Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan érezzem jól magam? fórum

Hogyan érezzem jól magam? (beszélgetős fórum)


2021. okt. 28. 18:00
Minden rendben van vele, hétvégén mindig együtt vagyunk, gyakran hétköznap is esténként. Törődik velem, ismer a családja.
12. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
2021. okt. 28. 17:41
... nem okoz gondot tovább...
11. Napsugár8 (válaszként erre: 10. - Libikóka)
2021. okt. 28. 17:40
Arra írtam, hogy lépjen kissé hátrább, és figyelje meg jobban a férfit, nem biztos, hogy ragyogó, mint ahogyan első látásra tűnik. Amikor már kicsit higgadtabban nézzük azt a másikat, és meglátjuk az álarc mögött a valóságot, rögtön kezdjük másként érezni magunkat és nem okoz tovább másra is koncentrálni.
10. libikóka (válaszként erre: 9. - Napsugár8)
2021. okt. 28. 16:26
Persze.FI viszont abban kért segítséget hogy hogy foglalja le magát hogy (feltételezem)ne szálljon el vele a ló,,ne legyen nyomulós.
9. Napsugár8 (válaszként erre: 8. - Libikóka)
2021. okt. 28. 16:21
Egyetértek. De (emlékszem) anno velem is, gondolom mással is előfordult már, hogy az ismeretség elején már többet képzeltem, képzeltünk bele a dologba, mint az a másik valójában gondolt, akart. Bizony nagyon nagy volt a csattanás. Jobb lenne egy kicsit tisztábban látni, de a kapcsolat szorosságáról semmit nem írt. Csak a saját érzelmeiről, ezért nem tudunk igazán hasznos tanácsot adni.
8. libikóka (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2021. okt. 28. 16:01

Sok fórumon csak később kutyorodnak ki a dolgok,,,vallomások.


Azért képzeljük el hogy van normális kapcsolat is,,,ne zúzzuk be az ilyet.

7. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Pici1978)
2021. okt. 28. 16:00
Amíg nem látod tisztán, valójában hogyan is álltok egymással, nem fogsz tudni megnyugodni, nem fogod tudni a megfelelő helyre rakni a dolgokat. A helyedben addig én sem érezném jól magam. Ha minden a helyére kerül, tisztán látsz, majd akkor megnyugszol és sokkal jobban fogod magad érezni.
6. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Pici1978)
2021. okt. 28. 15:57

Írnál egy kicsit többet, miből is áll ez a "jól alakuló párkapcsolat"?

Nem lehet esetleg, hogy te egy új ismeretségbe többet képzelsz bele, mint ami valójában van?


Még mielőtt nagyot csalódnál, kezdd el figyelni, meglehet, hogy te nem vagy számára több, mint egy új ismerős, akivel kellemes eltölteni pár órát, de részéről semmi több? Meglehet esetleg, hogy van neki komoly kapcsolata, és te csak olyan "féltékennyé tesz veled" valaki mást... hasonlók?

Nem akarok hangulatromboló lenni, de ha 2 hónap alatt egyetlen 1x sem akart ágyba vinni (pedig te boldogan mennél), akkor valami, valaki más van a háttérben. Egy kicsit vissza húzódnék és jobban figyelnék, miért nem lép gyorsabban előre.

Semmit nem írsz arról, hogy az elmúlt 2 hónap alatt milyen szoros lett a kapcsolatotok, kívülálló is olyannak látja (ha már minket kérdezel), vagy csak te képzelsz bele többet, mint ami valójában van.

2021. okt. 28. 13:30
Hogy érezd jól magad? Ehhez előbb rosszul kell magad érezni. Másképp hogy lesz meg a viszonyítási alap, nem? :)
4. 9370250d08 (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2021. okt. 28. 11:07

En is igy latom.


Mondjuk 2 honap sztem nem sok semmi; de ez csak az en velemenyem.

Szervezd a szokasos hetkoznapi dolgaid; figyelj a munkadra, sportolj; fozz; baratkozz; programozz a csaladdal. Jo; hogy jol erzed magad; ezt hasznald jol. Ettol nem all meg a vilag, meg ha igy is erzed. 😀

2021. okt. 28. 08:39

Két dolgot is kérdeztél:


Előremenetel: Kérdés, hogy a párod is ilyen különösen jónak érzi-e a kapcsolatot, hogy továbbmenne ( a jelek szerint ő nem akar minden percben hívni?). Ha nem, akkor pláne ne siesd el a dolgot.


Miként ne ekörül forogjon a világ: sportolj, kösd le magad, hobbikat űzz, csinálj meg olyan dolgokat amiket régóta halogatsz, szanálj, rakj rendet stb.

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Pici1978)
2021. okt. 28. 08:23
Szerelmes vagy:))Ilyenkor ekörül forog a világ:))Ennek az érzésnek az energiáit tedd bele a dolgaidba,,használd fel amikor nem vagytok együtt,,,így más téren is profitálsz belőle.
2021. okt. 28. 08:19
Van egy jól alakuló párkapcsolatom 2 hónapja. Minden jól alakul, de én már mennék előre. Tudom, hogy nem szabad siettetni semmit. De minden gondolatom e körül forog, minden percben várom hogy írjon, hogy hívjon. Nem szeretném elrontani. Tudom, hogy magammal kellene foglalkozni, de mit tegyek, hogy ne e körül forogjon a világ.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook