Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan dekoráljam a teraszra szánt fém szekrényeket fórum

Hogyan dekoráljam a teraszra szánt fém szekrényeket (beszélgetős fórum)


20. n.diamond (válaszként erre: 12. - Kis Cidri)
2012. nov. 10. 06:38
Kreatív Ötletek, nagyon jó ldal !!!!
19. Kis Cidri (válaszként erre: 18. - Sylvia81)
2012. okt. 24. 13:50

Nagyon jó az ötlet, de sajnos nem lesz ilyen oldala. Habár egy oldala szabad lesz lehet, hogy heggesztetek rá virágtartó karikát.

Köszi a tippet.

2012. okt. 24. 13:36
És ha a szekrény oldala a kert felé, szabadon fog állni, vödröcskékben virágokat lógatnék le az oldalán. :) Akár bronzra festve. ;)
17. Kis Cidri (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2012. okt. 24. 13:33
Köszi az ötletet, ha sikerül teszek ki képet is.
16. Sylvia81 (válaszként erre: 14. - Kis Cidri)
2012. okt. 24. 13:32

Szerintem sem lehet rossz.

Ha van kerete az ajtóknak, akkor váltva festeném, tehát a bronz ajtóhoz bézs keretet, ill. fordítva. És úgy, hogy a nagy oldalsó felület, ha látszik, az bézs legyen, hogy kicsit beleolvadjon, mégis átmenetet képezzen a fal és a bronz részek között. (Ez akkor lehet főleg előnyös, ha a falon nem fényes festék van.)


Én a bronz színt valami fekete indás virágmintával törném meg... Esetleg a bézzsel a harmonizálás érdekében, de csak ha nem üt el tőle. De ez inkább akkor szükséges, ha az egész szekrény mégiscsak bronz lesz.

15. michelle.r (válaszként erre: 14. - Kis Cidri)
2012. okt. 24. 10:50

Az tök jó, mert gyakorlatilag ugyanaz a színcsalád. Kérdés, találsz-e három színt ugyanabból a festékből. Amit ajánlottam, azt rozsdára is rákenheted. Ha mégsem lenne három, de kettő igen és van a szekrénynek kerete, akkor lehetne ugyanolya a középső ajtó, mint a keret és az oldalak, és a két szélső ajtó más.

Majd dobj fel egy fotót, ha készen van.


Nézegess környezettudatos oldalakat is, biztosan lesz ötlet, zöld polc, tudatos vásárló, ilyenek, nem tudom a pontos elérhetőséget, de a google megtalálja.

14. Kis Cidri (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
2012. okt. 24. 10:40

Én is az egyszerű dolgokat szeretem, de ez a szín ekkorában nagyon soknak tűnik nekem.

Pont most néztem a szekrényt, és látom, hogy három keskeny ajtaja van. Egy bronz, egy drapp, egy bronz összeállítás szerinted milyen?

13. michelle.r (válaszként erre: 11. - Kis Cidri)
2012. okt. 24. 10:37
Nincs. Én az egyszerű, minimalista dolgokat szeretem, másra nem áll rá az agyam ;) Ha még létezik a Praktika magazin, abban talán találsz ihletet.
2012. okt. 24. 10:20
Tudna valaki olyan honlapot ajánlani, ahonnan ötleteket meríthetek?
11. Kis Cidri (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
2012. okt. 24. 08:35
Ez tetszik jó ötelt, én a bronzban gondolkoznék, de nem a teljes felületen. Van ötleted mivel lehetne megtörni?
10. Kis Cidri (válaszként erre: 5. - Anyagi)
2012. okt. 24. 08:33

Nem erre gondoltam, inkább vékony parafalemezre, vagy valami ilyesmire, én sem tudom pontosan...

A virágok nekem is eszembe jutottak, de nem tudom elképzelni pontosan milyen lenne. Nem tetszik a túl kirívó minta.

2012. okt. 22. 13:49
Ha nem szép a színe akkor én átkenném (akár más színű is lehet) , és sablonnal virágokat festenék rá.
8. michelle.r (válaszként erre: 1. - Kis Cidri)
2012. okt. 21. 23:05
Praktikerben, Brico Store-ban klassz festékeket lehet kapni, amivel fémre is festhetsz. A bézs falhoz én réz vagy bronz színű radiátor festéket választanék, annak olyan érdekes, kissé rusztikus felülete lesz.
2012. okt. 21. 22:30
sz öntapadós tapétát tényleg nehéz feltenni. :(
2012. okt. 21. 22:30
Most milyen színű?
5. Anyagi (válaszként erre: 3. - Kis Cidri)
2012. okt. 21. 21:40
Gondolom öntapadó tapétára gondoltál, de azt nem is egyszerű (sőt kifejezetten nehéz) szépen felrakni nagy felületre szépen. Ezen kívül még sérülékeny is - én nem választanám!
4. Kis Cidri (válaszként erre: 2. - 9bbaa658f2)
2012. okt. 21. 21:24
Nagyon egyszerű, tégla alakú elején kétfelé nyitható ajtókkal, van lába is.
2012. okt. 21. 21:23
Tapétázzam, fessem?
2012. okt. 21. 21:23
Milyen a szekrény?
2012. okt. 21. 21:13

Tanácsot szeretnék kérni.

A teraszunkon a tárolást két fémszekrénnyel szeretnénk megoldani. Hogyan dekoráljam, hogy szép is legyen, ne csak hasznos.

A falunk bézs, a terasz fa része tölgy, járólap téglás lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook