Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan csinálják az arcműtéteket? (plasztikai műtét, szemölcseltávolítás, stb.) fórum

Hogyan csinálják az arcműtéteket? (plasztikai műtét, szemölcseltávolítás, stb.) (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 3. 19:26

Sziasztok!

A 12 éves lányomnak van egy körömnyi nagyságú anyja jegye,lapos,az orra alatt az ajkáig ér, és már az ajkába is halad,a növekedés minimális csak a gyerekkel együtt nő.

Hat éve Szegeden azt mondták,hogy lézeres műtét lesz,de csak serdülő kor után ha már nem nő.

Éves kontrollra járunk,a naptól óvjuk természetesen,és semmi külső hatásnak,dörzsölés,csípős kaja....óvjuk,de mégis.....

Most fogok utána járni, több orvost véleményét kikérni,hogy valóban kell-e várni.

Valakinek van tapasztalata a szegedi lézer klinikáról,és kb. mennyiért csinálják meg a műtétet?Illetve hová érdemes menni,mert azért elég szembetűnő helyen van.

14. anyamaci13 (válaszként erre: 11. - 5a5c6c6a02)
2009. ápr. 15. 22:14
Szia! Nekem is volt szemölcsöm,az alsó szempilláim közt kezdet nőni.Évekig vártam mire rászántam magam.Ez idő alatt persze szép nagy lett.Szemészeten műtötték,érzéstelenítésben,kellemetlen volt de semmi több.Egy tündéri doktornő teljesen ingyen,illetve TB.-re.Semmi nem látszik,még a szempilláim is újra kinőttek.
13. Huncutka84 (válaszként erre: 11. - 5a5c6c6a02)
2007. jún. 9. 23:45
szia... itt lőrincen van egy lézerklinika... aszem úgy vannak az árak, h 5000 a konzi a bőrgyósgyásszal, 7 ért szedik le lézerrel és 4000 a labor ha kell... Ha van kérdés írj nyugodtan... puszi
2007. jún. 9. 21:05
Nem tudom, hogy a szemnel hogyan erzestelenitenek, de az arcon altalaban belovik az erzestelenitot es az egyaltalan nem fajdalmas. Nemi heg biztos marad utana, ha lezerrel szedik le, ha vagjak, de biztos konnyen elsminkelheto lesz. Legjobb, ha plasztikai klinikakat keresel fel a problemaval, ok nem barbarkodjak el. Nem hiszem, hogy koltsegesek lennenek, gondolom 20.000 forintnal egy ilyen beavatkozas nem lehet tobb, ha rubinlezerrel is csinaljak.
2007. jún. 9. 17:55

sziasztok!nekem a szememnel van szemolcsom, es kivancsi lennek, h hol tudnam levetetni, mennyire faj, es hogy latszana e a mutet utan?

koszonom

kiara

10. Nórcsesz (válaszként erre: 9. - Huncutka84)
2007. ápr. 26. 16:06
Köszönöm a tájékoztatást Huncutka84!Már csak rá kellene szánni magam!
9. Huncutka84 (válaszként erre: 6. - Nórcsesz)
2007. ápr. 25. 18:36
Ha nagy az anyajegy, akkor eleve nagyon kevés orvos vállalja el a lézeres kezelést, a nagy anyajegyeket kivágják. Egyébként azzal jobban is jársz, mert a leégetett bőrhibák után ált megmarad egy fehér folt, a kivágás után meg csak egy vékony csíkocska (ha jó orvoshoz mész, ugyh ne ezzel spóroljál). A lézeres eltávolítás csak egy sebb, ugyh hamar begyógyul, a kivágás kicsit hosszadalmasabb és fájdalmasabb....
2007. ápr. 25. 16:07

Nekem most lesz 8.-án májfolthalványításom lézerrel.

Elég erős, úgyhogy eltávolításról nem beszélhetek, kipróbáltuk az orromon, nehogy sötétebb legyen, reméltem, hogy eltűnik, de csak halványodott, de ennek is örülök!

7. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 2. - Böske)
2007. ápr. 25. 16:05
Böske, sosem tudhatod, de kívánom neked, hogy ne legyen rá szükséged!
2007. ápr. 25. 15:55
Nekem is lenne egy kérdésem!Van egy hatalmas anyajegyem a hátamon!:(( Melyik jobb a lézeres eltávolitás vagy az égetés?Marad majd nyoma vagy teljesen eltünik?
2007. ápr. 25. 13:36
Nekem szemölcsöt égettek le kauterral az arcomról és egyéb helyekről a testemen, ill. anyajegyet távolítottak el a nyakamról és a hónaljamról, hagyományos sebészi úton, azaz szikével. :)
2007. ápr. 25. 13:31
Nekem is lézerrel szedtek le a nyakamról jópár anyajegyet ill. szemölcsöt, és a hónom alól is. Nem fájt egyáltalán és percek alatt megvolt.
2007. ápr. 25. 13:04
Az orromon volt zsírszövet túltengés. Az az idő múlásával betokosodozott és ugy nézett ki, mint egy hatalmas pattanás, csak gyulladás nélkül. Tavaly elött szedettem le, lézeres eljárással. Mostanában is lesz... Van egy anyajegyszerű vmi az államon, azt fogom most szintén lézeres eljárással leszedetni, ha lehetséges. Ha enm, akkor valószínűleg kivágják. Még nem tudom...
2007. ápr. 25. 12:32
Nem, és nem is lesz.
2007. ápr. 25. 12:24
Volt már arcon műtéted (pl.plasztiki műtét, szemölcs eltávolítás stb.), s ha igen, akkor mi és, hogyan csinálták, milyen műtéti eljárással?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook