Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan diétáztattok? fórum

Hogyan diétáztattok? (beszélgetős fórum)


2021. márc. 6. 10:28
Nekem nem sokszor sikerült ,sajnos:)
2007. dec. 2. 14:55
A helyzet változott, Skarlátosak lettünk, nem tom hogyan, mi módon. Ez végett hánytunk az első nap, ami másnapra elmúlt, a láz 38,5°C fölé nem ment, magától csökkent. A hányásra mondta a dokia Normaflore-t (ekkor még nem volt kiütéses annyira, a láztól is lehetett),és a B-6 vitamint, ha hasmenés is előjön, akkor Smecta-t, most csak az Amoxicilin-t kell szednünk mint antibiotikumot. Fertőző de az ikertesón semmi jele. (?)
2007. dec. 2. 12:26

Sok folyadék, tea, és mi mindig szedetünk smecta port,(hasmenésre, mert a gyógyszer ha megy a has szinte rögtön kiürül és nem hat) az nagyon hatásos, nem drága, és van még egy kapszulában kapható folyadék, ami helyreállítja a bélflóra működését, a nevét elfelejtettem, drága, de az is nagyon jó. Azért a dokit kérdezzétek meg.

Egyébként ha alig eszik az sem baj, ilyenkor jó a sós ropi, mert arra megszomjazik, ezt a dokitól tudom. Csak igyon jó sokat.:)

2007. dec. 2. 12:07
egyáltalán meddig lehet ezzel várni, hogy ki ne száradjon a kislányom? ügyeleten tegnap voltunk, de semmi javulás. ha valaki volt hasonló helyzetben, kérem válaszoljon! nagyon aggódok...
2007. dec. 2. 12:04
az én lányom egyelőre a vizet is kihányja :( ti milyen gyógyszert kaptatok?
2007. dec. 1. 14:05
Sajna kisfiam beleesett a hányós hasmenésbe. Kaptunk gyógyszert és a doktornő javaslatára diétázunk. A kamilla tea, HT keksz, sóba vízbe főtt krumpli, párolt répa...és ennyi. De még mit adhatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook