Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan éreztessem a párommal, mindenben számíthat rám? fórum

Hogyan éreztessem a párommal, mindenben számíthat rám? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 9. 14:55

Ki tud ebben okos lenni? A régi beidegződések nagyon mélyen bennünk vannak, az egyik ilyen, hogy a férfi tartja el a családot.

Beszélgetni kell sokat, hogy az ilyen helyzeteket valóban meg is tudják emészteni, el tudják fogadni.

És egy nőtől ez sokkal-sokkal több türelmet igényel. Kívánok neked ebből is és erőből is sokat.

2010. aug. 9. 14:47

Tudom, hogy figyelnem kell rá, és igyekszem, csak nehéz.

Ha kitalálok valamit, és sikerül elterelnem a figyelmét, akkor látom rajta, egy kicsit megkönnyebbül. Jobb szót nem tudok erre mondani.

Aztán pár nap múlva ugyanúgy visszazuhan.

Tudom, amíg nem ér véget ez az egész, nem tudok rajta változtatni, ahogy az sem megoldás, hogy nem foglalkozunk a dologgal.


Én inkább olyan ötleteket várnék, amivel tudom éreztetni vele, hogy mellette vagyok, és számíthat rám.


A forró fürdő jó ötlet :)

2010. aug. 9. 14:36

Nálam az előző barátommal volt így. Ha neki nem volt munkája, én dolgoztam, és volt hogy nekem nem volt, akkor meg ő. Ez így normális és korrekt...


Igazából a legrosszabb az instabilitás. Amikor nem tudni se ezt, se azt. Én is utálnám, és rossz lenne a kedvem. Nyilván nem a Te hibád, hogy ha morcos, vagy türelmetlen. Át kell vészelni.


Iktass be mára egy jó forró fürdőt, sárga kacsával [ :) ], és persze egy jó masszázzsal. Lazítsd el, hogy érezze magát Veled...


Én ezt tenném. Amúgy meg így látatlanban nagyon nehéz használhatót kitalálni.

2010. aug. 9. 14:31

Ez nagyon szomorú..))


De álljatok pozitívan eygmáshoz,mert pont az szakít el a másiktól,ha nagy a feszültség köztetek..még van állása akkor ne idegeskedjen feleslegesen,persze érthető a dolog,de sokat segíthet a pozitív szemlélet,hiába mondjuk,hogy jjaaaaj elveszthetem az állásom...tényleg elvesztheti,de jövőidőben nem most előre ne fesse az ördögöt a falra!!!


Nem szabad!!!


Biztos talál munkát,ha mégis megtörténne a baj..))


Depibe ne engedd zuhanni..))


Az sem baj,ha arra az időre te tartanád el..akkor mivan?? Semmi,egy kapcsolatban összekell tartani..))


Bocsi,ha hosszú és keményre sikerült,nem megbántás

a szándék..)))


Szóval így segíthetsz neki...

2010. aug. 9. 14:14
szerintem*
3. 25eed67283 (válaszként erre: 1. - Cincinke)
2010. aug. 9. 14:13
A férfiak büszkék voltak mindig is és most is azok. Nem nézik jó szemmel, ha a párjuk tartja el. Na meg lássuk be. A mai világba csak az talál munkát, akinek van protekciója vagy 1 millió szakmája. Én is és szerinte te is félnél a helyébe.
2. sugarka (válaszként erre: 1. - Cincinke)
2010. aug. 9. 14:11
te ismered őt, mi hogyan tudnánk neked segiteni?
2010. aug. 9. 14:10

A párom munkahelyén folyamatos leépítés van hetek óta. Párom szinte állandóan feszült, ideges, és otthon sem tud „kikapcsolni” rendesen.

Nem tudom, mennyire van veszélyben az állása, még ő sem tudja.

Az érzéseiről nem nagyon beszél, csak annyit mondott, fél nagyon, és rossz a légkör, mert több olyan kollégája is van, akinek a válság miatt felmondtak, és most a felmondási idejüket töltik.

Hogyan tudnék segíteni neki? Azt hiába hajtogatom, szeretem, és akkor is szeretem, ha esetleg munkanélküli lesz, mert nem nagyon segít rajta. Többször mondta, számára égő lenne, ha én tartanám el, pedig nekem nem. És egyébként is tudom, olyan, aki a jég hegyén is megélne.

Próbálom felvidítani, és bár nem kiabál, nem morog, mégis látom a szemén, hogy nagyon fél.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook