Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan élnél túl egy ilyen helyzetet? fórum

Hogyan élnél túl egy ilyen helyzetet? (beszélgetős fórum)


1 2
58. Érdekes73 (válaszként erre: 57. - Guruljka)
2019. ápr. 5. 22:10
Szerintem ez nem a korrektség miatt volt egyszerűen nem tolt bele több felesleges energiát abba amibe már nem érdemes...Próbálkozott inkább másnál.
57. Guruljka (válaszként erre: 56. - Érdekes73)
2019. ápr. 5. 22:07

Igen. Kicsit aztán próbálta játszani a csalódottat, talán az is volt... de akkor meg realitásérzéke nincs.

Ezzel együtt velem korrektül viselkedett, kérésemnek megfelelően nem írt és nem hívott többet, azaz nem zaklatott.

56. Érdekes73 (válaszként erre: 28. - Guruljka)
2019. ápr. 5. 22:03
komoly ember, komoly problémák :D
55. andi6020 (válaszként erre: 47. - Oneman)
2019. ápr. 5. 17:46
Nincs gond, az ilyen embereknek nyitott házasságban kell élni. Nem megcsalni. Vagy nem kell házasodni.
54. Guruljka (válaszként erre: 53. - MenoPause)
2019. ápr. 5. 14:59

Miért? Eddig azt hitte, egyedi darab és ő találta fel a szakítást?

Persze olvashat bármit, ami tetszik, de nem tudom, mitől lesz jobb azáltal.

53. MenoPause (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2019. ápr. 5. 13:27
Hát.. szerintem meg, pont, ha valakinek ismerősek lehetnek ezek az érzések, az az, aki épp fordulópontot él meg az életében... vagy előtte van, vagy túl van rajta, vagy épp benne van. Miért ne lehetne mások történetéből a saját magunkéra is rálátni picit, felismerni a saját érzéseinket is benne, rájönni, hogy nem vagyunk egyedül?
52. Bözsi néni (válaszként erre: 51. - Bözsi néni)
2019. ápr. 5. 13:27
Mármint nyilván ha a szembejövő is akarja :-)
51. Bözsi néni (válaszként erre: 47. - Oneman)
2019. ápr. 5. 13:26

Aki bárki mással is szeretne dugni, az maradjon független, ne alapítson családot.


Akkor aztán dughat orrba-szájba bárkivel, aki szembe jön :-D

50. lapbarna (válaszként erre: 49. - Oneman)
2019. ápr. 5. 13:19

Azt nem értem, hogy kit és főleg miért akarsz meggyőzni arról, hogy menjen félre. Senkinek sem tartottak fegyvert a fejéhez, hogy elkötelezze magát egy férfi vagy nő mellett. Elkötelezettség. Mindenkinek mást jelent.

Gondolom, most folytatod az egyébként parttalan vitát arról, miért is jó az, ha a hűséget, mint olyat elfelejtjük.

Keress olyan fórumot, ahol tapsolnak neked, és attól valószínűleg jobban fogod magad érezni!

Engem nem kell meggyőznöd.

A Föld pedig nem lapos.

49. oneman (válaszként erre: 48. - Lapbarna)
2019. ápr. 5. 12:53
Ez egyébként így működik. Vannak helyek, ahova mehetnek azok a családos emberek akik egyetértenek hogy dugni szeretnének mással és ha úgy gondolják megteszik. Vagy vannak akik másképp teszik. Lehet ez deviancia, de a viktoriánus Angliában az is deviancia volt ha egy nő élvezte a szexet, ma már ez nem akkora baj. Változik a világ, a köz sem vet már meg bizonyos dolgokat annyira talán, mint esetleg korábban. Illetve megoszlanak a vélemények. Itt inkább azok írnak, akik megvetik az ilyen dolgot, de vannak máshol is fórumok. A társadalom különböző gondolkodású emberek összessége, akár szeretjük akár nem.
48. lapbarna (válaszként erre: 47. - Oneman)
2019. ápr. 5. 12:12

Semmi gond! Megvan a megoldás! Alapíts vallást, sőt, államot! Aki akar, megy, letelepszik. Csinálja, élvezi, következmények nélkül.


Egyébként de, sajnálok minden olyan embert, aki megkíván valamit/valakit, mégsem kaphatja meg.

Ja, de, megkaphatja, csak viselnie kell a következményeit. Lecsukják, mert elvett valamit, ami nem az övé, vagy kiderült, hogy családos ember létére nem csak otthon dug, és sújtja a köz megvetése, esetleg a nulláról kell kezdenie, mert anyu kipicsázta.

Hogyne sajnálnám?!

47. oneman (válaszként erre: 39. - Lapbarna)
2019. ápr. 5. 11:14
És ha egy nő létesít, vagy kíván létesíteni kapcsolatot több férfivel, akkor őt érdeklik a férfiak érzései? Vagy az érdekel valakit, hogy egy férfi mit érezhet egy ilyen szituációban? Például fájdalmat, hogy nem létesíthet kapcsolatot valakivel, akivel egyébként szeretne, de ugyanakkor nem szeretné a családját sem cserben hagyni.
46. oneman (válaszként erre: 36. - Guruljka)
2019. ápr. 5. 10:57
Egyébként feltehet. A magam részéről teljesen megértem a kérdezőt és átérzem a helyzetét. Mondhatni talán én is voltam hasonló helyzetben, bárkivel előfordulhat. Ilyenek vagyunk, ez is az élet része, valahogy túl kell élni, vagy együtt kell élni vele. Az idő megoldja a dolgokat szerintem. Nagyon sok minden befolyásolhatja egy kapcsolat sorsát, akkor is ha függetlenek között alakul ki, lehet egy idő után megváltoznak a dolgok, akár egy szép emlék is maradhat.
45. gabbbicica (válaszként erre: 43. - King90)
2019. ápr. 5. 10:20

Multinál dolgoztok?


Mert nekem ez a tipikus "multi" szagú történet. A kollégáim 80 %-a ezt csinálja, főleg, amikor épp nincs elegendő mennyiségű munka. Fél napokat a konyhában lógnak, vagy chatelgetnek a "benti szerelmükkel".


Ahol nem baszogatja őket senki, hogy vigyék le a szemetet, vásároljanak be, és igenis tegyék bele a részüket az otthoni kötelességekbe is.


A benti szerelemmel nincsenek kötöttségek, csak a kellemes, flörtös, jujj, de cuki az egész dolgok vannak.


Aztán olyat nagyon ritkán látni, hogy bárki dobbantana. Jellemző, hogy a női rész még gyerektelen, házas vagy egyedülálló, aki reménykedik.


A pasi meg minden este hazamegy a feleségéhez/barátnőjéhez, amelyik épp van neki. És közben halad előre a kapcsolatában, ami állítólag szar. De mégis mindig van eljegyzés, születnek sorra a gyerekek.

44. gabbbicica (válaszként erre: 43. - King90)
2019. ápr. 5. 10:17

Én itt a te oldladat több rész miatt nem értem.


Ha elvonatkoztatunk attól, hogy a 3 gyerekes pasi nem dobbant miattad a családjától, akkor Téged mi tart a gyerek nélküli, rossz házasságodban?


Szeretnél gyereket? És szülni fogsz a már megromlott házasságba?


Hány éves vagy?


Én most ráznám meg magam, összeírnám, hogy mi miatt vagyok benne a házasságomban, és ha több a negatív oldal, mint a pozitív, akkor a 3 gyerekes családapától függetlenül kezdenék új életet, és keresnék új, megfelelő partnert.

43. king90 (válaszként erre: 29. - AppIe)
2019. ápr. 5. 08:01
Igen..de o szo szerint kerulte a testi kontaktust..tehat ha akarta volna megtortenhetett volna akar a "dolog". Szerintem epp ez a tortenet furasaga..
42. king90 (válaszként erre: 27. - Andi6020)
2019. ápr. 5. 07:52

3 ev alatt..

es 5-15 kozott...

41. Panna.33 (válaszként erre: 35. - Oneman)
2019. ápr. 5. 06:06
Vannak olyan emberek, akikhez képest a meztelencsiga egy gerincoszlop.
40. Lávli (válaszként erre: 35. - Oneman)
2019. ápr. 5. 05:57

Egyszer csak le fog köpni valaki.

Bocsi

39. lapbarna (válaszként erre: 35. - Oneman)
2019. ápr. 5. 05:54
A "több ember" érzései meg le vannak szarva, a lényeg, hogy mindig legyen hol kicsavarni a kígyót.
38. Guruljka (válaszként erre: 37. - Semleges)
2019. ápr. 5. 01:48
Túl bizony, még ha "kicsit belehal" is.
2019. ápr. 5. 01:38
Az ember sok mindent túl él.
36. Guruljka (válaszként erre: 35. - Oneman)
2019. ápr. 5. 01:19
Igen, de ez az embertípus nem tesz fel ilyen kérdést ezzel a címmel...
35. oneman (válaszként erre: 1. - King90)
2019. ápr. 5. 00:55
Vannak akik ezt úgy oldják meg hogy eszükbe nem jut felrúgni a házasságukat, de teret adnak az érzéseiknek és a testiségnek. Nem ítélik el a megcsalást, az megfelelő életmód számukra, nem céljuk a monogámia mással, inkább örülnek neki hogy egyszerre több embert szerethetnek...
34. Guruljka (válaszként erre: 33. - AppIe)
2019. ápr. 5. 00:13
Elvileg én is lehettem volna a nyárikonyhában az alku másik szereplőjeként, de csak leveleztem ezzel a kiváló úriemberrel. Nem sokáig. 😂
33. AppIe (válaszként erre: 31. - Guruljka)
2019. ápr. 5. 00:11
gondoltam.
32. AppIe (válaszként erre: 30. - Guruljka)
2019. ápr. 5. 00:10

Altalaban eleg egyszeru a tortenet.

Amugy voltam olyanban is, mikor a baratsagbol lett egyeb, es a sok nyekergest hallgattam meg en is panaszkodtam. Szelepnek jok voltunk, ill. valas lett a vege.

31. Guruljka (válaszként erre: 28. - Guruljka)
2019. ápr. 5. 00:04
(nem alkudni ment a nyárikonyhába, hanem aludni.)
30. Guruljka (válaszként erre: 29. - AppIe)
2019. ápr. 5. 00:03
Hát ne. Pláne ha/mivel tényleg csak dugni akar.
29. AppIe (válaszként erre: 28. - Guruljka)
2019. ápr. 5. 00:00

Asztapaszta XD

En soha nem fogom megerteni a vakitast az otthoni elidegenedesrol. Ahogy a nagy szerelmi vallomasokat sem.

"Dugni szeretnek." Szerintem ennyi epp eleg, ha a cselekedeteket valaki szeretne szoba onteni. Tudom, tudom, ez igy parasztsag, de akkor meg csak kussoljon. Tok megerto vagyok, es a barataim vakerjat orakig, honapokig, evekig vagyok kepes hallgatni, de egy pasi ne picsogjon.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook