Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan értessem meg a főnökömmel? fórum

Hogyan értessem meg a főnökömmel? (beszélgetős fórum)

20. e31f48b5f6 (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2011. szept. 29. 17:17
Azt írta élete értelme a sport. Hát szerintem tök jó , hogy van olyan dolog amiért ennyire lelkesedik és ez többet ér, mint egy huszonx évesen 2 műszakban végzett 6 órás meló, ami feltehetően nem agysebészet, tehát pótolható.
2011. szept. 29. 16:33

Na ja. Minden munkanélkülihez naponta többször csöngetnek be jobbnál jobb állásajánlattal.

Jó, hogy te megteheted, hogy megsértődsz, és nem mész be többet dolgozni. A legtöbb ember örül, hogy állása van.

Ha van is más, ami jobb, előbb meg kellene találni, és nem lukra kilépni.

2011. szept. 29. 16:29
A főnököd egy szemét köcsög és én többet nem mennék be dolgozni. Találsz mást!
2011. szept. 29. 13:38
Én megértem, hogy ez fontos számodra. De azért ez nem így működik, hogy csúnya, rossz főnök... Megteheti, hogy ne engedjen el, más kérdés, hogy ez neked rosszul esik. Az életben vannak szabályok. Van szabadság, amit te másra vettél ki. Lehet, hogy a főnöknek is fontos ez a nap, mert nem tud mást berángatni már helyetted.
2011. szept. 29. 12:24
Nálunk ilyenkor szoktak az emberkék "lebetegedni"! :)
15. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. szept. 29. 11:52

Elég köcsög a főnököd, se sajnos ezt megteheti.

Nem tudsz valakivel cserélni? Bár gondolom ezt sem nézné jó szemmel....

2011. szept. 29. 09:25

Nem vagyok megelégedve magammal, önbizalomhiányban szenvedek, mindig is utáltam azt, ami vagyok, egy hely volt, ahol ennek az ellentéte vagyok, az pedig a pálya. Ott érzem magam fontosnak, hogy igenis van miért élnem. egy szomorúbb napon a sport tart életben. Lehet, hogy tök hülyén hangzik, de így van. Ha nincs az életemben sport, meghülyülök, belebetegszem.

Hívom a főnököm.

2011. szept. 29. 09:19

Beszéltem az edzőmmel, mondta, hogy próbáljam meg még egyszer, beszéljek a főnökömmel.

Én végigbőgtem a telefonhívást, meg most is kivagyok. Be van dagadva a szemem, vörösek, ha látna a főnök, kiröhögne, hogy ilyen miatt sírok, miközben nekem ez az életem.

Nem mondom, milyen jó vagyok, de ott vagyok a kezdősorban, mindig számítanak rám, és sokat hozzáteszek az eredményért mindig, 12 éve játszom, benne vagyok, aki nem tudja milyen ez, fel sem fogja mit jelent nekem.

Így, ahogy most kinézek és ahogy érzem magam, dolgozni sem lehet, egyszerűen szörnyű.

12. pteri
2011. szept. 29. 08:57

Olyan vagy, mint Apukám. Neki is a foci a legfontosabb. Most nyugdíjas, de máig is emlegeti, hogy egyszer ilyen választás elé állította a főnök, és ő a munkát választotta. Nem bánta meg, mert így nyugdíjazásig egy munkahelyen dolgozhatott, és a következő 30 évben még sok meccsen játszhatott, de azért még mindig morog a főnökre, aki lehet már nem is él.

Az edzőt bevonni tényleg gyerekes dolog.

Szerintem, ha neked fontosabb a sport , mint a munka, akkor menj olyan helyre dolgozni, ahol ezt tolerálják. Mert ez folyamatos probléma forrás lesz.

2011. szept. 29. 08:42
Ja, én nem uszítanám rá az edzőt. Az olyan szagú, mint mikor a gyerek beküldi az anyukáját a tanárnénihez, hogy most miért nem játszhatott az udvaron a gyerek...
2011. szept. 29. 08:41
Az a verzió nem működik, hogy keresel egy kollégát, megbeszéled vele, hogy elcserélitek a műszakotokat és így ketten álltok a főnök elé, hogy cserélnétek? Akkor a főnöknek ebből nem lenne semmi fejfájása, nem kellene embert találni helyetted.
2011. szept. 29. 08:40
talan meg mondhatnad neki,hogy szamodra a munka,es a megelhetesed a legfontosabb,ez alap,de a hobbid is nagyon sokban szamit neked ahhoz,hogy boldog,kiegyensulyozott,teljes legyen az eleted.Ha boldog vagy,es elegedett,a munka is jobb kedvel fog menni!!!!nem lehet ennyire ellenseges ez a fonok,csak meg kene talalni neki a gyenge pontjat
2011. szept. 29. 08:39

Sajnálom hogy ilyen értetlen a főnököd, pedig megérthetné, úgyis mindig azt szajkózzák, hogy a mozgás nagyon fontos, még munkahelyen is...és ráadásként te dolgoznál is, csak más időpontban...

borzalom, azt kell hogy mondjam.

Szerintem az edződ beszélhetne vele, ha azt nem érti meg, akkor egy szívtelen d...

2011. szept. 29. 08:38

A munkáltatónak, ill. a főnöködnek lehetne belátása, hogy neked ez a meccs mennyire fontos mondd meg neki jöjjön el ő is tudom kellemetlen, de

legalább meglátja milyen is az talán biztosan játszol? Igen eléggé nehéz helyzet, de remélem az edződ kitalál valami okosat. Drukkolok, sikerüljön

megoldást találni. Üdv.Ágnes

6. B.Marcell (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. szept. 29. 08:37
remelem megoldodik a problemad,es eltudsz menni a meccsedre,en szoritok neked!Szamomra kicsit gyerekesnek tunne,ha a fobball edzomet kuldenem a fonokomhoz,es biztosan nem nezne ram utana jo szemmel,ezt hagyd ki inkabb!!!Ervelj azzal,hogy neki az o hobbijaval,talan ugy belatobb lesz,es azzal,h nem minden nap van ilyen
2011. szept. 29. 08:35
Tisztában vagyok vele, hogy egy munkahely, és itt nincs az, hogy most ekkor, meg ekkor ne dolgozzak már, de könyörgöm, belehalna, hogyha kicsit módosítana a beosztásban? Délután 17:00-től dolgoznék 21:00-ig. Miért nem lehetne azt, hogy előbb bemegyek, és mondjuk 16:00-ig dolgozzak? Most az egyszer!!!
2011. szept. 29. 08:34
Nincsen, a főnököm kiadta az összeset, amit muszáj voltam kihasználni.
2011. szept. 29. 08:33
A főnököm, hogyha tudná, hogy mit okozott nekem és a szüleimnek ezzel, hogy nem képes elengedni..
2011. szept. 29. 08:33
Már nincs egy nap szabadságod sem?
2011. szept. 29. 08:31

Valamelyik nap már volt ilyen kérdésem, de most más miatt teszem fel újra.

Egy nagyon fontos bajnoki meccs előtt állok, amire holnap kerül sor, és én nem tudok menni, mert dolgozom. Próbáltam a főnököm meggyőzni, hogy ez nekem mennyire fontos lenne most, mennyire szeretem, ez számomra egy narkó, de nem értette meg. Választás elé állított, hogy a sportot vagy a munkát választom. Pénz vagy a szórakozás.

Sosem avatkoztam még bele a beosztásba, ez lett volna az egyedüli, de nem enged.

Az edzőm, ha megtudja, ki fog akadni, nagyon számít rám.

Szerintetek mondjam az edzőmnek, hogy beszéljen a főnökömmel, hogy eltudjak menni a meccsre? Nem néz majd rám rossz szemmel, hogy "ráuszítom" az edzőmet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook