Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan ápoljam 8 hónapos kisfiam 6 tejfogát? fórum

Hogyan ápoljam 8 hónapos kisfiam 6 tejfogát? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 22. 18:27
dm-ben lehet kapni 3 db-os bébi fogkefét, ez is jó, nekem azt tanácsolták, hogy gézlappal dörzsöljem át a fogacskáját. 4 éves és egy lyukas foga sincs. Egyébként én is a gabi fogkrémet tudom ajánlani.
5. salabakter (válaszként erre: 3. - F4fff01065)
2009. aug. 21. 20:26
Igazad van,és még így is érhetnek meglepetések.Sajnos Eszter kisunokám 2és fél éves korában már kezdett romlani a foga,bárhogy,bármivel mosták is.Pedig a fogdoktornő 4500forintos fogrémét is megvették,és már az első 2 fogát is mosták.De szerencsénk van,mert mikor a rossz fogát fúrják,közben is csak dumálni akar,sosem félt egy percig sem.
2008. máj. 4. 16:54
szia,most van épp egy topic pár napja,ahol a fogászati kérdésekre válaszol egy doki,szerintem kérdezd meg tőle,ő tuti tudja,mi a legmegfelelőbb módja:)
2008. máj. 4. 15:52

Bizony-bizony hogy ápolni kell. Már az első tejfogakat is.

A kisfiam 20 hónapos és reggel-este már ő kéri a fogkeféjét.

Először a gyógyszertárban kapható babatanuló fogkefét és hozzá a fogkrémet vegyétek.

A fogkeféjét az ujjadra húzhatod, puha bőrbarát műanyag.

A Manó kb. 1 éves koráig ezt, azóta gyerekfogkefét és Gabi fogkrémet használunk. Azért a fogkefénél, és a fogkrémnél olvasd el, mennyi idős kortól ajánlják.

ÉS 3 éves korától fogunk járni fogorvoshoz.

Már most mikor mi megyünk- ha nincs gond fél évente-jön velünk és ismerkedik a hellyel. Így természetes lesz neki, nem fog félni.

2008. máj. 4. 15:37
az égvilágonm sehogy,nem kell ekkora ügyet csináni belőle
1. Ezti
2008. máj. 4. 15:02
Hogyan ápoljam 8 hónapos kisfiam 6 tejfogát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook