Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan élsz/étkezel a 90 napos diéta után? (Akik már befejezték, mindenki ide!) fórum

Hogyan élsz/étkezel a 90 napos diéta után? (Akik már befejezték, mindenki ide!) (beszélgetős fórum)


18. Dorkinc (válaszként erre: 9. - Nívea)
2009. okt. 18. 11:39
úúúú ne, én mindenképp meg akarom tartani a súlyomat. miket ettél miután abbahagytad a diétát??
17. Nívea (válaszként erre: 16. - Klárcsi)
2009. júl. 2. 19:23
Én mennék, de sajnos a munka miatt nem tudnám betartani az étrendet :((( Pedig nekem ez a diéta nagyon bejött.Azért sok sikert hozzá!
2009. jún. 28. 22:42
júliusban el akarom újra kezdeni, nem jön vki? Kihagytam 3 hónapot, de most, hogy ennyi gyümölcs meg zőldség van, érdemes lennne neki ugrani!
15. Nívea (válaszként erre: 14. - Lindakk)
2009. márc. 8. 16:42
A párom folytatta, de nem használt.Egy dekát sem fogyott már tőle. Én abbahagytam, de nem tartottam be a 90 napos gyümölcsreggelit, de nem hízok vissza.
2009. márc. 6. 23:41

sziasztok!

én kicsit kétségbe vagyok esve.. nem szeretném abbahagyni.. van olyan aki folytatta 90 nap után???

köszi

13. Sztacs (válaszként erre: 11. - 6194d1fc5d)
2009. jan. 31. 19:38

zöldségnapon eszek rizst, mégpedig reszelt sárgarépával és mazsolával kis leveskocka bele. hakész apróra vágott diót szórok rá és isteni!

Gombát tésztanapon a pizzán fogyasztom maximum.

12. Nívea (válaszként erre: 11. - 6194d1fc5d)
2009. jan. 17. 11:35

Nem hozzám szólt a kérdésed, de elmondom, hogy én hogyan csináltam. A gombát a gyümölcs nap kivételével bármelyik napon megeheted(na meg a víznapon sem szabad), mert semleges. Nem a fehérjékhez sorolja, hiába az. Nehezen emészthető és azért(vagy valami ilyesmi). Ugyanúgy a hagyma is.

A rizs és a krumpli az lehet keményítő és szénhidrát is, csak neked kell eldöntened, hogy hova sorolod. Én a krumplit a keményítőre tettem, a rizst meg sehova, mert nem szeretem. De ha első héten szénhidrát napon etted a riszt, akkor végig azon egyed. De te döntesz, hogy hova sorolod.

Én most kezdtem el 5-én újra a diétát. Az előzőnél 11 kg-ot adtam le, most már kicsit lazábban eszem(lecsúszott a héten egy-egy cukor nem szénhidrát napon), de már most leadtam az, amit visszaszedtem. Már most 1 kilóval kevesebb vagyok, mint amikor abbahagytam. Szóval összesen 12 kg ment le. De még hol van a vége?! :D

Sok sikert és kitartást! Ha kérdésed van, akkor írj nyugodtan akár privire is!

11. 6194d1fc5d (válaszként erre: 10. - Sztacs)
2009. jan. 11. 14:52
szia! Azt mondd meg nekem légyszíves, hogy a rizst és gombát hávó soroljam. mert a gomba fehérje, a risz keményítő, mégis szerepel mindkettő a CH napon??? Ez kicsit zavaró.. Te mikor etted őket???
10. Sztacs
2009. jan. 7. 18:35
Mindig január elejétől csinálom a 90 naposat, de eddig úgy kb. 60 nap volt a legtöbb/2007 jan./. 12 kg-ot fogytam. Tavaly nem is fogyiztam, mert nem kellett. 2007 óta folyamatosan heti 3 órát tornáztam, úgy tavaly júliusig. Olyan 4-5 kg plusszom van most. De én akkor és annyit eszem amikor és amennyit akarok. Nem vagyok hajlandó egy életen át figyelgetni és számolni. Megint tornázom és most megint fogyizom is, de leginkább a lányom végett, hogy neki is legyen kedve. Neki 9kg-tól kellene megszabadulni. De ettől jobbat én még nem találtam. Nem éhezem, mindent megehetek, csak nem össze-vissza. Ha végeztem egy darabig még gyümi a reggeli, de utána bármi /lecsó, szalonna stb./
2009. jan. 3. 09:51
Hát vége a diétának egy hete. Azóta szedtem fel majdnem 3 kilót. Újra fogom kezdeni a diétát hétfőn. Remélem lefogyok még 10 kilót. Más taktikát kell majd bevetnem, ha vége a diétának.
8. 2104cc91e8 (válaszként erre: 7. - Nívea)
2008. dec. 14. 12:23

Én azt gondolom, hogy azután nem fogok állandóan KÚRÁZNI!!! Tehát kialakítok Magamnak egy saját életmódot, étrendet és NEM MÁSOK elgondolásaihoz fogok igazodni! Tudom, hogy mit rontottam el, ezért így az életem végefelé azt is kell tudnom, hogy hogyan javítsam ki! Egy pár dolgot teljesen megváltoztatok, pl.: nem eszem este 6 után, nem eszem húst+krumplit v. rizst (de ha mégis akkor egy évben egyszer), az alapok maradnak! Ha a levesből épp a húst kívánom akkor tésztát nem eszem hozzá és fordítva, ha a tésztát kívánom akkor húst nem eszem! Pl. a súlykontroll c. könyvből is megtanulhattuk a szétválasztást: reggel-délig: gyümi, délben: tésztaféle, este: saláta v. zöldség hússal. Ebben minden benne van!

Én így gondolom a továbbiakat :) :) Sok sikert Mindenkinek!

7. Nívea (válaszként erre: 6. - Nívea)
2008. dec. 14. 11:57

amigy= amíg :)

És még annyit, hogyha elkezdeném 2 hét múlva a norbit, akkor meg félek, hogy ennek a rovására megy az, ha nem eszek 90 napig gyümit reggelire.

:S:S:S Nem tudom mitévő legyek :(

A párom a múgy 13 kilót adott le. És látványosan. De rajtam is látszik! :)

2008. dec. 14. 11:54

Köszi a válaszokat! :) Én már 8 kiló körül adtam le ezzel a diétával. De szerintem több is lement volna, ha többet tornázok. A két hónap alatt hébe-hóba tornázgattam(de csak duci tréninget, mert nem erőltet meg). Remélem még a 2 hétben, ha belehuzok a mozgással, lemegy 3-5 kiló.

Én is igy gondoltam, hogy nem szabad visszatérni teljesen a régi életmódomhoz, bár én a norbi-módszert gondoltam a továbbiakban. Az kevésbbé tünik drasztikusnak. Mit gondoltok? Jó ötlet? Még a 90 nap gyümit végigcsinálom. Azalatt hogy egyek? szétválasztva? Vagy inkább kezdjem el egyből a update-t? Mert félek, h amigy eszem a reggeli gyümit, addig a régi módszerrel(bármit bármivel) visszaszedem a kilókat. Ha meg továbbra is szétválasztok, akkor ezután egy ujabb 90 napot kezdenék el. Akkor sosincs vége.

Mit a véleményetek? Hogyan tovább?

2008. dec. 14. 10:27

Szia!


10 kg-ot fogytam ezzel a diétával, aztán u.úgy étkeztem, mint diéta előtt (nem gyümit ettem délelőtt). 1 év telt el azóta, +4 kg jött vissza, de ez szeptember óta történt, mert sajnos zabálok, mint az á... Nem örülök neki, ezért tervezem, hogy januárban ismét elkezdem, és azért ezt a diétát, mert nekem ez vált be a legjobban.

2008. dec. 14. 09:03

Nekem egy kolleganőm csinálta meg,és két hete hagyta abba ő is.11kg ment le róla.Rólatok?

Délig azóta is gyümölcsöt eszik,és betartja,hogy nem eszik szénhidrátot fehérjével,stb.Ő úgy mondta három hónapig ezt kell taratni.Utána állítólag ,ha nem engeded el magad akkor marad a súly .Azt is mondta,hogy nem is kíván annyit enni.Ti ezzel hogy vagytok?Vagy inkább kiéhezettek vagytok?Érdekel engem is ,mert nekem is fogyni kellene.

3. 2104cc91e8 (válaszként erre: 2. - Nívea)
2008. dec. 14. 08:59

Szia!

Én egyszer már végigcsináltam a 90 napost, aztán visszatértem a régi étkezési módhoz(hús+krumpli és vajaskenyér+kenőmájas reggeli) és pontosan 90 nap múlva annyi kg. voltam mint amikor elkezdtem!!

Most csinálom másodszor (63. napnál tartok) és egyre nehezebben megy le :( Szerintem nem szabad visszatérni a régi életmódhoz! Mindenképpen szükséges a változtatás, hisz, nem ok nélkül lettünk túlsúlyosak! Én igyekezni fogok, ha nem is ilyen drasztikusan, de módosítani az étkezésemen! Én is kérem Mások tapasztalatait ezügyben, melyet előre is köszönök! Üdv: Fiti

2008. dec. 14. 08:46

Mához 2 hétre befejezzük a párommal a 90 napos diétát. Szeretném, ha megírnátok tapasztalataitokat, hogy milyen az élet a diéta után! Másképpen lehet étkezni? Ha letelik a 90 nap csak gyümölcs a reggeli, ezután hogyan étkeztek? Sőt ezalatt is?

Ezután is figyelitek, hogy mit esztek mivel, agy már (pl.)lehet húst enni krumplival?

Visszahíztatok? Vagy megtartottátok a súlyotokat? És hogyan sikerült megtartani? Miért híztatok vissza?

Nagyon érdekelne! Előre is köszi a válaszokat!

2008. dec. 14. 08:43
Hogyan élsz/étkezel a 90 napos diéta után? (Akik már befejezték, mindenki ide!!)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook