Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan dobjuk fel párkapcsolatunkat? fórum

Hogyan dobjuk fel párkapcsolatunkat? (beszélgetős fórum)


1 2
48. Fekete Alíz (válaszként erre: 1. - Colours)
2012. júl. 1. 11:27
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. A párom nagyon sokat és kemény fizikai munkát végez minden nap, sokszor a hétvégéi sem szabadok. Ezek után úgy látom, hogy semmi kedve nincsen hozzám és csak teher vagyok a számára. A szex is kezd ellaposodni közöttünk. Heti 1x örülök, ha történik valami, pedig én mindig próbálkozom. Próbáltam többször felhozni neki ezt a dolgot, de nem lehet vele megbeszélni a problémákat. Szinte sosem mozdulunk ki sehová és mindenre az a válasz, hogy fáradt vagyok. Próbálok megértő lenni, de úgy érzem, hogy kezdem feladni. Hogyan kezeljem a helyzetet? Mit tegyek, hogy többet akarjon velem lenni?
47. colours (válaszként erre: 45. - B73e24f31f)
2010. ápr. 7. 19:25
Nálunk kialakult a rendszeres heti egy veszekedés:D Az viszont nem túl jó, ha csak az teszi érdekessé a kapcsolatotokat, hogy hisztiztek...Szerintem nézd meg a lentebbi üzeneteket, és meríts belőlük;)
46. Mindzsi (válaszként erre: 44. - Bosziii)
2010. ápr. 6. 19:37
:)))) Ez jóóó :)
2010. ápr. 6. 18:54
Én úgy szoktam feldobni, hogy iszonyú szeszélyes természet vagyok. :) Tehát nagyon nem kell törnöm magam, mert elég izgi így is a kapcsolatunk, mindig kitalálok valami baromságot, de azért ez a pasitól is függ. Az enyémmel muszáj hisztizni, mert különben tényleg rohadtul laposak lennének a napjaink. :)
2010. ápr. 6. 17:55
megfogod a két kis kezecskédbe,oszt fődobod.Ne túl magasra,hátha nem esik le.
43. colours (válaszként erre: 42. - Spinneli)
2010. ápr. 6. 17:54
Köszönöm:) és egyetértek!
42. spinneli (válaszként erre: 35. - Colours)
2010. ápr. 6. 17:52

az emberek többnyire azt hiszik csak akkor kell lépni egy dologban ha már probléma van.

A legtöbb kapcsolat ezért is megy tönkre.


Szerintem a te hozzáállásod az ami hosszú távon jó.

41. spinneli (válaszként erre: 22. - Colours)
2010. ápr. 6. 17:50
Ha fáradt érdemesebb passzívabb progit csinálni, egy vacsora étteremben, filmnézés stb.
2010. ápr. 6. 17:41
szerintem.mindentmebeszélni. szeretni.igazán.öszintén.legyen az.házaság.vagy-kapcsolat. ki.mit.szeretne. a.lepedön is. tapasztalat. ágnes1219
39. colours (válaszként erre: 38. - 6f773a273c)
2010. ápr. 6. 17:18
Ezek közül szinte már mindent csináltunk:) Gyűlöl vásárolni, napokig kell magát felkészítenie rá, de a múlt hétvégén olyan édes volt, ő mondta, hogy menjünk el, mert tudja, hogy én imádok (függő vagyok), és tök aranyosan kibírta:D
2010. ápr. 6. 17:15

az öltáncot már én is kipróbáltam...:D,meg a hastáncot is:)mindkettőért annyira bolondult,hogy nem engedte befejezni...:P

igen,igen,séta,domboldal,stb..de jó még a filmnézés is,vagy kerestek egy elhagyatott kis kávézót valahol,vagy biciklizhettek,esetleg el is utazhattok egy napra,mondjuk nemtom hol laktok,de ha Pesten,akkor pl Szentendre nincs messze HÉVvel.de mehttek nyáron messzebbre is,Balaton,stb..aztán lehet játszani is(vmi társasjáték:)),vagy elmehettek futni,táncolni,úszni,szaunázni,tollasozni(ahogy ezt már emlitették),együtt fürdeni,vagy kertészkedhettek,közösen nevelhettek vmilyen kisállatotk,de elmehettek vásárolni is(ha olyan a párod,hogy el bírja viselni..:)az enyém pl akkor magának is ruhát néz,és végül együtt megyünk be a próbafülkébe:)),moziba is ,állatkertbe is lehet menni,főzhettek,fú,bármit lehet csinálni,amit élveztek:D

37. Anyky (válaszként erre: 35. - Colours)
2010. ápr. 6. 17:14
Ráadásul néha túl korán, és csak egy fél szóból :(
36. Anyky (válaszként erre: 18. - Ef7cce6019)
2010. ápr. 6. 17:14
Helyesbítek, mindig kevés az egyik fél. Ez társas-játék, mindenhez kettő kell. És tudni kell, mikor reménytelen, mikor nem érdemes már tovább küzdeni, és inkább feladva máshol keresni a boldogságot. Nehéz kérdés. Ezt mindenki maga érzi, mit és hányszor tud megbocsájtani.
2010. ápr. 6. 17:13
Bizony, nincs is itt probléma, csak szerettem volna ezt tisztázni,meg kicsit meglepett ez a dolog, nem ilyen reakciókra számítottam. De ettől függetlenül megértem:) Az ember állandóan ítélkezni próbál..
34. Anyky (válaszként erre: 33. - Colours)
2010. ápr. 6. 17:10
Persze, végül is csak feldobtad a témát. De sokszor ezt az előzi meg, hogy nincs ötlete a másiknak, vagy problémája van, azért gondolhatta több ember is ezt. De hát azért beszélgetünk, hogy kiderüljön, mi is a valós szándék, és kinek mi a gondolata erről.
33. colours (válaszként erre: 31. - Anyky)
2010. ápr. 6. 17:05
:D Én nem tudtam,hogy egyértelműnek veszi mindenki,hogy azért, mert kezdtem egy ilyen fórumot, segítségre van szükségem. Inkább csak ötletbörzének szántam, és ahogy írtam is, én is szívesen segítek:)
32. colours (válaszként erre: 18. - Ef7cce6019)
2010. ápr. 6. 17:03
Szerintem ha az egyik fél sokat tesz a kapcsolatért, mondjuk hogy feldobja, egy idő után a másik is jobban érzi magát, ő is többet adhat, ha kiegyenlítettnek érzi a dolgot. Ha nem esik le neki, hogy te mennyire igyekszel, akkor szólni kell, sok ember természetesnek veszi, hogy törődnek vele, és elfelejt adni..de ha szólnak neki,észhez térhet, ha úgysem,akkor az egész értelmetlen.
31. Anyky (válaszként erre: 25. - Colours)
2010. ápr. 6. 17:02

Úgy látom, elég kreatív vagy Te nélkülünk is! :-)

Még a végén kiderül, mi tanulhatnánk tőled. :-)

30. f3ef182e14 (válaszként erre: 26. - Anyky)
2010. ápr. 6. 17:02
úgy, úgy:D
29. f3ef182e14 (válaszként erre: 27. - Colours)
2010. ápr. 6. 17:01
ő megy hozzád vagy te hozzá?
28. f3ef182e14 (válaszként erre: 25. - Colours)
2010. ápr. 6. 17:00

na akkor nem féltelek én, hogy nem találsz ki valami izgit


én most egy öltáncal lepem meg

bár ez már 6 éves kapcsolat, sőt házasok vagyunk

2010. ápr. 6. 17:00
okéoké, séta jó, de nem sétálhatunk állandóan:D
26. Anyky (válaszként erre: 21. - F3ef182e14)
2010. ápr. 6. 16:59
Na ez igaz, ha így értetted, akkor igazad van.
2010. ápr. 6. 16:59
Mindketten elég nyitottak vagyunk, most hétvégén lesz a szülinapom, neki pedig a névnapja, gondoltam, meglepem egy bilincs-tejszínhab kombóval, ha ennyire szeretnétek a szexre terelni a témát..
24. f3ef182e14 (válaszként erre: 22. - Colours)
2010. ápr. 6. 16:59

akkor napközben csavarogjatok, sétáljatok

vagy este egy romantikus séta

és aztán jöhet a további romantika

23. Anyky (válaszként erre: 19. - F3ef182e14)
2010. ápr. 6. 16:57

Nem kötözködtem, bocsi, ha félreértettél, csak nem értettem, miért kérdezed. Csak azt akartam volna pontosítani.

Ne érts félre, csak beszélgetünk.. nem akartalak bántani.

2010. ápr. 6. 16:57

Volt már, igen.

Az egyik nagy probléma, hogy a munkája miatt csak hétvégén tudunk találkozni és sokszor kimerült. Ezért is szeretném, hogy minden hétvége különleges legyen.

2010. ápr. 6. 16:56

a kérdés, hogyan dobjunk fel egy párkapcsolatot

abba a szex is beletartozik

tudtommal

20. mufifufi (válaszként erre: 11. - Anyky)
2010. ápr. 6. 16:55
Komolyan mondom, én mióta együtt vagyunk(évek óta) nem küszködöm értünk, a kapcsolatunkért, mégis még mindig fülig szerelmes...sajnos:)
19. f3ef182e14 (válaszként erre: 17. - Anyky)
2010. ápr. 6. 16:55

most mit kell kötöszködni?

csak megkérdeztem

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook