Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan fejeznéd ki ezt szebben? fórum

Hogyan fejeznéd ki ezt szebben? (beszélgetős fórum)


19. c8ec504c40 (válaszként erre: 1. - Csipmanzka)
2012. dec. 9. 19:54
"Kérlek szépen, ne erőltesd. Én ezt most nem szeretném. Esetleg..." - és javasolsz valami kompromisszumot, vagy nem. Fő az egyenes beszéd és a határozottság a metakommunikációdban is, hogy tudja, mi az ábra. Szerintem.
2012. dec. 8. 18:49
Szerintem ha igazán közel állsz ahoz akit nem szeretnél megbántani biztosan megérti hogy NEM remélem sikerrel jársz
17. gizus58 (válaszként erre: 1. - Csipmanzka)
2012. dec. 8. 18:21
köszönöm,hogy figyelmeztetsz,de most nem aktuális, pillanatnyilag, nem szeretnénk ezt.
2012. dec. 8. 18:08
esetleg elmagyarázhatnád neki, hogy miért nem működőképes az, amit ő mond. Kegyes hazugság is megengedett!
2012. dec. 8. 17:29

Acuko!!

Te nyertel.

De timycat otlete se rossz! ;)

14. acuko
2012. dec. 8. 13:44
Esetleg anyós akiről szó van??
13. timycat (válaszként erre: 12. - Csipmanzka)
2012. dec. 8. 13:06
Csak nem eladni akar valamit? :D Mert az a fajta lekaparhatatlan :S egyszerűen kerülni kell őket, telefont fel nem venni, ha jönnek nem beengedni
2012. dec. 8. 13:04

Tenyleg jo lenne belole egy. De most nem lapozom fel, hogy talaljak egy odaillot :)


vykczy: koszi szepen. Sajnos nem programrol van szo. Amikor arrol volt, elmondtam, hogy mas a terv. De ezt sokaig nem lehet csinalni.


Egyszeruen csak annyit akarok, hogy tudja: eroszakos es hagyjon beken a kerdezgetessel.

11. 298b15dfdd (válaszként erre: 8. - 5bcf1b7c01)
2012. dec. 8. 13:02
:D
10. vykczy
2012. dec. 8. 12:49

Mond azt, hogy már más van beterveze és megígérve, amin nem tudtok változtatni. Vagy már másnak ígéretet tettettek erre meg arra, és ismer téged, hogy nem szeretsz a szádból segget csinálni, lemondani a dolgokat, akármi is legyen az. :)

Én is szoktam időnként olyat, hogy msára fogom, mert nem akarom megbántani, hogy mi már mást terveztünk. :)

9. 9ec59d8582 (válaszként erre: 7. - Csipmanzka)
2012. dec. 8. 12:46
Gondoltam, hogy a "majd szólok" nem véletlenül került elő a szertárból.
2012. dec. 8. 12:43
Jókai vagy Faludi stílusban? :D
2012. dec. 8. 12:43

Koszi mindenkinek. Rendesek vagytok.


Miocska elso mondata tetszik. A tobbi is, csak egy idosebb embernek nem mondhatom igy ::)

Szoval allandoan mondja, hogy mikor ez, meg mikor az. En meg hiaba mondtam, hogy NEM, nem hallotta soga.

Utana jottem elo az uj taktikaval, a "Majd szolok"-kal.

Es mivel nem szolok, megint nyomja, en meg mondom, hogy "Majd szolok".

Valasz: De sosem szolsz!

Azert nem szolok, mert nem akarom, o meg nem erti meg.

2012. dec. 8. 12:35

Nem megbántani akarlak, de kérlek értsd meg, én ezt nem akarom.Ez nekem nem fekszik, nem tetszik. Azzal, hogy folyton ezzel jössz, csak még jobban rontasz a helyzeten. Ismersz, nem hagyom magam késnyszeríteni.

Amúgy, ha az a típus mindenképpen megbántódik, mondjad azt bárhogyan. Magától a ténytől, hogy nem az van, amit ő akar. A legegyszerűbb az lenne, ha kereken megmondanád, hogy nem akarodés hagynád duzzogni. Majd lenyugodna előbb utóbb.

5. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Csipmanzka)
2012. dec. 8. 12:34

NEM.

Simán kedvesen NEM,tudni kell nemet mondani,és nem kell magyarázkodni sem....ennyi

4. 9ec59d8582 (válaszként erre: 3. - 9ec59d8582)
2012. dec. 8. 12:33
Vagy nem, de az az ő baja.
3. 9ec59d8582 (válaszként erre: 1. - Csipmanzka)
2012. dec. 8. 12:32
Szerintem jó az, ha "majd szólunk". Ha ő nem tiszteli, hogy te mit akarsz, akkor te is megengedheted magadnak, hogy hitegeted. Majd feladja.
2. spinneli (válaszként erre: 1. - Csipmanzka)
2012. dec. 8. 12:31

Mondj alternatívát, hogy mi az amit a javaslata helyett akarsz csinálni, és, hogy mi ennek az oka.

Szép logikusan.

:)

2012. dec. 8. 12:30

Sziasztok!


Elegge fel vagyok huzva, ilyenkor nem tudok tisztan gondolkodni. A segitsegeteket kernem, mint kivulallok.


Meg szeretnem valakinek mondani a kovetkezot, akit nem banthatok meg:

Eroszakos vagy, es azzal, hogy nyomod a temat, csak az ellenkezojet ered el.

(valojaban egyaltalan nem akarom azt, amit o akar, de szepen nem erti meg. pl. a "majd szolunk, azt jelenti, hogy ha akarok valamit, majd szolunk, de oszinten egyaltalan nem akarom azt, amit o)


Koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook