Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan felejtsem el, ha mindig keres engem? fórum

Hogyan felejtsem el, ha mindig keres engem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. nov. 3. 18:05
Hogy felejtsd el? Roviden elkuldod a *csaba es kesz. Elhatarozas kerdese.
38. licsi (válaszként erre: 36. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 18:02
Azt hiszem, inkább veled van a baj. Amiket leírtál róla, azokban semmi, de semmi! jó nincs, csupa rossz dolog. Milyen rossz oldalát akarod még megismerni? :) Nem vagy képes eldobni? Nem is a tiéd, hiszen nincs köztetek semmi, csak az, hogy te szereted, ő pedig nem. :(
37. licsi (válaszként erre: 36. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 18:01
Ha komolyan mondta, akkor sokkal-sokkal rosszabb. :( Nem tudom, hány éves lehetsz, kb. 14-15-nek tippelnélek. :) Ne ragaszkodj olyasmihez, ami nincs, ha nem ismerkedsz másokkal, nem a barátaidat választod inkább időtöltésül, akkor epekedhetsz még sokáig, vagy rosszabb esetben lefekszel vele, és utána sokkal rosszabbul fogod magad érezni. Mert azt fogod hinni a csókok, érintések miatt, hogy ő is érez irántad, azután még rosszabb lesz, amikor rájössz, hogy nem. Nem megy csettintésre a felejtés, de azért sokat tehetsz, hogy tisztán láss és tovább lépj.
36. Egy_lány20 (válaszként erre: 35. - Licsi)
2013. nov. 3. 17:32
Azt nem viccből mondta hanem komolyan. Ez már annyira bonyolult nekemis de nem vagyok képes csak így eldobni őt. Őszintén mikor megismertem akkor abban reménykedtem, hogy úgyis megismerem a rossz oldalát is és majd így elfelejtem de hát még ezsem jött össze.
35. licsi (válaszként erre: 34. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 17:27
Az tűnik megalázónak, hogy ő tudja, hogy szerelmes vagy belé, de ő ezt nem viszonozza, nem akar semmit, és (szerintem) durva megjegyzésekkel viccel, hogy el akarja venni a szüzességed. Olyan, mintha pincsikutyaként játszana veled. :( Szerintem ne találkozz vele, járj el a barátaiddal szórakozni, ismerkedj és majd rájössz, mennyire más egy igazi, őszinte kapcsolat, akár barátság, akár szerelem.
34. Egy_lány20 (válaszként erre: 32. - Gyilkos Galóca)
2013. nov. 3. 17:19
Én nem érzem magalázónak nyílván külső szemmel lehet mások úgy látják és lehet nekem is úgykéne de hát eddig még nem éreztem megalázónak inkább fájdalmasnak.
33. Egy_lány20 (válaszként erre: 31. - Licsi)
2013. nov. 3. 17:18
Igazából nem tudom, őszintén szólva nem értem mert aztmondta, hogy ő nem hisz a barátságban szerinte olyan nincsen úgyhogy én se barát se barátnő semmi nem vagyok.
2013. nov. 3. 17:17
Se azt nem tudod magadra erőltetni, hogy szeress valakit, se azt, hogy elfelejtsd. Az érzéseink fölött nincs hatalmunk, de ha már tudatában vagy annak, hogy rád nézve megalázó a kapcsolat, akkor tényleg össze kéne kaparni egy kis önbecsülést.
31. licsi (válaszként erre: 30. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 17:16
Akkor ő egy havernak tekint téged?
30. Egy_lány20 (válaszként erre: 29. - Licsi)
2013. nov. 3. 17:03
Hozzájuk szoktunk menni ismerem az egész családját, van, hogy mamájához megyünk, nagyon ritkán szoktunk sétálni is.
29. licsi (válaszként erre: 28. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 17:01
Akkor ne találkozz vele, ha keres és hív. Egyáltalán minek hív, ilyenkor mit csináltok kettesben?
28. Egy_lány20 (válaszként erre: 27. - Licsi)
2013. nov. 3. 16:58
Ahogy már írtam osztálytársam nehéz lenne vele nem találkoznom.
27. licsi (válaszként erre: 25. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 16:57
Nem értelek se téged, se őt. Egy ilyen felszínes alakot biztosan nem neveznék a barátomnak, szerintem nagyon lekezel téged és élvezi, hogy oda vagy érte. Hiába reménykedsz, nem fog egyszer csak beléd szeretni. :( Nem kell elfelejteni (jön az majd magától), csak ne találkozz vele, ha keres.
26. Egy_lány20 (válaszként erre: 24. - Anonymus 25)
2013. nov. 3. 16:52
Igazából az a baj, hogy lehet segít az idő de addig semmi másra nemtudok koncentrálni és elcseszem ezt az évem és ezzel tisztában is vagyok, hogy nem jó út ez de olyan hamar elkezdek mindig reménykedni.
25. Egy_lány20 (válaszként erre: 23. - Licsi)
2013. nov. 3. 16:50
Hát mint barát bár már többször is mondta, hogy a szűzességem elakarja venni de hát azért annyira bolond nem vagyok, hogy odaadom neki magam úgy hogy utánna semmi se lenne, mert az mégjobban fájna.
24. anonymus 25 (válaszként erre: 22. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 16:48
Pontosan amíg felejtenél addig emlékezel, ahogy látom pont abban a fázisban vagy mikor hiába csinálsz akármit hiába próbálkozol akármivel nem megy, akármennyit gondolkodsz a végeredmény ő.. sokáig voltam így.. szenvedés minden nap.. de idő kell még rájön az ember arra hogy ennek nincs értelme.. és nem csak úgy hogy ezt mondom hanem úgy hogy el is hiszem elfogadom, és ennek megfelelően cselekszek...bár nem látom bele a ti kapcsolatotokba csak saját tapasztalatom tudom felhozni mert nálunk nem volt értelme az újrakezdésnek, találkozásnak.. tehát semmilyen féle kapcsolatnak! Ez az egyik véglet..
23. licsi (válaszként erre: 22. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 16:46
Akkor viszont nagyon szemét és kihasznál, még annyira sem érdekled, hogy ne akarjon megbántani. :( Bár azt nem írtad, hogy mit jelent, hogy mindig keres téged. Csak haverságból, vagy van köztetek valami?
22. Egy_lány20 (válaszként erre: 21. - Licsi)
2013. nov. 3. 16:45
Tudja, hogy én szerelemből szeretem.
21. licsi (válaszként erre: 20. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 16:44
Ha azt mondta neked, hogy szeret, de nem szerelemmel, az azt jelenti, hogy csak kedvel, mint havert és vonzónak tart. Ha te mindig ugrasz, amikor látni akar, azt hiheti (jogosan), hogy neked elég ennyi, te sem akarnál többet. Ha le akarod zárni, mondd meg neki, hogy szereted és ennél a kapcsolatnál több kellene neked. Ha normális, nem fog ezentúl ugráltatni, mert nem akar megbántani, és te is tovább tudsz lépni.
2013. nov. 3. 16:40
örülök, hogy megosztottad ezt velem hát eléggé hasonló a helyzetünk mivel nekem is osztálytársam csak annyi a különbség, hogy mi nem jártunk
19. ca8f748537 (válaszként erre: 16. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 16:40
Szerintem jól gondolod
18. andi6020 (válaszként erre: 1. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 16:36

Így sehogy.

Sőt, amíg felejteni akarsz, addig csak emlékezel.

17. Egy_lány20 (válaszként erre: 14. - Anonymus 25)
2013. nov. 3. 16:35
Sokszor próbáltam rendet rakni magamban de pont azmiatt ,hogy mindig utánna keresett nem jutottam semmire. Hiába a sok szenvedés már ideáig is úgylátszik én nem fogok ebbe belefáradni.
16. Egy_lány20 (válaszként erre: 15. - Patapucs)
2013. nov. 3. 16:34
Lehet hihetetlen lesz de mondta, hogy szeret csak nem szerelemből. Bár néha elgondolkodom azon, hogy csak azért keres mert megakar dugni.
15. patapucs (válaszként erre: 13. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 16:31
Azt mikor mondta, pld.hogy szeret, hogy Te vagy a legfontosabb, hogy érdekli a véleményed?
14. anonymus 25 (válaszként erre: 13. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 16:31
Ugyanebben a cipőben jártam két és fél évig. Mindig elhatároztam magam, hogy na most vége! Nem kerestem, nem írtam... érdekes abban a pillanatban max eltelt egy két nap már hívott már írt.. : ) ördögi kör valóban. Egy idő után bele lehet fáradni.. ha végre rájöttök arra , hogy ennek nincs értelme és nem fog működni tovább lehet lépni.. de először magadban kell rendet tenni, nekem úgy ment utána nem sokra rá érdekes új kapcsolatot is tudtam kezdeni, és újra szerelmes vagyok pedig nem akartam elhinni hogy lehetek még :)
2013. nov. 3. 16:28
Pedig tudjátok ő annyira más mint a legtöbb pasi, lehet az lenne a legjobb ha mondanám neki, hogy mondja a szemembe, hogy nem szeret mert úgy jobban felfognám mint így.
2013. nov. 3. 16:26
Az ilyen bumeráng pasikat kéretik kiegyenesíteni,és csukott szemmel-hogy azt se lásd,hová esik-jó messzire elhajítani,végleg:-)
11. patapucs (válaszként erre: 5. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 16:23

Bocs a szavaimért, de nem.fogja mondani, mert ez baromi kényelmes neki.

Úgy rángat ahogy akar, akkor vesz elő amikor kedve van, te pedig mosolyogva fogadod.

Hülye lenne nem kihasználni ezt a dolgot.

10. Egy_lány20 (válaszként erre: 7. - Sunshine girl)
2013. nov. 3. 16:22
A tetszés meg a szeretés között nagyon nagy különbség van.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook