Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan érhetem el, hogy egyre rövidebb idő alatt fussam a 3 km-t? fórum

Hogyan érhetem el, hogy egyre rövidebb idő alatt fussam a 3 km-t? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
4. Biborcsiga (válaszként erre: 3. - Adrimou)
2010. szept. 14. 23:35

Akkor úgy tegyek, ahogy ma?


Ma futottam a pályán 3 km-t. Ezután a pálya rövidebb szélén, ami 60 m vagy mennyi sprinteltem. Úgy végeztem, hogy a túl oldalára kocogtam, onnan sprint vissza, ezt felváltva oda-vissza 4-szer.

2010. szept. 14. 23:33

gyorsító edzések :-)


egy bizonyos távot ossz fel magadban, 100 méter nagyon-nagyon gyorsan, majd éppen nem séta, futó mozgás de nagyon lassú. ezt váltogatni addig, amíg véget nem ér a táv. nincs megállás :-) ezt fartlek edzésnek hívják és elég hatékony. ezek mellett mehet néha a hosszabb egyenletes futás és figyelj a bemelegítésre!

2010. szept. 14. 23:33
Kérlek Titeket, csak olyan személy írjon, aki ért hozzá vagy tapasztalatból beszél.
2010. szept. 14. 23:29

Felvételi miatt 8 perc alatt akarom futni a 3 km-t. Hogyan érhetem el? Próbálok gyorsabb lenni, de nem bírom, kifulladok.


Most kezdtem edzeni, 2 hónapom van rá. Jelenleg a 2 km-t futom 12 perc alatt, ez szörnyű.


Valaki tud ebben tanácsot adni? Próbálok sprinteket bevinni, attól gyorsabb leszek?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook