Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan éljük túl a szakítást? fórum

Hogyan éljük túl a szakítást? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. okt. 18. 05:41
nagyon egyszeruen.zard be a kaput magad mogott es legy nyitott a jovo fele.
37. Rekababus (válaszként erre: 31. - Lekra)
2014. szept. 13. 12:50

A mai napig vissza akar jönni hozzám, már már zaklatott, annyira tepert de elküldtem, mostanra pedig levegőnek veszem.Nagyon fursca volt eleinte, hogy egyáltalán nem mozgat már meg semmit bennem, de eljött ez az idő is. Mondtam neki akkoriban is, hogy egyszer fog ő még sírni utnam és megbánja.

Így is lett, de már késő. Ő akarta így.

36. Rekababus (válaszként erre: 35. - Dd30ec354b)
2014. szept. 13. 12:46

Szia!


2éve átéltem énis ezt.Bár nekem a "kiakarom próbálni mással" helyett az volt az indok, hogy "ki akarja még élni magát".

Teljesen összetörtem és nem akarok hazudni, egy évembe telt mire túltettem magam rajta.

Hidd el nekem, bár tudom mert énis átéltem, most meghalggatsz bárkit, szívesen fogadsz tanácsot de a lelked mélyén visszavárod...pedig nem kellene,nem ő az igazi Neked!

Ebből már nem lesz semmi, ha vissza is jönne nem tudnál bízni, attól rettegnél, vajon mikor mondja be az unalmast megint..Én háromszor visszafogadtam de nem volt olyan már mint régen, ráadásul ő dobott ki utána is. Teljesen megalázkodtam.

Te ne hagyd magad! Tudom kegyetlenül nehéz, de hidd el aki mással is ki akarja próbálni nem szeret valójában. Én eleinte bezárkóztam, nem tudtam menni sehová, fizikailag sem. De aztán abarátaimnak sikerült elérni, hogy menjek ide-oda, és jobb volt. Jobb a társaság, programok mert lefoglalod magad és addig sem agyalsz.

Ha bármi van írhatsz Nekem, szívesen válaszolok,mert tudom mit élsz most át.

Kitartás!!!

2014. szept. 11. 08:20

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Eljutottam odáig, hogy tegnap nem hívtam fel. Másoknak kicsi lépés, nekem hatalmas volt. Nem éltem át a kívánt fellélegzést, sőt, de hát valahol el kell kezdeni...

Én is próbálok a munkába temetkezni, de mivel ez egy teljesen új dolog számomra, ezért persze szeretném megosztani vele a sikerélményem, de nem lehet.

Most abba kapaszkodok, hogy hátha visszajön majd valamikor... Hiú remény, de muszáj belekapaszkodnom valamibe, hogy menni tudjak előre....

34. L.Ann (válaszként erre: 31. - Lekra)
2014. szept. 10. 22:56
ugyanezt a megoldást választottam én is. és működött.
2014. szept. 10. 22:49

én meghaltam egyszer.

de most újra itt vagyok. :)

csak az idő segít, semmi más.

2014. szept. 10. 22:41
az idő megoldja.
31. lekra
2014. szept. 10. 22:40
Az előttem szólónak igaza van, gondold végig eddigi életedben kik után sírtál akikre most visszagondolva rá se tudnál nézni, és volt e olyan aki visszajött volna idővel.Én ugyan már idősebb vagyok nálad jóval, ezért több van a hátam mögött, és a nagy része megcsalt, otthagyott, másodiknak akart csak, stb, és kivoltam mind után, de ha végiggondolom évek teltek el de mind egytől egyig felbukkant és folytatni akarta. Ez igen is erőt ad, hogy mégse benned van a hiba sőt ha átgondolják rájönnek mit veszítettek. A másik ami kicsit használ én is most abban a cipőben vagyok, hogy találj valamit ami feldob. Tudom semmi se leginkább, de nekem ami elterelt az a kemény munka sok pénzért. Én is próbáltam a sportot, barátnőzést, egy idő után agyukra mész a savanyu arcoddal, társkeresés neten, de nyilván senki se fog meg ha csak az exre gondolsz, és csak csalódás a vége, önértékelésed nulla lesz. na én itt feladtam a pasizást, hisz senki se felelt meg ha nem volt olyan mint az ex. És kerestem egy jobban fizető munkahelyet, kimentem külföldre egy ismeretlen helyre, idegenek közé, minek előnye senki nem tudta a sztorim, ergo nem sajnálnak, nem néznek rám szánakozva, és annyit dolgozom olyan elvárásokkal hogy szó szerint nincs időm az exen agyalni annyira kell koncentrálni a melóra. És bizony a szuper fizetés picit csillapitja a fájdalmat...egy időre. Fogadd el magadban hogy most egy évig egyedül leszel, de igen fiatal vagy még, majd jön ha jönnie kell az igazi!!!
30. 0ee0f21726 (válaszként erre: 29. - Dd30ec354b)
2014. szept. 9. 12:41

Dehogynem! Engem már sokan hagytak el, meg csaltak is meg, és én léptem ki. Amikor tényleg szerettem az illetőt és hülyeséget csináűlt, vége lett, utána eltelt X idő, minimum néhány hónap, mindig vissza akartak jönni hozzám. Volt olyan, aki évekig. Csak aztán meg késő volt már. Pedig majd kisírtam a szemem miattuk. Most ahogy belegondolok, hogy milyen alakokba voltam szerelmes... a leggázabb egy kőkemény rasszista volt, akkor akadtam ki, amikor a face oldalamra posztolt kis minden idióta rasszista kórságot.


Most meg lemondtam egy netes randit. Nem is baj. A pasi nagyon megkeseredettnek tűnt, írta, hogy szerinte nem lesz képes már lángra lobbanni, annyit csalódott. Meg a fotóján egy alak van, fekete csuhába, ami az arcába van húzva, félelmetes. Nem akarok egy világfájdalmas csókát pátyolgatni. Meg hát most nem állok még készen valakihez hozzányúlni, valaknek a nyálas száját érezni az ajkaimon. Fúj :)

2014. szept. 9. 11:37
Sose lesz vége... :(
28. 0ee0f21726 (válaszként erre: 27. - Dd30ec354b)
2014. szept. 9. 11:13

Én detto. Jelenleg nem tudok máshoz hozzáérni sem, mindenki taszít és mindenki annyira idegen tőlem, nem is tudom, mennyi idő kell még nekem és mi lesz így. És nem is értem, miért volt szüksége másra, főleg arra az exére, akivel még előttem nagyon nem működött, hiszen szakítottak. Természetesen ez az önértekelésemnek sem tesz túl jót.

Próbálok a munkába belefeledkezni, amúgy meg sportolni rengeteget.

Ő az az ember volt, akivel az egész életemet el tudtam volna képzelni, akihez örömmel alkalmazkodtam, és minden porcikájára vágytam. Amikor kiderült, 5 kilót fogytam 4 nap alatt vagy mennyit, ami gáz, mert az 174 es magamsságomhoz vagyok 54 kiló. A kaját még mindig úgy kell erőltetni.


Találtam egy igazi férfit, akire felnéztem, akit tiszteltem. És a valóság pedig, hogy elmászkált ahhoz a másikhoz, nyilvánvalóan letagadva a velem való kapcsolatát.


Ebből következik, hogy abba a képbe voltam szerelmes, amit kialakítottam magamban róla, a határozott férfi... azaz nyilván úgy viselkedett meg olyan a habitusa. Közben meg fülét-farkát behúzva rohangál a nálam 12 évvel idősebb nőjéhez. Na szép. Fel nem tudom fogni, miért. Biztos volt velem valami gondja, de miért nem mondta el.

2014. szept. 9. 10:56

Tudod hányszor végigmondtam már magamnak? Mint amikor a gyereket tanítod valamire... De egyszerűen a sok jó emlék sokkal jobban érvényesül...

Ismerkedés? Le kellene állnom, mert csak rosszabb lesz az egész. Ez azért nem jó, a másik meg azért.... Persze hozzá viszonyítva, és így úgy érzem, hogy csak még jobban ragaszkodni fogok hozzá.

Ma megpróbálom nem felhívni... Kis dolognak tűnik, de nekem ma a világ legnagyobb feladata...

26. 0ee0f21726 (válaszként erre: 25. - Dd30ec354b)
2014. szept. 9. 10:46

Ez nagyon durva. Amikor jó együtt valakivel, és igazán szerelmes vagyok és mint derült égből a villámcsapás, jön egy ilyen sokk, hogy ok, eddig az életem része volt, most már meg nem az, és az apróságok a mindennapokban. Ne is mond. Én is nagyon nehezen fogtam fel az egészet, viszont ha valaki képes erre, akkor ezt a szerelmes nem érdemli meg.

Facebook - on szakítani... erről meg van a véleményem. Azért ezt jobb lenne szemtől arcba. Ez a bátorság.

Ha ezt meg tudta tenni, egy könnycseppet nem érdemel. Nekem vannak nagyon jó időszakaim, csak most rossz passzban vagyok, de többnyire azért rendben van minden. Ha neki az kell, menjen oda.

Nálam ami most problémás, az ismerkedés. Képtelen vagyok elmenni egy találkára, a hátam közepére kívánom a hülye flörtöket.

2014. szept. 9. 10:39

Azért egy-két dolog hozzátartozik még a dolgokhoz. Pontosan 1 hete együtt ébredtünk. Pontosan 1 hete még visszaírt az sms-re, hogy ő is szeret. Pontosan 1 hete vártam haza, majd jött egy fscebook üzenet, hogy ki akarja próbálni mással.

Véleményem szerint ez azért elég kegyetlen így....

24. dd30ec354b (válaszként erre: 22. - Krisz42)
2014. szept. 9. 10:35
Nem gondolnám, hogy naív vagyok/voltam! Ha csak egy kapcsolat kellene, ha nem is tolonganak az ajtómnál a férfiak, lenne kivel kezdenem, de nem akarok.
2014. szept. 9. 10:21

Én azt gondoltam, már túl vagyok a nehezén, de nem, vannak nagyon nehéz időszakaim, amikor egyszerűen nem tudom felfogni, hogy tehette ezt meg, illetve hogy is lehettem olyan hülye, hogy bedőltem a hazugságoknak.

A naivitásról... meg hogy megvezetni egy kapcsolatban... a legutóbbi kapcsolatomban aztán láttam érdekes dolgokat. Amikor egy 46 éves nő annyira naív, hogy ugyan a pasija vagy nem tudom minek nevezzem, folyamatosan csalta, amikor együtt voltak, elmondása, azaz leírása szerint több nővel is, és jelenleg is csalja, azaz velem is akarta csalni, vagy engem csalt meg, nem is tudom már, melyikünk volt a felvállalt barátnő szerepben...és mégis iszonyat hiszékenyen írogat nekem még mindig leveleket, hogy az a pasi az övé :)

A hapek engem vitt mindenhova, velem mutatkozott mindenhol, jó kis programjaink voltak, és egyszer csak jött ez az exe, elkezdett nyomulni és a hapi meg járogatni hozzá, amivel együtt járt, hogy a nő írogatott nekem folyamatosan. Letiltottam a közösségi oldalról, erre írt a gyereke oldaláról. De olyanokat...hogy tudnom kell, ez a pasi megbízhatatlan, mert Őt több nővel csalta folyamatosan, de egyébként tudjam, Őt szereti :)meg hogy milyen jó nekik együtt, mégis hozzám jön... és végül, hogy fogjunk össze a pasi ellen... őrület. Sms-eket küldött a lenyomozott számomra, majd letiltottam, aztán a neten zaklatott és még mindig. És 46 éves.


Én aztán tényleg szerettem ezt a pasit. Sosem kommunikáltam a nővel, mert méltatlannak érzem ezt a primitív nyomulást magamhoz.


Nagyon nehéz, ha az ember szerelmes és igazán, egy sokkot feldolgozni, amikor kiderül valami, vagy a másik szakít. Kell valami hobbi, amit nagyon szeretsz csinálni, én imádok táncolni, megyek erre - arra a barátnőimmel. Persze rengeteget fogytam.

2014. szept. 9. 09:27
Azon gondolkozom,hogy fiatalon én is ennyire naív voltam-e ès meg tudtak-e vezetni ennyire egy kapcsolatban....Kb.18 èvesen mèg talàn,de utána semmiképpen.Te egy olyan fiú miatt szenvedsz,aki soha nem is szeretett ès ahelyett,hogy örülnél,időben megszabadultàk tőle,képes vagy szenvedni.Még mindig abban a vilàgban èlünk,hogy mindegy milyen a kapcsolat,csak legyen valaki.Ez elkeserítő.Tudatosítsd magadban,hogy hazudott az érzéseiről,de ha így nem megy,akkor fogd fel,hogy nektek nem egymàsra volt szükségletek.Te is majd akkor fogsz igazán szeretni valakit,akit el is tudsz engedni,mert akkor az lesz a fontos,hogy neki mi a jó.
21. 3a5c305959 (válaszként erre: 1. - Dd30ec354b)
2014. szept. 9. 01:02
Nem pasik kellemek ilyenkor hanem barátnők! Barátnők, akiket valószínűleg picit elhanyagoltal a parod mellett. Menjetek moziba, bulizni, lehet pizsamapartit csinalni. Hidd el kat harom het utan mar nem is fog hianyozni az ex-ed es talan egy uj kapcsolatra is nyitott leszel.
20. Shadow Angel (válaszként erre: 1. - Dd30ec354b)
2014. szept. 8. 23:30

A volt vőlegényemmel történt első szakítás után voltam ilyen helyzetben. Egy hétig "haldokoltam". Ledobtam 10 kilót (178 cm vagyok, a kapcsolat idején 58 kg voltam).

Egy ismerősöm vakart össze, egy srác. Tudta, hogy milyen állapotban voltam, tudta, min mentem keresztül. Nyílt lapokkal játszottam, megmondtam neki, hogy nem ohajtok komoly kapcsolatot. Összejöttünk. Ő legyőzte a félénkségét a nőkkel szemben, én helyrejöttem lelkileg nagyjából (ha akkor még testileg nem is).

Ominózus úriemberrel utolsó szakitásunk estéjén elmentem barátnőmmel "búfelejtő ivásra, bulira","nem kell pasi" felkiáltással. Ott találkoztam hosszú idő után egy ismerőssel. Aznap éjszaka összejöttünk. Ismét nyílt lapokkal játszottam. Tudta, mit vállal. Ennek 5 éve. Ma ez a ffi a fiam édesapja, s az, aki mellett minden reggel ébredek.


Ne add fel, igyekezz ne magadba roskadni. Sosem tudhatod, mikor, hol, kivel találkozol, találkozhatsz! Járj nyitott szemmel.

Nehéz, de megéri.

19. kriszta773 (válaszként erre: 11. - Dd30ec354b)
2014. szept. 8. 22:13
ez hülyeség, most valószínűleg nem fogod magad jólérezni egyedül (mással se talán). de azért igyekezz minél többet elmászkálni a barátaiddal, társaságban lenni, ha van kedved, vagy jön olyan fickó, akkor ismerkedni, flörtölni. nem tudhatod, miként alakulnak a dolgok, lehet, hogy nagyon nem akarsz senkit, aztán mégis eléd toppad a nagyŐ :) lehet, hogy egy darabig egyedül leszel, elmúlik majd a rossz érzés. így nem maradsz, az biztos, szóval lesz ennél sokkal jobb is :)
18. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Dd30ec354b)
2014. szept. 8. 15:21
A következő már könnyebb lesz!
2014. szept. 8. 15:17
túléled.
16. féknyom (válaszként erre: 15. - Édesszívem)
2014. szept. 8. 12:35

Ámen!:)

Nem esek túlzásokba.:)

15. édesszívem (válaszként erre: 14. - Féknyom)
2014. szept. 8. 12:21

Ki mit kíván, megkapja....

(ezért vigyázzunk mit kívánunk:D)

14. féknyom (válaszként erre: 12. - Édesszívem)
2014. szept. 8. 12:19
Meghívhatlak egy sütire?:)
13. édesszívem (válaszként erre: 10. - Dd30ec354b)
2014. szept. 8. 11:58
Én is azt hittem, de hidd el, más anyának is van szép fia!
12. édesszívem (válaszként erre: 8. - Féknyom)
2014. szept. 8. 11:57
Ahogy mondod! :D
11. dd30ec354b (válaszként erre: 2. - Édesszívem)
2014. szept. 8. 11:32

Gondoltam Én is rá, de több okból megszólalt a riasztó bennem.

1. Nem szeretnék senkit kihasználni és megbántani.

2. Sokan mondták, hogy először tanuljam meg magam jól érezni egyedül (ez a legnehezebb) és csak utána keressek valaki mást.

Csak ugye pont az utóbbi a legnehezebb, amikor rászakad az emberre hirtelen a hatalmas magány...

10. dd30ec354b (válaszként erre: 6. - Édesszívem)
2014. szept. 8. 11:31
Igen, csak annyira nehéz (lehetetlen) így gondolkodni.
2014. szept. 8. 11:29
Jajj, annyira aranyosak vagytok, köszönöm szépen! :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook