A baj csupán annyi, hogy én is hiába próbálom igy felfogni. Ha nem jön, akinek jönnie kell, akkor addig élvezd az életet mással... de mi van akkor, ha más sem jön? :(

2008. febr. 27. 16:23
Ha valaki tudja a megoldást akkor szóljatok nekem is!!!!
2008. febr. 3. 11:20
Köszönöm a hozzám/hozzátok intézett sorokat. Mindenkinek gyors felejetést, és sok boldog pillanatot.
2008. febr. 2. 21:13

Letellt a 10 nap,még több is...

Bízom az amnéziámban és a szenilisségemben.

Felejtés megkezdve.Szurkoljatok értem csajok!

Off,...mindenkinek minden szépet a továbbiakban.

51. 20eebe3d4c (válaszként erre: 50. - Castellina)
2008. febr. 2. 21:10
Megfontolandó.
2008. febr. 2. 18:48
Egy másik pasival:)
49. 20eebe3d4c (válaszként erre: 47. - 9778ca1817)
2008. febr. 2. 18:28
Na de a versszak második része már idepasszolGondoltam Hajni majd jól kisírja mgát a verstől és megkönnyebbűl.)
48. 9778ca1817 (válaszként erre: 47. - 9778ca1817)
2008. febr. 2. 17:59
"lenne" (csak tök sötét van itt a monitor előtt)
47. 9778ca1817 (válaszként erre: 46. - 20eebe3d4c)
2008. febr. 2. 17:58
Hát bizony én ettől nem 10 nap, de 10 másodperc alatt el tudnék felejteni bárkit. Különös kitétellel a következőkre: "Csecsemő sír,de nem mozog." Elég brutál ez a vers, a szerelemhez mintha semmi köze nem enne :(((
2008. febr. 2. 17:51

És ezt is.Most pont aktuális neked.


Shana;Elhagylak


Dühöng a szél,a menny zokog.

Csecsemő sír,de nem mozog.

Elszáradt falevél hull le a porba.

Megfulladnánk ha senki sem sírna.


Mindenki fél a másiktól.

Arra gondol,Ő mit gondol?

Én egyedül ülök a szobám végében.

Hallom a lelkem megszakad éppen.


Rám nézel. S én látlak téged.

Szemeid Engem tükröznének.

De sötét az mit látok benne

S szíved mint ha felszisszenne.

2008. febr. 2. 17:48

Hoztam neked egy szép verset Hajni.

Ne szomorkodj tovább.


Kántál a vén,erejét gyűjti

Kört készít,a démont űzi.

Kezében ott van a kezdet s vég,

A mágia alkonya nem jött el még.


Más síkon jár-kel,dúdol egy dalt,

Halál szele kél,s ő táncol majd.

Hogy szívében miért nincs félelem?

A mágia mondja el s a Tűz elem:


Lángol a buja vágy s a szenvedély,

A vén álma most életre kél:

Fiatalság s örök élet

A mágia dala a végítélet.


Föld felett száll a vén-ember,

Nincs oly tett,mit ő nem mer!

Hogy szívében miért nincs félelem?

A mágia mondja el s a Lég elem:


Vihar,orkán ,vad tornádók

Ősi múltból erőt hozók.

Düh gyűlölet s mély harag,

A mágia segít,s egy sem marad!


Most pihen az agg s körülnéz,

A levegő akár az édes méz.

Hogy szívében miért nincs félelem?

A mágia mondja el,s Víz elem:


Lassú a víz és partot most.

Az élet az úr,de csak halált hoz.

Ha békét keresel,lépj az útra:

A mágia a választ majd megsúgja!


A földre száll az agg végül,

Nevet,egy pillanat, s megvénül.

Hogy szívében miért nincs félelem?

A mágia mondja el,s a Föld elem:


Születés-élet-halál a Körben

Az értelmet keresed mind e-közben!

De sosem a cél,az út a lényeg!

A mágia hite a belső lényed!


A kántálás most abb amarad.

A varázs elszáll, a Kör megszakad.

Tűz,levegő,víz és föld elem,

A mágus elsétál,nincs benne félelem.

2008. febr. 2. 13:00

A sorsnak valami más szándéka van veletek,erre gondolj.És az nem az hogy együtt éljétek le az életeteket.Lehet hogy valaki másnak nagyobb szüksége van rád és ezért elvette tőled a sors ezt a pasit most.

Gondolj erre és hogy megtaláld azt, akinehez valóban hozzáillesz és valahol vár rád.

43. 20eebe3d4c (válaszként erre: 41. - Hajni80)
2008. febr. 2. 12:58

Ne szeresd.Nem érdemli meg azt sem hogy szomorkodj miatta.



Másrészt még fiatal vagy nagyon,simán találsz pasit.Mindig csak jobb jöhet aztmondják.

2008. febr. 2. 11:58
10 nap kevés a felejtéshez.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook