Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan dolgozhatna egy 16 éves? fórum

Hogyan dolgozhatna egy 16 éves? (beszélgetős fórum)

2015. febr. 22. 00:33

Az a baj, hogy hiába értessz hozzá, ha otthonról akarsz dolgozni.

Programozással tudnál mit kezdeni, de más egyébbel nem nagyon.

8. unom (válaszként erre: 7. - 5b8837e303)
2015. febr. 21. 15:33

Leginkább speciális ismeret kell, pár év informatikai suli kevés, még egy ECDL vizsga is.

Mihez értesz informatikán belül? Html, CSS, programozás?

2015. febr. 21. 15:31
Olyan munkakrol hallottam, ami itthon vegezheto, irodai asszem.. de nem akarok hulyeseget mondani. Pedig olyan jo lenne talalni valamit! :( nem iratkozok be suliba, mert barmikor eljohet a pillanat, hogy a szuleimnek sszejohet egy munka Ausztriaban, es akkor nekem is menni kell, mert nem tudnak kire hagyni. Milyen tudas kell a neten keresztuli melohoz? A gepi ismereteim nagyon jok, informatikai suliba jartam tavaly. Mint mondtam, nagyon gyorsan irok, jol fogalmazok, bar 16 evesen tobb tapasztalata senkinek nincs szerintem...
2015. febr. 21. 15:26

Kozeledik a tavaszi kerti munkak ideje... idoseknek segiteni??

Levego, mozgas, testedzes, egy kis napsutes;

jobb, mint a konditerem!

5. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - 5b8837e303)
2015. febr. 21. 15:17

Szerintem ilyen nem létezik!


Otthon végezhető munkához valamilyen tudás kell. A többi kamu.

4. unom (válaszként erre: 1. - 5b8837e303)
2015. febr. 21. 15:07

Végzettség, tapasztalat nélkül nem sok esélyed van ilyen munkára.

Lehet otthonról neten keresztül dölgözni, de ahhoz kell megfelelő tudás.

2015. febr. 21. 15:03
Javaslatom, de nem tudom kivitelezhető-e, hogy iratkozz be valamilyen suliba, hogy legyen tanulói jogviszonyod. Akkor diákmelóra jelentkezhetsz.
2015. febr. 21. 14:56
16 évesen, ha nem vagy diák, akkor nem nagyon tudsz. Legalábbis vidéken én eléggé meg voltam lőve, mikor rövidebb időre akartam munkát keresni.
2015. febr. 21. 14:50
Jövőre kezdem csak el a sulit megint, az mindegy, miért. De szükség lenne a plusz pénzre, ráadásul jó lenne hasznossá tenni magam. Nagyon kicsi ez a várod, nincs lehetőségem, Mekibe nem megyek. Olyan kéne, amit otthonról végezhetek. Tudok ilyenekről, de megbízható forrás kéne.. nagyon gyorsan írok, jó a fogalmazásom, tudna valaki valami ajánlatot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook